Opinie o naszym sklepie

9.7
(2936 opinii)
9.5
Jakość obsługi
9.5
Dostawa
Dodaj swoją opinię

Obsługa sklepu nie ingeruje w treści zamieszczonych przez klientów opinii, poza oczywistymi przypadkami nadużyć, umieszczania reklam, linków do stron www, wulgaryzmów lub treści naruszających prawo.

Masz uwagi dotyczące jakości obsługi?
Napisz email na , a wiadomość trafi do Zarządu firmy i Kierownika Działu Sprzedaży. Możesz też użyć formularza.

Zmiana systemu

Zdecydowałem się zmienić system. Moje główne obawy polegały na czasie jaki będę musiał poświecić na sprzedaż posiadanego sprzętu i masie pracy z wystawianiem. Jednak cześć mojego arsenału postanowiłem zostawić w rozliczeniu w sekcji używane w Cyfrowe. Pl. Korzystam z tej usługi już drugi raz i cóż mogę powiedzieć. Świetna obsługa, dobra wycena sprzętu. Czas realizacji i kontakt rewelacyjny. I tak dzięki usłudze używane w tydzień uporałem się ze zmianą systemu. Bardzo polecam!
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Bartek
Dodano: 2021-04-13 12:45:59

Never again.

ordered a camera. The order was processed only on the third day, on the fourth day the package arrived, I already wanted to rejoice, but the camera came with a defective screen. I went on the same day, to exchange it at the store, the exchange was refused by an unfriendly seller, who immediately showed his distrust of my problem, but after several photos he also noticed the poor quality of the copy. He said that it is possible to give only under warranty to the service, which I resigned to. Now I send an email to find out the status of the order and do not receive any feedback, although they write in the mailing list that they will respond within 24 hours. Total: product quality 1/10. Service speed 1/10. customer loyalty 1/10.
Obsługa:
       
Dostawa:
       
Autor: MAKSIM
Dodano: 2021-04-08 02:50:43

Polecam

To moje pierwsze zakupy w sklepie i jestem zadowolony. Kupiłem aparat i obiektyw Canona z odbiorem osobisty w Katowicach. Transakcja jak i obsługa w salonie pełen profesjonalizm. Polecam Wszystkim.
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Damian
Dodano: 2021-03-30 15:15:55

Zdecydowanie polecam

Firma godna polecenia.
Mówię firma a nie sklep, ponieważ miałem do czynienia z całym procesem obsługi klienta. Począwszy od oferty handlowej na papierze, poprzez obsługę sklepu a nawet serwis, bo zdarzyła się reklamacja. A to ważne, że można liczyć na wsparcie nie tylko w momencie, kiedy na stole sprzedawcy zostawia się pieniądze.
Pozwolę sobie wymienić każdą osobę z imienia i nazwiska, z którą miałem kontakt, ponieważ warto z całym zespołem i każdym z osobna współpracować.
Pani Anna Kudra, dział handlowy – miły kontakt, szybkie opracowanie oferty i to w kilku wariantach a do tego zdobycie sprzętu, który akurat w momencie zakupu był praktycznie nie do zdobycia i to nie tylko w sklepie ale w kraju.
Pan Bartosz Bujak, salon Gdańsk, ul. Kartuska – doskonała obsługa, miła atmosfera, fachowe doradztwo i dobór urządzenia do indywidualnych potrzeb. Przyjemna korespondencja i odpowiedzi na zapytania.
Pan Patryk Kozłowski, serwis – właściwe podejście do tematu reklamacji, dyspozycyjność. Starania, aby jak najszybciej załatwić sprawę i bieżąca informacja o statusie.

Zdecydowanie polecam kontakt z firmą i z tymi konkretnymi osobami.

