Cyfrowe.pl

Wydarzenia

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Dzień z drukiem Canon

Przegląd portfolio i wykład inspiracyjny

Dzień z drukiem w Łodzi zbliża się wielkimi krokami! Zapraszamy na inspirujące spotkania z naszymi profesjonalnymi prowadzącymi, których uwielbiacie. Malachite Meadow i Marcin Kałuża czekają na Was z ogromną dawką wiedzy i kreatywności. Pogadanka o druku, zdjęciach i selekcji, przegląd portfolio oraz drukowanie zdjęć - to wszystko czeka na Ciebie! Przyjdź, zainspiruj się i rozwiń swoje artystyczne skrzydła! Nie może Cię zabraknąć! 

Zapisz się      

Dzień otwarty w Canon STORE

Wyjątkowy dzień w Canon STORE

Przyjdź do naszego salonu i zobacz najnowsze obiektywy Canona i dowiedz się też jak najlepiej drukować swoje zdjęcia!
Już 12 grudnia w Canon Store zapraszamy na otwarty dzień z marką Canon.
Nasz salon w tym czasie odwiedzi też Jakub Kaźmierczyk i Alicja Zmysłowska,
a w tajniki druku wprowadzi przedstawiciel marki Paweł Bala.

Zapisz się       

Przegląd portfolio z Alicją Zmysłowską

Spotkanie z ambasadorką w Canon Store

Zapraszamy wraz z Canon Polska na przegląd portfolio z Alicją Zmysłowską. To doskonała okazja do skorzystania z opinii specjalistki. Pokaż swoje zdjęcia i w świątecznej atmosferze przyjmij dawkę inspiracji. Jeśli kochasz psy i fotografię, to nie możesz przegapić tego spotkania. Dla odwiedzających Canon Store w tym dniu 3 wydruki gratis! 
Uwaga, ilość miejsc ograniczona!

Zapisz się      

Warsztaty z marką Profoto w Gdańsku

Oświeć się i uzupełnij wiedzę w profesjonalnym blasku lamp

Zapisz się na inspirujące spotkanie fotograficzne z naszymi fantastycznymi prowadzącymi: Aleksandrą Łyźniak i Anną Kudrą.
Cyfrowe.pl oraz dystrybutor marki Profoto w Polsce, zapraszają na warsztaty i prezentację produktów oświetleniowych.
Przyjdź i dowiedz się, jak okiełznać oświetlenie błyskowe wspólnie z naszymi specjalistkami.

11. Jurajski Festiwal Fotograficzny

Dołącz do święta fotografii na Jurze

Jubileuszowa edycja Jurajskiego Festiwalu Fotograficznego, na którą zaprasza  Jurassic Photo Team oraz Hotel Fajkier, to będzie niezwykłe przeżycie dla każdego fotografa i filmowca. Masa inspirujących wykładów i warsztatów w jednym miejscu. Dodaj do tego możliwość przetestowania nowinek sprzętowych a wyjdzie Ci 4 dni niesamowitej przygody. Odwiedź nasze stoisko na miejscu, przetestuj sprzęt i skorzystaj z dedykowanej oferty specjalnej!

Zapisz się      

ŚwiatłoSiła 2024

Najpiękniejszy festiwal fotograficzny

Zapraszamy Was na stocznię - do najbardziej fotogenicznego miejsca w Gdańsku!
Główna impreza odbędzie się ponownie w ECS.
Przyjdźcie, aby wspólnie celebrować światło i rejestrować #lepsząfotografię i #lepszyfilm. Chłonąć inspiracje, bawić się i poszerzać horyzonty! Więcej szczegółów wkrótce.

Portfolio Builder - Światło w fotografii portretowej

Twórz swoje portfolio z profesjonalistami

Planujemy trzy różne scenografie we wspaniałym Studio Las, trzy różne aranżacje, trzy profesjonalne modelki, co oznacza, że mamy łącznie dziewięć miejsc dla fotografów i filmowców. Dzięki temu każda grupa będzie składać się z trzech fotografów, co zapewni wygodę i swobodny dostęp do wsparcia od prowadzącego! Ponadto, każdy uczestnik będzie miał okazję do przetestowania najnowszych obiektywów marki Tamron i Samyang!

Zapisz się     

WYDARZENIA OBJĘTE NASZYM PATRONATEM

Warsztaty z filmowania i montażu z Igorem Podgórskim

Patronat Cyfrowe.pl

Stacjonarne grupowe warsztaty filmowe w Warszawie to najlepsza metoda na wzmocnienie swoich umiejętności i poznanie fantastycznych ludzi, którzy tworzą wspierającą się społeczność filmowców. Zapisz się na warsztaty i wejdź na wyższy poziom w filmowaniu i montażu wideo.

