Sklep fotograficzny Gdańsk

Cyfrowe.pl - Salon w Gdańsku
ul. Kartuska 149 lok. 11 (wejście od ul. L. Bądkowskiego)
80-138 Gdańsk

Telefon do salonu: 58 727 05 72
E-mail:

Infolinia ogólna: 58 326 40 40

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00

Tramwaje / Autobusy:
Tramwaje linii: 10, 12
Autobusy linii: 167, 168, 156 (przystanek Pętla Siedlce, ok. 600 metrów od salonu)

Miejsca parkingowe
Darmowy parking przed salonem przy ulicy Bądkowskiego.

W sklepie wykonujemy w 10 min zdjęcia do dokumentów.

Nasz salon w Gdańsku 

 

Stacjonarny sklep fotograficzny Gdańsk Cyfrowe.pl - zobacz, co morze może Ci zaoferować

Gdańsk to nie tylko spotkanie lądu z morzem, ale również pasjonatów foto i wideo. A miejscem tych spotkań jest stacjonarny sklep fotograficzny Gdańsk Cyfrowe.pl. Tutaj profesjonalni doradcy czekają na amatorów i zawodowców, aby porozmawiać o aparatach fotograficznych, lornetkach, monitorach, akcesoriach fotograficznych, kamerach, obiektywach, statywach, dronach, lampach itp., a także zdjęciach i filmach. Służą przy tym doradztwem, jaki sprzęt wybrać i jak najlepiej poradzić sobie z różnymi wyzwaniami fotografii i filmowania. Dowiedz się więcej, co może Ci zaoferować wnętrze sklepu fotograficznego w Gdańsku Cyfrowe.pl.

Sklep fotograficzny Gdańsk Cyfrowe.pl - co dla fotografów? 

Podobnie jak sklep internetowy Cyfrowe.pl, tak ten specjalistyczny sklep stacjonarny jest miejscem zarówno dla fotografów, jak i filmowców. Tym pierwszym daje możliwość testowania sprzętu foto - od bezlusterkowców, po lustrzanki, od obiektywów szerokokątnych po tele. Możesz tutaj doradzić się nawet w kwestii najdrobniejszych akcesoriów fotograficznych, takich jak np. karty pamięci. 

Na miejscu przetestujesz sprzęt Fujifilm, Canona, Olympusa, Panasonica, Nikona, Sony, Leica i wielu innych producentów z oferty Cyfrowe.pl. Zastanawiasz się, jaki kąt widzenia dobrać do kolejnej sesji? Wahasz się, czy drzemie w Tobie Canoniarz czy Nikoniarz? Jak będzie działał z Twoim body obiektyw Samyang, Sigma czy Tamron? Który statyw Manfrotto wybrać? W Gdańsku możesz to sprawdzić, biorąc po prostu aparaty cyfrowy i inny sprzęt do ręki i testując go. Możesz tutaj sprawdzić także sprzęt studyjny. Przekonaj się jaka studyjna lampa błyskowa będzie najlepsza dla Twojego studia. 

Specjalistyczny sklep dla filmowców i vlogerów w Gdańsku

Trójmiasto jest niezwykle ważnym miejscem na mapie kina - to tutaj odbywają się słynne festiwale filmowe. Zarówno tym, którzy zaczynają przygodę z filmem, jak i profesjonalistom w naszym sklepie zapewniamy miejsce, w którym znajdą wsparcie dla swoich produkcji. Przetestujesz tutaj kamery, obiektywy filmowe, mikrofony, drony, lampy i wiele innych sprzętów niezbędnych w czasie realizowania wideo. Tutaj znajdziesz m.in. sprzęt Rode, Sennheiser, Tascam, Zoom, Blackmagic itp. Porozmawiasz o produkcjach filmowych. Nasz personel to nie tylko teoretycy - sami tworzą, więc są na bieżąco z tym, co sprawdza się na planie zdjęciowym. 

Odwiedzając sklep stacjonarny Cyfrowe.pl w Gdańsku, możesz mieć pewność, że znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania, które są związane z Twoim kolejnym projektem wideo. Zastanawiasz się, jak zrealizować dynamiczne ujęcie? Chcesz przenieść swoje studio w plener? Niezależnie jaki masz pomysł, tutaj znajdziesz odpowiednie rozwiązanie. 

Wydruki i zdjęcia do dokumentó

Sklep foto Cyfrowe.pl w Gdańsku to nie tylko sprzęt fotograficzny i wideo - to także wydruki zdjęć. Ale tylko tutaj (a także w Canon Store w Warszawie) wydrukujesz zdjęcia nawet w wielkoformatowym formacie A3. Odbitki realizowane przy pomocy profesjonalnych drukarek Canon. Poza tym dostępne są odbitki 10x15 cm i A4. 

W naszym salonie w Gdańsku zrobisz także zdjęcia do dokumentów. W naszej ofercie znajdziesz zdjęcia legitymacyjne, zdjęcia do dowodu osobistego, paszportu, prawa jazdy itp. Zdjęcia zostaną wykonane w 10 minut. Nasz przyjaźnie nastawiony zespół pomoże Ci, nawet jeśli nie lubisz występować przed obiektywem.