Tomasz Modry
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Tomasz
Dodano: 2021-03-30 08:11:52

Wypożyczalnia

Przesyłka dotarła w terminie, wszystko w jak najlepszym porządku. :)
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Kasia
Dodano: 2021-03-29 13:11:25

Polecam

To moje pierwsze zakupy w tym sklepie. Zakupiłem aparat i obiektyw Canona z odbiorem osobistym w Katowicach. Profesjonalna realizacja zamówienia, sprzęt sprawny i zgodny z opisem. Obsługa w salonie na wysokim poziomie. Na pewno tu wrócę. Polecam Wszystkim.
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Damian
Dodano: 2021-03-27 12:07:54

Lampa GlareOne LED 600D + 2szt baterie Green Cell 6600mAh + ładowarka Newell DC-LCD zestaw

Sprzęt jakościowo bardzo dobrze oceniam i szczerze polecam. Co do samego sklepu: natychmiastowa przesyłka aczkolwiek, która dostarczyła mi trochę stresu, ponieważ była rozdzielona na dwie paczki wprowadzając mnie w błąd i niepotrzebną panikę, że nie otrzymam reszty opłaconego zamówienia. Kontakt ze sklepem również sprawny, tak więc otrzymałam informację, która rozwiała moje obawy. Gdyby nie ta, niejasna dla mnie sytuacja dałabym max cocenę. Obiektywnie na to patrząc, mimo wszystko polecam sklep i sprzęt zakupiony w cyfrowe.pl
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Marta
Dodano: 2021-03-27 11:38:10
Sklep jak zwykle na 5.
Obsługa:
Dostawa:
Autor: bart
Dodano: 2021-03-26 08:22:48

Wypożyczalnia

Wszystko w jak najlepszym porządeczku :-) Fajna opcja na sprawdzenie sprzętu. Polecam
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Tomasz
Dodano: 2021-03-25 12:28:42

Fuji X-E4

Aparat raczej dla praworęcznych bo lewą ręką zasłania się czujnik i obraz gaśnie.
Po podniesieniu ekranu zbyt szybko odwraca obraz do góry nogami.
A reszta OK.
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Andrzej
Dodano: 2021-03-22 10:19:39

Solidność i profesjonalizm

Cyfrowe.pl to bardzo solidny i profesjonalny partner w branży. Oferta produktów jest niesamowita, na czasie i w pełni zgodna z światowymi trendami i nowościami w świecie fotografii i filmu. Obsługa w salonach dokłada wszelkich starań by zapewnić najwyższy standard, terminowość i profesjonalne doradztwo, dotyczy to zarówno sekcji z nowym sprzętem, jak również z używanym. Doprawdy bardzo solidna firma godna polecenia każdemu, kto jest zarówno początkującym czy doświadczonym fotografem/filmowcem. Gratulacje cyfrowe.pl!
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Marcin
Dodano: 2021-03-19 18:33:27

Wypożyczalnia

Otrzymanie produktu bardzo szybko i terminowo. Staram sie dbać o sprzęt i taki również otrzymałem. Nie miałem problemów z wykonywaniem pracy. Z pewnością nie raz jeszcze skorzystam z tej opcji
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Visotti
Dodano: 2021-03-18 10:11:37

Bateria NB 13L

Zakupiłem baterie NB13 L w listopadzie 2020 r, po 4 miesiącach pojawił się w aparacie komunikat „ błąd w komunikacji z baterią”. Zgłosiłem ten fakt do sprzedawcy wieczorem.
Następnego dnia skontaktował się ze mną konsultant Pan Arkadiusz Sikora i zaproponował wymianę baterii na nową. Doradził innej firmy na solidnych ogniwach z dopłatą paru zł. Baterię otrzymałem następnego dnia. Kurier odebrał jednocześnie uszkodzoną baterię. Z nowej baterii jestem bardziej zadowolony ponieważ ma lepsze parametry i jest renomowanej firmy. Z zakupów w Cyfrowe pl korzystam nie pierwszy raz ponieważ ceny są konkurencyjne i sklep traktuje klienta bardzo profesjonalnie.
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Kazimierz
Dodano: 2021-03-17 14:08:28

Profesjonalny sklep

Profesjonalny sklep z dużym wyborem sprzętu i fachową obsługą. Jestem bardzo zadowolona z zakupów.
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Magdalena
Dodano: 2021-03-17 11:40:24

Dział używane - wielki pozytyw.

Zakup Nikon d810 - właśnie Cyfrowe.pl zyskał nowego w pełni zadowolonego, nowego klienta. Pełen profesjonalizm.
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Roman
Dodano: 2021-03-15 02:28:06