Opinie o naszym sklepie

9.7
(3361 opinii)
9.7
Jakość obsługi
9.7
Dostawa
Dodaj swoją opinię

Obsługa sklepu nie ingeruje w treści zamieszczonych przez klientów opinii, poza oczywistymi przypadkami nadużyć, umieszczania reklam, linków do stron www, wulgaryzmów lub treści naruszających prawo.

Masz uwagi dotyczące jakości obsługi?
Napisz email na , a wiadomość trafi do Zarządu firmy i Kierownika Działu Sprzedaży. Możesz też użyć formularza.

Dobra obsługa posprzedażowa

Zakupiłem pakiet DJI Care do drona. Kłopoty zaczęły się, jak postanowiłem z niego skorzystać. Okazało się, że kod nie działa. Po dłuższym śledztwie z wykorzystaniem supportu DJI wyszło na to, że otrzymałem kod od niewłaściwego produktu. Dalsze śledztwo wykazało, że dystrybutor nawalił, co się nigdy wcześniej nie zdarzyło. Finalnie udało się sprawę ogarnąć sprawnie i mimo, że minął już termin na aktywację pakietu o kilka godzin, support DJI po raz kolejny stanął na wysokości zadania i udało się aktywować usługę.

Problem wyniknął nie z winy sklepu, ale dzięki sprawnym działaniom wsparcia posprzedażowego jest pełen sukces nie wspominając o tym, że cena wsparcia była znacznie niższa, niż u innych sprzedawców. :)
Obsługa:
Dostawa:
 
Autor: Jacek
Dodano: 2024-07-17 15:15:42

zakupy w gdańskim oddziale Cyfrowe.pl to przyjemność

Od jakiegoś czasu przymierzałem się do zakupu obiektywu Tamron 28-75 f2.8 pod bezlusterkowy system Nikona. Wybór jak zwykle padł na Cyfrowe.pl którym ufam właściwie bez granicznie jeżeli chodzi o jakość obsługi i dostępność towaru. Pierw telefonicznie upewniłem się że obiektyw uda się sprowadzić do sklepu na interesujący mnie termin, oczywiście bez problemu obiektyw był dostępny na miejscu w Gdańsku w ciągu jednego dnia. Przez telefon jak i podczas odbioru w sklepie udało mi się trafić na mojego ulubionego, bardzo profesjonalnego Pana Rafała. Przez Pana Rafała byłem obsługiwany już nie pierwszy i nie drugi raz, tak więc byłem pewien że mogę spodziewać się absolutnie profesjonalnego i rzeczowego podejścia do mojego zamówienia. Tak też było, za co ogromnie dziękuje i każdemu życzę tak dobrej, sprawnej i miłej obsługi. Dzięki takim osobom sklep Cyfrowe to dla mnie zawsze pierwszy i jedyny wybór podczas zakupów sprzętu fotograficznego. Zarówno sklep jak i sprzęt - solidna 10/10
Pozdrawiam.
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Paweł
Dodano: 2024-07-16 21:06:06

Nie polecam

Zamówienie złożone 3 lipca, termin realizacji według informacji umieszczonych na stronie 2-3 dni. Mamy 11 lipca i termin po raz kolejny się przesuwa. Nie wierzcie w czas realizacji zamówienia, bo nie ma on nic wspólnego z rzeczywistością.
Obsługa:
       
Dostawa:
       
Autor: Robert
Dodano: 2024-07-11 12:20:05
Komentarz sklepu:

Szanowny Panie,
bardzo przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia, taka sytuacja oczywiście nie powinna mieć miejsca.

Niestety dopiero w momencie pakowania okazało się, że mimo wcześniejszych zapewnień Smallrig Universal Lens Support 15mm jest niedostępny i jego sprowadzenie zajmie kolejne dni.

Dziś wyślemy do Pana towar, który mamy w magazynie, a w kolejnym tygodniu doślemy brakujący produkt, oczywiście bez dodatkowych kosztów.

