Opinie o naszym sklepie

9.7
(3118 opinii)
9.7
Jakość obsługi
9.7
Dostawa
Dodaj swoją opinię

Obsługa sklepu nie ingeruje w treści zamieszczonych przez klientów opinii, poza oczywistymi przypadkami nadużyć, umieszczania reklam, linków do stron www, wulgaryzmów lub treści naruszających prawo.

Masz uwagi dotyczące jakości obsługi?
Napisz email na , a wiadomość trafi do Zarządu firmy i Kierownika Działu Sprzedaży. Możesz też użyć formularza.

Profesjonalizm

Świetne podejście do klienta, uzyskałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania, dodatkowo zamówiony Hollyland Lark M1 Duo, dotarł do mnie dwa dni szybciej, od przewidywanej daty dostawy, myśle że to nie był jedno razowy zakup i zostanę na dłużej z cyfrowe.pl
chapeau bas!
I wesołych zbliżających się świat! Pozdrawiam
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Rafał
Dodano: 2022-12-08 11:06:28

Używany obiektyw pozostawiony w rozliczeniu.

Jak się okazuje, nabycie nowego sprzętu fotograficznego (w moim przypadku obiektyw) i pozostawiając w rozliczeniu (również obiektyw używany) może nie nastręczać większych problemów i może być transakcją szybką, profesjonalnie przeprowadzoną i pozostawiającą miłe wrażenie fachowości, życzliwości, cierpliwości i zrozumienia klienta.
Bardzo dobry kontakt (mailowy i telefoniczny) z przedstawicielem sklepu - dokładne maile z informacjami, krok po kroku co należy zrobić, podpowiedzi co i jak zrobić. Cierpliwe wyjaśnienia etapów realizacji i dokładne odpowiedzi na moje pytania. Pomoc w np. rezerwacji sprzętu.
Przy okazji serdecznie dziękuję Panu Pawłowi za okazaną pomoc i życzliwość w czasie realizacji całego procesu wymiany sprzętu używanego na nowy.
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Jarek
Dodano: 2022-12-05 18:17:55

Serwis

Najlepsze, lojalne podejście do klienta. Bardzo to doceniam! Dziękuję za serwis. Napewno zostanę z wami na długo :)
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Marina
Dodano: 2022-12-02 21:48:30

Rewelacyjna obsługa klienta!

Przypadkiem zamówiłem złą kartę SD. Zero problemu ze zwrotem. Obsługa miła, pomocna. Non stop w kontakcie z klientem. Zwrot pieniędzy bezproblemowo. Polecam szczególnie Pana Patryka Kozłowskiego, bo to z nim miałem przyjemność korespondować :)
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Sebastian
Dodano: 2022-11-29 15:12:09

Bardzo profesjonalnie.

Panowie z Cyfrowe.pl są w stałym kontakcie z klientem i odpowiadają miło i rzeczowo na zadane pytania. W pełni profesjonalna obsługa klienta.
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Tomek
Dodano: 2022-11-25 11:48:32

Tak się to robi!

Zdecydowanie polecam! Prokliencka postawa, zrozumienie i szybkość działania. Zakupiony sprzęt (kamera) dotarł do mnie z drobną wada fabryczną która przez producenta jest mimo wszystko dopuszczalna i nie wpływa w istotny sposób na działanie. Mimo takich instrukcji producenta sprzęt został szybko wymieniony na nowy. Dzięki za mega sprawne załatwienie sprawy!
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Gabriel
Dodano: 2022-11-25 10:56:28

Przemiła obsługa

To moje drugie zamówienie na cyfrowe.pl, więc mogę z czystym sumieniem polecić! Przede wszystkim świetna i profesjonalna obsługa klienta. Przemiły Pan Patryk, który ekspresowo rozwiązał problem z niedziałającym urządzeniem. Troszkę obawiałam się, że reklamacja potrwa dużo czasu, ale ku mojemu zaskoczeniu Panowie z serwisu jeszcze tego samego dnia wysłali nowe urządzenie. Kontakt telefoniczny i mailowy pierwsza klasa! Jeszcze nie spotkałam się z tak życzliwą i ekspresową obsługą.
Serdecznie polecam i dziękuje :)
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Ania
Dodano: 2022-11-24 18:04:22

Serwis Gwarancja Pomoc

Z czystym sumieniem mogę polecić sklep Cyfrowe.pl jestem w lekkim szoku jak sprawnie przebiegł kontakt ze sklepem oraz w jaki profesjonalny sposób zostałam potraktowana. Nie mówiąc już o czasie w jakim została rozpatrzona reklamacja i naprawa samego produktu. Główne zasługi uznania za nieocenioną pomoc przy obsłudze należą się Panu Konradowi, przeprowadzali mnie rzetelnie przez cały proces od początku do końca, dzięki czemu byłam cały czas informowana o postępach reklamacji i naprawy. Usługi na najwyższym poziomie. W takim sklepie i z taką profesjonalną kardą zakupy są czystą przyjemnością.
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Monika
Dodano: 2022-11-24 09:29:21

Serwis gwarancja

Zakupiony przeze mnie aparat musiał trafić do serwisu, nie było z tym żadnego problemu. Pan, który mnie obsługiwał załatwił sprawę szybko, a do tego jest bardzo miły. Profesjonalna obsługa klienta, polecam
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Marlena
Dodano: 2022-11-23 12:45:52

Wypożyczalnia

Bardzo fajna usługa, wydaje się skomplikowana, ale jak się wszystko zrobi po kolei, to nie ma problemu. Fajnie, że przy zamówieniu powyżej 100 zł kurier jest gratis. Dobra, aby przetestować sprzęt i go kupić lub... właśnie nie :)
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Maciej
Dodano: 2022-11-17 20:24:11

Cyfrowe/używane - sprzęt w rozliczeniu zakupu.

Wszystko odbyło się sprawnie. Wszelkie ustalenia i formalności drogą e-mail prowadził Pan Paweł. Sposób i termin dostarczenia używanego sprzętu został dostosowany do moich oczekiwań. Wycena zarówno wstępna, jak też finalna odbyły się szybko. Słowem wszystko ok. Dziękuję.
Warto podkreślić, że nowy sprzęt dostarczony przez kuriera w paczce był bardzo dobrze zabezpieczony przed ewentualnymi uszkodzeniami.
Na pewno będę chciał jeszcze w przyszłości skorzystać z tej formy zakupu (z oddaniem używanego sprzętu w rozliczeniu) w Cyfrowe.pl.
Pozdrawiam.
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Grzegorz
Dodano: 2022-11-15 19:20:03

Staranna obsługa klienta

Mamy pozytywne doświadczenie z dotychczasowej współpracy z Cyfrowe.pl.
Dostarczają zakup na czas, grzecznie i skutecznie się kontaktują. Nawet w sytuacji zwrotu towaru wykazują się starannością i dbałością o klienta.
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Publishing School
Dodano: 2022-11-15 14:15:20

Kontakty ze sklepem Cyfrowe.pl

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy ze sklepem jak i z komisem sprzętu
używanego. Panowie są bardzo kompetentni i pomocni. Na pewno jeszcze coś
kupię ,sprzedam lub zamienię Polegam na ich wiedzy i doświadczeniu.
Katarzyna Strześniewska
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Katarzyna
Dodano: 2022-11-07 10:27:19
Super pomocna i szybka obsługa. Najbardziej profesjonalny serwis w Polsce.
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Krzysztof
Dodano: 2022-11-03 15:09:57

Naprawa

Światła obsługa
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Mateusz
Dodano: 2022-11-02 08:32:06