Dowód zakupu

Na wszystkie towary zakupione w naszym sklepie oraz salonach stacjonarnych wystawiamy dowód zakupu w jednej z poniższych postaci:

  • faktura VAT - wg życzenia na podane dane firmy
  • faktura imienna - wystawiona na prywatne dane osoby fizycznej, w przypadku sprzedaży wysyłkowej lub na życzenie w salonie stacjonarnym
  • paragon fiskalny - wystawiamy tylko do zakupu w salonach stacjonarnych, wysyłkowo wystawiamy faktury imienne lub faktury VAT
  • faktura VAT marża - tylko dla niektórych produktów używanych. Przy każdym z nich jest podane, z jakim dowodem zakupu będzie sprzedany (patrz Dział Używane)
  • faktura proforma - wystawiona na życzenie klienta (napisz w komentarzu do zamówienia chęć otrzymania proforma)

W przypadku chęci otrzymania jednego z rodzajów faktury należy wypełnić odpowiednie pola formularza podczas składania zamówienia przez stronę www.

e-Faktura

W przypadku wysyłki towaru dowód zakupu w postaci faktury VAT lub faktury imiennej wysyłamy w postaci elektronicznej na adres e-mail podany przy zamówieniu. 

Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 11.12.2012 r. - Dz. U. nr 0 z 2012 r. poz. 1428 - faktura VAT nie musi zawierać oznaczenia ORYGINAŁ/KOPIA oraz nie musi posiadać pieczątki i podpisu wystawcy.