Cyfrowe.pl

Używane

Zostaw sprzęt w rozliczeniu lub kup sprzęt używany!

 

Dlaczego warto u nas zostawić sprzęt w rozliczeniu?

 

Fachowe doradztwo

Oddając sprzęt w rozliczeniu, otrzymasz indywidualne wsparcie naszego eksperta, który pomoże Ci dobrać lepsze narzędzia, abyś mógł tworzyć #Lepszyfilm i #Lepsząfotografię.

 

Przelew lub voucher
na nowy sprzęt

Przynieś swój stary sprzęt, a nasz specjalista go wyceni i będziesz mógł pozostawić go w rozliczeniu. Otrzymasz od nas przelew pieniężny lub voucher na zakup sprzętu i akcesoriów foto-video.

 

Oszczędność czasu

Nie musisz marnować czasu na to, aby samemu przygotować sprzęt do sprzedaży, a następnie targować się i szukać klientów. My zrobimy to za Ciebie!

 

 


Kup sprzęt używany

Dlaczego warto kupić sprzęt używany w Cyfrowe.pl?

Najlepsze egzemplarze
używanego sprzętu 

Nasze produkty przechodzą
10-stopniową, szczegółową weryfikację 

Sprzęt sprawdzają
doświadczeni  technicy 

Sprzęt wyczyszczony
i przygotowany do użytku

 Kontrolujemy stan wizualny
na zewnątrz jak i w środku urządzenia

 Gwarancja pochodzenia
 sprzętu z legalnego źródła

 Istnieje możliwość ubezpieczenia używanych aparatów i obiektywów

 Stan części mechanicznych
i elektronicznych badany jest pod kątem najczęściej występujących wad

 

Używane Cyfrowe.pl

Dział Używane Cyfrowe.pl nie działa jak komis z aparatami, kamerami czy innym sprzętem foto-wideo, lecz umożliwia zostawienie sprzętu w rozliczeniu, tak aby zdecydowanie obniżyć koszty zakupu nowego aparatu czy kamery i dużo szybciej stać się ich posiadaczem. Ma to ogromne znaczenie zarówno dla amatorów, chcących jak najszybciej wykonywać zdjęcia i filmy na nowym, lepszym sprzęcie, jak i profesjonalistów, zamierzających realizować bardziej wymagające zlecenia. Nie musisz więc oddawać urządzeń i czekać dopiero na ich sprzedaż - tak jak robi to komis z kamerami - tylko od razu otrzymać wynagrodzenie za stary model w postaci przelewu pieniężnego na swoje konto lub vouchera na zakup sprzęt z oferty Cyfrowe.pl 

 

Jaki sprzęt używany przyjmujemy?

Sprzęt, który przyjmujemy: ✅ Aparaty ✅ Obiektywy ✅ Telekonwertery ✅ Lampy błyskowe ✅ Statywy
Sprzęt, którego nie przyjmujemy: ❌ Analogi ❌ Drony ❌ Drukarki ❌ Monitory❌ Tablety graficzne

 

Czy warto kupować używany aparat?

Zdecydowanie tak! Sięgnięcie po używany sprzęt foto-wideo pozwala na zdecydowane ograniczenie wydatków i sprawia, że wymarzony model staje się łatwiej dostępny. Korzystając z oferty działu Używane Cyfrowe.pl, możesz mieć pewność, że każdy egzemplarz przeszedł wymagające testy i jest w świetnym stanie technicznym oraz wizualnym. Natychmiast po otrzymaniu takiego sprzętu możesz rozpocząć fotografowanie czy filmowanie - nie ma konieczności go czyszczenia, weryfikowania czy wymiany jakichś elementów. Jako że cyfrowe.pl nie działa jako komis z aparatami czy kamerami, to każdy sprzęt jest od nas odkupowany od poprzednich właścicieli, stąd bardzo starannie selekcjonujemy naszą ofertę używanych sprzętów foto-wideo.

Nabywanie używanych modeli aparatów jest także świetnym pomysłem, gdy konieczne jest przykładowo dokupienie drugiego, zastępczego body. Używany aparat lub kamerę warto kupić także wtedy, gdy wiadome jest, że realizacja danego zlecenia potrwa przykładowo pół roku, i dany, specyficzny sprzęt (np. obiektyw rybie oko) będzie potrzebny tylko przez ten okres. Wtedy bardziej opłacalne staje się zakupienie używanego sprzętu niż jego wypożyczanie, a gdy już nie będzie potrzebny, będzie możliwa dalsza sprzedaż z mniejszą stratą niż w przypadku nabycia nowego modelu. 

 

Czy da się kupić używany aparat z gwarancją?

Niektórzy, kupując używany aparat lub kamerę, zastanawiają się, czy będą mogli skorzystać z gwarancji. Otóż w przypadku egzemplarzy dostępnych w cyfrowe.pl możesz mieć pewność, że sprzęt Cię nie zawiedzie, gdyż sprzedajemy używany sprzęt z gwarancją rozruchową trwająca przez 30 dni. Masz więc dużo czasu, aby sprawdzić, czy nabyte urządzenie działa dokładnie tak, jak tego oczekujesz. Ważne jest także to, że w cyfrowe.pl można z łatwością kupić używany aparat na firmę, gdyż wystawiana jest faktura VAT marża. Nie ma więc problemu, aby taki sprzęt wrzucić w koszty. 

 

Czy możesz ubezpieczyć sprzęt używany?

Jak najbardziej! Aparaty i obiektywy możesz ubezpieczyć od: przypadkowych uszkodzeń, przepięć prądu lub zalania, kradzieży z włamaniem lub rabunkiem. Natomiast gdy okaże się, że naprawa uszkodzonego sprzętu jest niemożliwa lub nieopłacalna, to otrzymasz voucher.

 

Co sprawdzić przed zakupem używanego aparatu?

Odpowiedź na pytanie, co sprawdzić, kupując używany aparat, powinna zawierać zalecenie sprawdzenia przebiegu migawki, stanu technicznego, kalibracji z obiektywami, działania mechanizmu migawki, ogólnej kondycji sprzętu czy braku nadmiernych śladów zużycia (które mogłyby świadczyć przykładowo o wcześniejszym upadku sprzętu). Jednakże korzystając z oferty Używane w cyfrowe.pl, możesz po prostu sięgnąć po daną kamerę lub aparat z drugiej ręki i mieć pewność, że te wszystkie wymagające zadania zrobili za Ciebie profesjonaliści. Tobie pozostaje jedynie cieszyć się tym, że trafiła do Ciebie „nowa” - choć używana kamera lub aparat. 

Nasze autoryzacje: