Sklep fotograficzny Katowice

Nowa lokalizacja

Cyfrowe.pl - Salon w Katowicach
ul. Chorzowska 108
40-101 Katowice
Tel.: 32 343 49 03
 

Telefon do salonu: 32 343 49 03
E-mail:

Infolinia: 58 326 40 40

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00

Tramwaje / autobusy:
Salon znajduje się naprzeciwko Silesia City Center.

Linie tramwajowe: 0, 6, 15, 23, 25, 41 (Chorzowska) lub 6, 7, 13, 15 (Gliwicka)
Autobusy: 6, 7, 7N, 23, 110, 673, 674, 830, 840, 840N, M1, M3, M24, S80, T-10 (Chorzowska) lub 70 (Gliwicka)

Miejsca parkingowe przed salonem znajdują się miejsca parkingowe.

W sklepie wykonujemy w 10 min zdjęcia do dokumentów.

 

Nasz salon w Katowicach 

Sklep fotograficzny Cyfrowe.pl w Katowicach
Sklep fotograficzny Cyfrowe.pl w Katowicach
Sklep fotograficzny Cyfrowe.pl w Katowicach
Sklep fotograficzny Cyfrowe.pl w Katowicach

 

Sklep fotograficzny Katowice od Cyfrowe.pl - co w nim znajdziesz?

Śląsk to miejsce z charakterem. Jeśli chcesz tworzyć właśnie takie zdjęcia i filmy, potrzebujesz sprzętu, który będzie wspierał Cię na każdym etapie ich powstawania. Sklep fotograficzny w Katowicach Cyfrowe.pl pozwala przede wszystkim na przetestowanie sprzętu foto i wideo, takiego jak m.in. aparaty, kamery, obiektywy, sprzęt studyjny, drukarki, karty pamięci, czy gimbale i lampy błyskowe. Przyjdź, obejrzyj, porównaj i zapytaj o wszystko, co dotyczy sprzętu i tworzenia obrazów. 

Sklep fotograficzny w Katowicach - profesjonalne doradztwo

Cyfrowe.pl to sklep internetowy i stacjonarny, który jest miejscem spotkań pasjonatów fotografii i filmu. Nasz zespół także obejmuje praktyków, którzy mają ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie tworzenia obrazów, i z chęcią się nim z Tobą podzielą. Dzięki temu porozmawiasz nie tylko o tym, czym tworzyć, ale także jak. A to zdecydowanie ułatwia dobór profesjonalnego sprzętu fotograficznego i wideo. 
Tutaj dobierzesz zarówno aparaty i kamery, jak i drobny asortyment, taki jak przykładowo karty pamięci, bez których przecież nie uda się żadne ujęcie. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z fotografią lub filmem, znajdziesz tutaj pomoc w postawieniu pierwszych kroków. Jeśli jednak jesteś już zawodowcem, z łatwością dowiesz się, jak ułatwić sobie pracę i podołać kolejnemu wyzwaniu zawodowemu poprzez dobranie odpowiedniego sprzętu. 

Przetestuj sprzęt foto i wideo w Katowicach

Zastanawiasz się, który aparat cyfrowy lub kamera będzie dla Ciebie najlepszym wyborem? W naszym salonie możesz go po prostu to sprawdzić i przetestować poszczególne modele. Na miejscu czekają na Ciebie najnowsze modele sprzętu foto-wideo - lustrzanki, bezlusterkowce, kamery, obiektywy, drony, plecaki, statywy i wiele więcej licznych akcesoriów niezbędnych do fotografii i filmowania. Znajdziesz tu sprzęt renomowanych producentów, takich jak m.in. Sony, Nikon, Canon, GoPro, BlackMagic, Manfrotto itp. Nie ważne czy jesteś amatorem, czy profesjonalistą - dowiedz się, który model będzie dla Ciebie najlepszy. 

Stacjonarny sklep fotograficzny Katowice - nie tylko sprzęt, ale także usługi

Sklep foto-video to nie tylko sprzęt. W sklepie stacjonarnym Cyfrowe.pl w Katowicach możesz skorzystać także z wielu pomocnych usług. Przykładowo możesz odebrać tutaj osobiście to, co zamówisz w sklepie online. Dzięki temu możesz przy sprzedawcy sprawdzić zawartość przesyłki, i mieć pewność, że wszystko jest OK. Sklep stacjonarny Cyfrowe.pl to także drukowanie zdjęć. Wykonaj odbitki i ciesz się swoimi zdjęciami na papierze. Tutaj wykonasz zdjęcia do dowodu, paszportu i innych dokumentów. Przyjaźnie nastawiona obsługa sprawi, że sesja będzie bardzo przyjemna, a Twoje fotografie do dokumentów będą prezentowały się świetnie. 
Cyfrowe.pl zapewnia także wypożyczanie sprzętu fotograficznego w atrakcyjnych cenach. W salonie w Katowicach możesz go odebrać osobiście. W naszym sklepie stacjonarnym w Katowicach możesz także wyczyścić swój sprzęt. W salonie możesz także skorzystać nie tylko z usług fotograficznych, ale także zostawić sprzęt w rozliczeniu czy kupić używane aparaty, kamery, obiektywy i inne akcesoria fotograficzne.