 

 

 

MINIONE WYDARZENIA

Dzień Otwarty z OM System w Gdańsku 

Odwiedź salon w Gdańsku i poznaj najnowszy sprzęt OM System

Marzysz o nowym aparacie OM System lub zastanawiasz się nad zakupem obiektywu, ale przed zakupem chcesz sprawdzić jego możliwości i zapoznać się ze sprzętem? Nie ma problemu! Przyjdź do naszego salonu sprawdź dostępny sprzęt marki OM System (wcześniej Olympus) pod okiem naszych ekspertów i Przemka Jakubczyka.

Sztuka Natury

XVI Międzynarodowy Festiwal Sztuk Wizualnych Inspirowanych Naturą

Kolejna odsłona festiwalu, wśród stoisk firma Cyfrowe.pl wraz z OM System i Peak Design. Odwiedź nasze stoisko i sprawdź, co tym razem przygotowaliśmy!
Czekamy na rozmowy o sprzęcie i pokaz Waszych przyrodniczych kadrów, aby wspólnie się inspirować i napędzać do działania. 

Close Meeting Pase

Poznaj naszych specjalistów od fotografii stomatologicznej

Wielkie wydarzenie wśród stomatologów, wiele gabinatów w jednym miejscu! A pośród nich Cyfrowe.pl i sprzęt Canon ze specjalistycznymi urządzeniami do fotografii stomatologicznej. Doradztwo, opieka nad klientem biznesowym, dobre ceny, to wszystko uzyskacie od Jakuba i Maćka na stoisku Cyfrowe.pl!

Fotografia portretowa w gabinecie stomatologicznym

Patronat Cyfrowe.pl - warsztaty w Studio Las

Nie ulega wątpliwości, że fotografia odgrywa znaczącą rolę w dziedzinie stomatologii, pełniąc kluczową funkcję dokumentacyjną. Obecnie trudno jest sobie wyobrazić profesjonalne planowanie leczenia bez jej wsparcia. Ponadto, zdjęcia odgrywają istotną rolę w procesie edukacyjnym, zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów. Na szkoleniu poznasz tajniki fotografii portretowej i tzw. must have fotografii portretowej w gabinecie oraz kreatywne podejście do światła. Zapisz się mailowo: info.studiolas@gmail.com

Zapisz się     

Warsztaty/spacer - Światło, gest i kolor

Spotkanie z fotografem i sprzętem od FocusNordic

Krzysztof Salwarowski w trójmiejskim środowisku jest znany w umiłowania do analogowych aparatów. Ma pokaźną kolekcję aparatów Polaroid. A więc próbujemy to wyjątkowe połączenie i udajemy się na fotografowanie modelki właśnie aparatami Polaroid pod okiem Krzysztofa. Nie może CIę z nami zabraknąć.

Warsztaty w studio - Światło, gest i kolor

Spotkanie z fotografką i sprzętem od FocusNordic

W przestrzeni salonowego atelier gościć będziemy Elwirę Kruszelnicką a z nią obiektywy LENSBABY. Chcesz dowiedzieć się, jak wykorzystywać "błędy" obiektywu w portrecie? Ja tworzyć malarskie portrety? To spotkanie w naszym salonie jest właśnie dla Ciebie!

Warsztaty w studio - Światło, gest i kolor

Spotkanie z fotografem i sprzętem od FocusNordic

W Poznańskim Studio Las czekamy na Ciebie z Jakubem Gąsiorowskim oraz obiektywami Tarmon i Samyang! Sprawdź możliwości obiektywów do systemów Sony, Fujifilm, czy Nikon i naucz się panować nad światłem pod okiem Jakuba. Na miejscu oczywiście modelka, czeka także na Ciebie BlackFridayowa atmosfera i dostęp do promocji z pierwszej ręki!

Manufaktura obrazu

Cykl spotkań z fotografią i filmem

Tydzień fotografii i filmu w Łodzi zbliża się wielkimi krokami! Zapraszamy na cykl inspirujących spotkań, w ramach których odbędą się dni otwarte, warsztaty w małych grupach (płatne) oraz darmowe prelekcje (obowiązują zapisy). Czekają na Ciebie same uwielbiane przez wszystkich, topowe marki, tj. Canon, FujiFilm, Nikon, OM System. W czasie warsztatów "oświetlać" nas będą Rotolight i Profoto.

