Sklep fotograficzny Warszawa Wola (CANON STORE)

Cyfrowe.pl - Salon w Warszawie
ul. Sokołowska 9 lokal U34
01-142 Warszawa

Salon znajduje się za kawiarnią Alta Qualita Caffe. Przejście do salonu znajduje się za szlabanem pomiędzy budynkami Sokołowska 9 oraz Sokołowska 11.

Komunikacja miejska
Tramwaje linii: 10, 13, 26, 28
Metro: 250 m - stacja Młynów (wyjścia 5 i 6)

Miejsca parkingowe
W okolicy miejsca ogólnodostępne.

Telefon do salonu: 22 102 16 60
E-mail:

Infolinia: 58 326 40 40

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00

Canon Store to pierwszy w Polsce salon pod szyldem marki Canon.  Salon działa w ramach sieci salonów stacjonarnych Cyfrowe.pl. Spółka Cyfrowe.pl Sp. z o.o. jest operatorem salonu.

Produkty
Bogata ekspozycja produktów marki Canon (aparaty, obiektywy, kamery, drukarki, materiały eksploatacyjne, projektory itd.) oraz akcesoria fotograficzne innych marek. W salonie prezentujemy także różne zastosowanie projektorów Canon. Uwaga! Salon nie posiada na ekspozycji produktów marek konkurencyjnych do marki Canon.

Dodatkowe usługi:

- Wynajem studio
Na drugim poziomie znajduje się sala warsztatowo-szkoleniowa, mogąca służyć jako studio fotograficzne oraz studio nagrań. 

- Czyszczenie matryc
Na miejscu oferujemy czyszczenie komory lustra, matryc lustrzanek i aparatów kompaktowych z wymienną optyką wszystkich marek

Wirtualny spacer po salonie

Nasz salon Warszawa Wola 

 

Sklep fotograficzny Cyfrowe.pl Warszawa - wyjątkowy Canon Store

Na warszawskiej Woli znajduje się wyjątkowy stacjonarny sklep fotograficzny Cyfrowe.pl - pierwszy w Polsce Canon Store. Miejsce to stanowi połączenie showroomu i sklepu ze sprzętem fotograficznym i wideo. Możesz tutaj przetestować również projektory Canon. Na piętrze znajduje się sala warsztatowo-szkoleniowa, która może być także studiem fotograficznym i studiem nagrań. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego prowadzonego razem z marką Canon.

Sklep fotograficzny Warszawa Wola - wspólny projekt Cyfrowe.pl i Canona

Jeśli jesteś Canoniarzem, to musisz odwiedzić to miejsce. Tylko tutaj znajdziesz tak bogatą ofertę aparatów fotograficznych Canon, które możesz przetestować na miejscu. Znajdziesz tutaj także wszystko to, co wspiera Cię podczas fotografowania czy filmowania lustrzankami, bezlusterkowcami i aparatami kompaktowymi Canona - statywy, lampy błyskowe, akumulatory, filtry fotograficzne, karty pamięci, torby, plecaki i pozostałe akcesoria fotograficzne. Nawet jeśli korzystasz z aparatów Sony, Nikona, FujiFilm, Olympusa, Leica czy obiektywów Sigma, Tamron itp., to z pewnością znajdziesz tutaj wiele przydatnych informacji. 
Zastanawiasz się, który model bezlusterkowca Canon EOS R będzie dla Ciebie najlepszy? Chcesz dobrać obiektyw do konkretnego ujęcia? A może chcesz zaprojektować własne kino domowe bądź potrzebujesz projektora do sali konferencyjnej w swojej firmie? W Canon Store znajdziesz odpowiedzi na wszystkie te i inne pytania. Nasza profesjonalna obsługa doradzi Ci i odpowie na każde Twoje pytanie. Z łatwością dobierzesz odpowiednie narzędzia do każdego ujęcia - niezależnie czy Twoją pasją jest fotografia, czy film. 

Sklep stacjonarny Canon Store w Warszawie - co jeszcze oferuje? 

Canon słynie z produkcji profesjonalnych drukarek, które pomagają w tworzeniu wysokiej jakości wydruków. W naszej ofercie znajdziesz modele drukarek do druku A3+, które umożliwiają tworzenie wydruków o jakości galeryjnej. Przyjdź i porozmawiaj o tym, jak postawić kropkę nad i w Twojej fotografii pod postacią doskonałych wydruków. Co więcej, w stacjonarnym sklepie Cyfrowe.pl Canon Store możesz także wydrukować zdjęcia w formacie A3. Odbitki będą drukowane w wysokiej rozdzielczości, tak abyś mógł cieszyć się wszystkimi szczegółami efektów robienia zdjęć.
W naszym sklepie na pierwszym piętrze znajdziesz wyjątkową przestrzeń, która zapewnia miejsce do twórczego działania z fotografią i filmem. Odbywają się tutaj warsztaty i szkolenia, ale może spełnić także rolę przestrzeni studyjnej czy nagraniowej. Nasz wieloletnie doświadczenie umożliwiło dobrać sprzęt tak, aby móc tworzyć najwyższej jakości obrazy. 

Zapraszamy do naszego sklepu i skorzystania z usług

Jeśli zamawiasz sprzęt online w sklepie internetowym, to w możesz go odebrać w sklepie stacjonarnym, nie ponosząc przy tym kosztów przesyłki. W podobny sposób możesz ułatwić sobie i obniżyć koszty korzystania z wypożyczalni sprzętu foto i video Cyfrowe.pl, a także zostawić sprzęt w rozliczeniu w dziale Używane Cyfrowe.pl. W sklepach stacjonarnych Cyfrowe.pl możliwe jest także czyszczenie sprzętu, co umożliwia zachowanie go w doskonałej kondycji, tak aby zapewniał zawsze obrazy, których wymaga każdy profesjonalista. 
W salonie Canon Store w Warszawie możesz także zadbać o bezpieczeństwo sprzętu. Skorzystaj z usługi montowania folii ochronnej na wyświetlaczu Twojego aparatu cyfrowego z matrycą APS-C, Micro 4/3 bądź pełnoklatkową. Canon Store Warszawa to pełne wsparcie dla każdego fotografa i filmowca. Znajdzie tutaj coś dla siebie każdy amator i zawodowiec. To nie tylko szeroki wybór sprzętu Canona (w tym także nowości), ale również wiele przydatnych usług.