Wierzymy, że w przyszłości zechce Pan skorzystać z naszych usług, aby przekonać się, że ta sytuacja to nie reguła, a jedynie wypadek przy pracy.
Obsługa klienta na najwyższym poziomie!
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Mateusz
Dodano: 2024-07-10 11:38:06

Używany sprzęt w rozliczeniu

Profesjonalnie, szybko i sprawnie.
Kontakt, wycena oraz zakup kolejnego urządzenia, bardzo sprawna.
Polecam.
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Andrzej
Dodano: 2024-06-25 16:58:58

Zakup obiektywu

Nie pierwszy raz i zapewne nie ostatni .I zawsze wszystko o.k. Polecam!
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Cezary
Dodano: 2024-06-23 16:53:16

Odkup używanego sprzętu.

Kontakt i szybkośc odpowiedzi na dobrym poziomie. Po wstępnej wycenie jeden z obiektywów miał pęknięty pierścień, lecz i tak mogłem go odesłać do wstępnej analizy. Na plus dla dużego miasta, że sprzęt i formalności mozna załatwić w salonie. Na minus, że nie można formalności załatwić za pomoca podpisu kwalifikowanego.
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Mirek
Dodano: 2024-06-20 11:18:53

używany sprzęt w rozliczeniu

Zostawiałem używany sprzęt w rozliczeniu. Całość operacji i sama transakcja przebiegły bez żadnych problemów, szybko i sprawnie. Wstępna wycena na podstawie przesłanych zdjęć sprzętu, odesłanie sprzętu kurierem i potwierdzenie wyceny po ekspertyzie. Całość zajęła ledwie 3 dni robocze. Odesłanie sprzętu kurierem - na koszt cyfrowe.pl. Pani Ewelina, która zajmowała się całą sprawą ze stron y cyfrowe.pl przeprowadziła całą operację bez zarzutu. Cenę zaoferowaną przez cyfrowe.pl za używany sprzęt uważam za uczciwą. Mogę szczerze polecić sklep i samą formę rozliczenia.
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Robert
Dodano: 2024-06-10 13:21:25

Sprzedaż aparatu

Bardzo sprawna i przyjemna obsługa zapewniona przez Panią Ewelina Kostro :)
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Janusz
Dodano: 2024-05-23 00:52:04

Wypożyczalnia

Polecam :) Korzystałem kilkukrotnie, miałem kontakt z bardzo miłą i pomocną obsługą, a sprzęt przybywał zawsze na czas. Proces rezerwacji i zwrotu działa bardzo sprawnie a zwrot kaucji następuje bardzo szybko.
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Michał
Dodano: 2024-05-21 12:57:22

Sprzedaż wiązana

W Salonie w Poznaniu dokonałem sprzedaży używanego body lustrzanki cyfrowej i zakupu nowego obiektywu z częściową dopłatą gotówką i kredytem 10X0%.
Jestem bardzo zadowolony z obsługi tej dość skomplikowanej operacji. Podziwiam profesjonalizm i dobre doradztwo. Polecam specjalistów z cyfrowe.pl!
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Paweł F.
Dodano: 2024-05-20 13:17:39

Profesjonalna obsługa klienta

Jestem bardzo zadowolona z podejścia do klienta. O cokolwiek bym nie zapytała, na każde pytanie uzyskałam odpowiedź, co więcej szczegółową instrukcję. Słowa podziękowania kieruję do Pana Kamila W., który profesjonalnie podszedł do tematu i pomógł mi wybrać sprzęt o odpowiednich parametrach. Obsługa+ przesyłka i dostarczenie towaru również sprawnie i szybko.
Polecam sklep cyfrowe.pl
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Kinga
Dodano: 2024-05-08 15:29:30

Bardzo pozytywnie

Bardzo szybko, bardzo profesjonalnie. Dziękuję p. Rafale
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Jacek
Dodano: 2024-05-07 05:47:25

Zawsze zadowolony

Kupilem wiele sprzetów na cyfrowe.pl i zawsze byłem zadowolony. Wysyłali nawet wcześniej niż było to planowane. W razie problemów szybko miałem odpowiedź na maila. Nic tylko chwalić!
Obsługa:
Dostawa:
Autor: Adam
Dodano: 2024-05-05 08:46:15

doskonały sklep

Drugi raz kupiłem tu używany obiektyw i drugi raz sprzęt był w pełni zgodny z opisem sklepu, to znaczy w doskonałym stanie. Ocena, opis i wycena bez zastrzeżeń. Polecam. Nowe towary kupuję tu od lat i też nigdy się nie zawiodłem.
Obsługa:
Dostawa:
Autor: maciek
Dodano: 2024-04-27 13:46:57