Warsztaty z marką Profoto w Gdańsku

Oświeć się i uzupełnij wiedzę w profesjonalnym blasku lamp

Zapisz się na inspirujące spotkanie fotograficzne z naszymi fantastycznymi prowadzącymi: Aleksandrą Łyźniak i Anną Kudrą.
Cyfrowe.pl oraz dystrybutor marki Profoto w Polsce, zapraszają na warsztaty i prezentację produktów oświetleniowych.
Przyjdź i dowiedz się, jak okiełznać oświetlenie błyskowe wspólnie z naszymi specjalistkami.

Śladami Marzeń

Cyfrowe.pl wspólnie z OM System i Peak Design

Wspaniała podróżnicza atmosfera. Rodzinna atmosfera! A pośród wszystkich podróżników ulubiony sprzęt foto-video na wyprawy, czyli marki OM System i Peak Design. Odwiedź stoisko Cyfrowe.pl i sprawdź co tym razem przygotowaliśmy! 
Czekam na rozmowy o sprzęcie, po Waszych wyprawach, aby wspólnie się inspirować i napędzać do działania. 

Roadshow - Wymień stare na nowe

Wymień od ręki swój używany sprzęt foto-video

W tych dniach spotkaj się z naszymi profesjonalnymi specjalistami, zabierz ze sobą swój stary sprzęt fotograficzny (tak, pudełko też może się przydać, pasek i ładowarka również). Na miejscu wycenimy Twój stary sprzęt za który otrzymasz przelew lub voucher na zakup sprzętu w naszym sklepie. Do każdej sfinalizowanej transakcji dorzucimy świetną kartę pamięci Sandisk SDXC 64GB!

Warsztaty z filmowania i montażu z Igorem Podgórskim

Patronat Cyfrowe.pl

Stacjonarne grupowe warsztaty filmowe w Warszawie to najlepsza metoda na wzmocnienie swoich umiejętności i poznanie fantastycznych ludzi, którzy tworzą wspierającą się społeczność filmowców. Zapisz się na warsztaty i wejdź na wyższy poziom w filmowaniu i montażu wideo.

Jesienne pokazy Blackmagic Design

Patronat Cyfrowe.pl

Zapoznaj się z naszymi najnowszymi rozwiązaniami w zakresie filmu, transmisji i AV na żywo podczas naszych jesiennych pokazów. Każdego dnia podczas naszych drzwi otwartych w godzinach od 9:30 do 18:00 będziemy prezentować najnowsze miksery ATEM do produkcji na żywo, cyfrowe kamery filmowe Blackmagic Design i DaVinci Resolve 18.6.

Zrozumieć Światło z Pestka Shoots

Patronat Cyfrowe.pl i Cyfrowe.rent

Przygotuj się na praktyczne warsztaty fotograficzne, podczas których pokażę Ci, jak "Zrozumieć Światło". Przede wszystkim jednak pomogę przenieść Twoje umiejętności na zupełnie nowy poziom. Zapraszamy Cię na dwudniowe, intensywne warsztaty fotograficzne – praktyczne, bezpośrednie i pełne sprawdzonych technik. Uwaga! Masz dosyć suchej teorii? My też. Dlatego skupimy się na praktyce. Tutaj teoria zostanie ograniczona do minimum. 

Weź udział    

Warsztaty Ślubne Intimate Workshop

Patronat Cyfrowe.pl

Na warsztatach nie otrzymacie gotowych schematów, bo każdy z nas jest inny. Organizator wierzy w to, że wyjedziecie z głową pełną pomysłów, nowych kontaktów, a co najważniejsze, z przyswojoną nauką. I mamy na to powierdzenie, bo nie raz tam byliśmy! Te warsztaty przede wszystkim uczą, a nie dają niepraktyczną wiedzę.

Warsztaty fotograficzne z Cyfrowe.pl i Piotrem Wernerem

13. Opolski Festiwal Fotografii 

Tym razem będziemy w Opolu! Razem z marką GlareOne przygotowaliśmy dla Was studyjne warsztaty fotograficzne "W ŚWIETLE INSPIRACJI" z uznanym portrecistą - Piotrem Wernerem.  

