Bezpieczeństwo

Zakupy w naszym sklepie są tak bezpieczne jak w sklepie tradycyjnym, ale o wiele wygodniejsze!

Bezpieczeństwo zakupów w naszym sklepie jest na najwyższym poziomie wśród polskich sklepów internetowych!

I nie są to puste deklaracje, przeczytaj dlaczego:

Certyfikat Trusted Shops

Posiadamy Znak Jakości Trusted Shops: przyznawany sklepom, które spełniają wysokie standardy obsługi e-klientów.

Specjaliści z Trusted Shops w ramach audytu sprawdzają ponad 100 pojedynczych kryteriów, które bazują na krajowych i europejskich przepisach dotyczących zakupów internetowych i uwzględniają aktualne postanowienia oraz wymogi stowarzyszeń ochrony konsumentów  (a nawet wykraczają poza nie).
Więcej o certyfikacie i Ochronie Kupującego »

Widząc Znak Jakości Trusted Shops, możesz mieć pewność, że sklep Cyfrowe.pl spełnia poniższe kryteria:

 • Identyfikacja dostawcy
 • Prywatność i bezpieczeństwo danych
 • Opis produktu, ograniczenia w zakresie sprzedaży i marketingu
 • Informacje o cenie, kosztach dostawy i innych kosztach
 • Informacje o dostawie, dostępności towarów i obsłudze klienta
 • Płatność
 • Prawo do odstąpienia od umowy oraz zwrot ceny zakupu
 • Ogólne warunki (regulamin sprzedaży)
 • Zawarcie umowy
 • Potwierdzenie zamówienia
 • Forma udzielania informacji (wszelkie informacje udzielane przez sklep internetowy muszą być sformułowane jednoznacznie, w sposób zrozumiały i łatwy do odczytania)
 • Specyfika poszczególnych krajów (w sytuacji, gdy sklep internetowy aktywnie zawiera umowy z konsumentami z innych krajów, musi przestrzegać przepisów w zakresie prawa odstąpienia od umowy, obowiązujących w kraju miejsca zwykłego pobytu konsumenta)

Możliwość zwrotu towaru

Możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny do 14 dni od daty otrzymania Stosujemy się do obowiązujących przepisów prawa polskiego i umożliwiamy konsumentom zwrot towaru bez podania przyczyny w terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Szczegółowy opis zasad zwrotu towaru »

Możliwość sprawdzenia przesyłki przy kurierze.

Otrzymując przesyłkę z naszego sklepu możesz (a nawet powinieneś!), w obecności kuriera, sprawdzić stan przesyłki (czy nie jest uszkodzona itp..) oraz sprawdzić zgodność zawartości ze złożonym zamówieniem.

Ubezpieczenie przesyłek kurierskich.

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone od zaginięcia i uszkodzenia podczas transportu, dlatego nie musisz obawiać się, że na przykład stracisz pieniądze, które przedpłaciłeś na nasze konto bankowe. W przypadku zaginięcia przesyłki niezwłocznie wyślemy zamówienie ponownie lub zwrócimy wartość przedpłaty.

Przejrzystość informacji.

Na naszych stronach przedstawiamy w przejrzystej formie pełne informacje o obowiązujących zasadach sprzedaży oraz pełne informacje o firmie Cyfrowe.pl Sp. z o.o. - właścicielu sklepu Cyfrowe.pl. Niczego nie ukrywamy bo działamy uczciwie oraz nie mamy czego się wstydzić.

Ochrona danych osobowych.

Stosujemy się do zasad dotyczących ochrony danych osobowych zgodnych z obowiązującymi przepisami prawa polskiego. Co więcej, jeśli wyrazisz takie życzenie, usuniemy twoje dane z naszego systemu po zakończeniu transakcji sprzedaży. Więcej o ochronie danych osobowych w naszej Polityce Prywatności »

Szyfrowane, certyfikowane połączenie SSL.

Proces składania zamówienia oraz wypełniania formularzy do sprzedaży ratalnej jest realizowany w szyfrowanym połączeniu SSL gwarantowanym przez ważny certyfikat wydany przez znaną firmę GeoTrust Inc.. Informacje o certyfikacie sprawdzisz klikając, podczas składania zamówienia, na ikonkę "kłódki" na dolnym pasku okna przeglądarki lub w logo firmy GeoTrust w stopce naszej strony.

Pewność firmy

Cyfrowe.pl sp z o.o. powstała w tej formie prawnej w 2007 roku aby od 2009 roku przejąć działalność związaną z rynkiem foto-video od firmy JARKOM, która istniała od 1997 roku. Zatrudniamy obecnie ok. 50 osób, posiadamy 5 sklepów stacjonarnych i ciężko pracujemy dla zapewnienia satysfakcji naszym klientom. Posiadamy stabilne podstawy finansowe, m.in. wysoki kapitał zakładowy 2.050.000,00 złotych, zgrany zespół pracowników i elastyczne kierownictwo. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawnie reagować na zmieniające się warunki na konkurencyjnym rynku.