Opinie o naszym sklepie

9.7
(2696 opinii)
9.5
Jakość obsługi
9.6
Dostawa
Dodaj swoją opinię

Obsługa sklepu nie ingeruje w treści zamieszczonych przez klientów opinii, poza oczywistymi przypadkami nadużyć, umieszczania reklam, linków do stron www, wulgaryzmów lub treści naruszających prawo.

Masz uwagi dotyczące jakości obsługi?
Napisz email na , a wiadomość trafi do Zarządu firmy i Kierownika Działu Sprzedaży. Możesz też użyć formularza.

Super sklep

Wymiana starego sprzętu, trochę biurokracji, ale ogólnie ok. A zakupy 10/10 najlepszy sklep internetowy foto. Niektóre mają tańszy sklep ale ma się pewność że dostaniesz to co zamówiłeś.
Obsługa:
Dostawa:
Autor: jcubic
Dodano: 2019-08-14 19:40:42
Cała obsługa wygląda u Państwa bardzo profesjonalnie.
Jestem miło zaskoczony i zadowolony z wyboru sklepu. Pakowanie produktów bardzo staranne. Pomimo, że zamawiałem tylko baterie z ładowarką towar zabezpieczony był przez ew. upadkiem paczki podczas transportu.

Polecam ten sklep.
Obsługa:
Dostawa:
Autor: pio99
Dodano: 2019-08-09 21:47:21

Polecam

Szybko i sprawnie, kompetentna obsługa w postaci p. Anny bardzo cierpliwie odpowiadającej na wszelkie pytania. Mam nadzieję, że sprzęt Nikona okaże się równie dobry :)
Obsługa:
Dostawa:
Autor: LJ
Dodano: 2019-08-09 08:10:51

Русскоязычная поддержка

Покупал фотоаппарат в магазине Гданьска. В Telegram решил уточнить наличие интересующей меня модели. В итоге мне не пришлось даже заходить на сайт компании. Полностью оформили заказ, доставили его в магазин Гданьска и предложили ряд аксессуаров к выбранной мной модели. Отличный сервис. В 1000 раз удобней общаться с сотрудниками магазина, чем через электронную почту. Теперь по интересующим вопросам буду использовать именно этот канал общения =)
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Алексей
Dodano: 2019-08-06 17:26:04

Nie polecam

ontakt ze sprzedawca okropny. Złożyłam zamowienie na obiektyw, zależało mi na czasie. Zadzwoniłam po kilku dniach Pan powiedział mi ze będzie ono w piątek, najpóźniej w poniedziałek. Zadzwoniłam w poniedziałek, a Pan powiedział mi ze będzie pod koniec tygodnia. Powiedziałam, ze mówił mi Pan ze dzisiaj będzie, a on ze sam wie lepiej co mi powiedział. Tyle pieniędzy przeznaczam na obiektyw i czuje się rozczarowana jak traktuje się potencjalnego klienta. Obiektyw zamówiłam w innym miejscu i zamowienie poszło bez zarzutów bez żadnej konieczności dzwonienia. Od razu dostałam informacje do kiedy będzie i nie musiałam się prosić telefonicznie o status mojej przesyłki. Nie polecam sklepu cyfrowe.pl.
Obsługa:
       
Dostawa:
       
Autor: Marysia
Dodano: 2019-08-05 17:45:48

Dotyczy obsługi posprzedażnej

Serdecznie dziękuję Panu Bartłomiejowi Wiśniewskiemu oraz całemu zespołowi za ponad przeciętne wsparcie w ramach prowadzonego postępowania reklamacyjnego.

Fakt, tak rzetelnej, miłej i terminowej obsługi bardzo cieszy i daje wyraz pełnego profesjonalizmu ze strony firmy.

Jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkim potencjalnym Klientom aby doświadczyli tak jak ja, obsługi na najwyższym poziomie.
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Eric
Dodano: 2019-08-02 16:03:11
Możliwość pozostawienie sprzętu w rozliczeniu i wymiana na inny model przebiegły bardzo pomyślnie. Jestem super zadowolony z nowego sprzętu.
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Michał
Dodano: 2019-07-31 20:05:23

obiektyw

Trafił się mnie wadliwy obiektyw,mimo kilku napraw sprzęt zamiast być lepszy jest coraz gorszy za każdym razem.Obsluga sklepu nie ciekawie wypowiada się na temat innych firm poza oczywiście nikonami czy canonami.Nie chce się z nimi kłócić,ale już nic tam nie kupię.
Obsługa:
       
Dostawa:
       
Autor: Mario
Dodano: 2019-07-31 15:01:41

uchwyt samochodowy na kratkę

Bardzo dobra profesjonalna obsługa - szybka realizacja - produkt taki jak chciałem.Polecam !
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Lech Macierzyński
Dodano: 2019-07-24 18:49:48

Super sprawna obsługa

Kupowałem używany obiektyw jednocześnie sprzedawałem kilka innych. Całość została załatwiona przy tylko 1 wizycie w salonie i mailowo. Szybko i sprawnie. Serdecznie polecam.
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Damian
Dodano: 2019-07-16 12:39:46

Wypożyczalnia

Nie ma drugiej takiej wypożyczalni w Warszawie, tudzież w Polsce, która tak chętnie wspiera ludzi, którzy potrzebuje pilnie dodatkowego sprzętu na zlecenia. O godzinie 14 złożyłem zamówienie w czwartek, a w piątek już było do odbioru w salonie w Warszawie! SZOK - Pani Ania to nieoceniony skarb tej firmy! Dodać muszę, że to już nie pierwsza taka współpraca! A załoga sklepu w Warszawie zawsze przy wydawaniu towaru czyści obiektywy i filtry, żeby od razu móc korzystać ze sprzętu!
Gorąco polecam!
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Subiektywnie
Dodano: 2019-07-15 16:07:53

Infolinia - pomoc w skompletowaniu zamówienia

Polecam, polecam, polecam!!! Pan Konrad Wysocki wspaniała osoba. Dokonał rzeczy niemożliwej i uratował moje zlecenie ślubne. Stanął na głowie i w jeden dzień skompletował moje zamówienie rozrzucone po całej Polsce. Złoty człowiek :)
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Marlena
Dodano: 2019-07-15 14:41:00

Kultura, wiedza i pomoc...

Chciałem podziękować załodze sklepu w Warszawie na Wałbrzyskiej 11. Miałem problem z nowym statywem Genesis. On właściwie mógł wynikać z moich błędów. Jeden z młodych, miłych ludzi, powalczył i wygrał, czyli naprawił i poradził co robić, żeby ten problem się nie powtórzył. Myślę, że warto korzystać z Waszych usług i ewentualnej pomocy. Dziękuję i pozdrawiam
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Jarosław
Dodano: 2019-07-12 19:46:16

Wypożyczalnia

Wypożyczalnia w cyfrowe.pl to klasa sama w sobie! Pomogą w każdej sytuacji, pomogą i podpowiedzą. Jestem bardzo zadowolony z jakości świadczonych usług i często wracam bo wiem że drugiej takiej wypożyczalni nie ma :)
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Krzysztof EKT Project
Dodano: 2019-07-11 12:17:49

Stawy Genesis w Cyfrowe CH Land

Kłopot jest.... Bo zakupy w Cyfrowe.pl korcą już nie tylko z uwagi na sprzęt, ale także na Obsługę :D . Zakup statywu w CH Land w Warszawie był czystą przyjemnością, dawno z takim entuzjazmem nie zostawiałam gdzieś kasy ;) . Profesjonalnie, życzliwie, z uśmiechem, poświęceniem czasu i uwagi na 100%. Brawo!!! Ps. to co by tu teraz kupić......
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Dobrochna
Dodano: 2019-07-09 08:55:21