Warsztaty w Studio Las

Patronat Cyfrowe.pl

Interesuje Cię fotografia studyjna? Chcesz poznać zasady pracy w studio i zdobyć podstawowe informacje na temat sprzętu? Interesują Cię tajniki właściwej pracy ze światłem?
Weź udział w warsztatach, które odbędą się już 23 września w studio fotograficznym LAS / k Poznania. Zapisz się mailowo: info.studiolas@gmail.com

4. urodziny Canon Store

Przyjdź i świetuj z nami kolejny rok z marką Canon

Byliście już w Canon Store? Jeśli nie, to wspaniała okazja, żeby to nadrobić. Jeśli tak, to przyjdź, jako stały klient a zobaczysz inny, niż zwykle salon sprzedaży! Zapewniamy sporo atrakcji m.in. sesja z modelką, przegląd portfolio u Jakub Kaźmierczyka, czy spotkanie z Malachite Meadow! Do tego promocyjne ceny na zakup sprzętu marki Canon oraz możliwość przetestowania drukarek. Porozmawiajmy o fotografii i filmowaniu, nie może Cię tam zabraknąć! 


 

TRAMPki - Spotkania Podróżujących Kobiet

Odwiedź nas na stoisku z Sony!

Zapraszamy Cię na jedyny w Polsce kobiecy festiwal podróżniczy! W Gdańsku, w ECS, zaraz po naszym festiwalu kolejna dawka inspiracji, tym razem w temacie podróży. Przyjdź sprawdzić, jak kobiety zmieniają swoje życie, poświęcając się podróży, spełniając swoje marzenia, goniąc w nieznane a przy okazji zbij z nami piątkę na stoisku Sony!

Szczegóły       

ŚwiatłoSiła 2023

Festiwal Foto-Video na terenach stoczni

Zapraszamy Was na stocznię - do najbardziej fotogenicznego miejsca w Gdańsku!
Tym razem główna impreza odbędzie się w ECS.
Przyjdźcie, aby wspólnie celebrować światło i rejestrować #lepsząfotografię i #lepszyfilm. Chłonąć inspiracje, bawić się i poszerzać horyzonty! Poczuć moc historii i stworzyć coś nowego – wspólnie z miłośnikami fotografii i filmu z całej Polski.
Więcej szczegółów na stronie www.swiatlosila.pl !

Warsztaty Masterclass - ŚwiatłoSiła

Działania w ramach festiwalu foto-video

Poznaj swoich mistrzów. Warsztaty Mastercalss poprowadzą najlepsi i najbardziej znani fotografowie i filmowcy w Polsce. Zobacz kulisy ich pracy i wypróbuj zdradzone przez nich triki. To nie tylko praktyczne ćwiczenia w kameralnych grupach, ale i potężna dawka inspiracji. 
Polecamy średniozaawansowanym i zaawansowanym fotografom i filmowcom. 
Więcej szczegółów na stronie www.swiatlosila.pl !

Warsztaty #LepszaFotografia i #LepszyFilm Start! - ŚwiatłoSiła

Działania w ramach festiwalu foto-video

Kilka godzin nauki poprzez praktykę  pozwoli Ci natychmiast odczuć poprawę jakości swoich zdjęć i filmów. Czekają na Ciebie ćwiczenia pod okiem instruktora, gruntowne przerobienie techniki oraz świetna okazja do wzbogacenia portfolio. Wejdziesz zielony, wyjdziesz gotowy do robienia samodzielnych sesji. 
Polecamy początkującym oraz średniozaawansowanym fotografom i filmowcom.
Więcej szczegółów na stronie www.swiatlosila.pl !

FOTOGRY - Spacery z nagrodami - ŚwiatłoSiła

Działania w ramach festiwalu foto-video

Fotospacer z nagrodami w formie gry miejskiej z uznanymi twórcami! Włącz tryb obserwatora, poznaj stoczniowe zakamarki i zrób lepsze zdjęcia niż Twoja konkurencja. Testuj topowe aparaty i obiektywy pod okiem instruktora, wykonaj zadania, wyślij zdjęcia i zgarnij nagrodę.
Więcej szczegółów na stronie www.swiatlosila.pl !

Przegląd portfolio - ŚwiatłoSiła

Działania w ramach festiwalu foto-video

Przygotuj teczkę swoich zdjęć lub portfolio na swoim komputerze i wystaw je na komentarze i oceny profesjonalistów. Czy jesteś gotów usłyszeć prawdę o swoim warsztacie? Każdy kupujący może dokonać wyboru 2 recenzentów. Ilość miejsc mocno ograniczona. Kto pierwszy ten lepszy!
Więcej szczegółów na stronie www.swiatlosila.pl !

Fotospacer z marką Profoto w Łodzi

Oświeć się i uzupełnij wiedzę w profesjonalnym blasku lamp

Zapisz się na inspirujące spotkanie fotograficzne z naszymi fantastycznymi prowadzącymi: Aleksandrą Łyźniak i Anną Kudrą.
Cyfrowe.pl oraz dystrybutor marki Profoto w Polsce, zapraszają na fotospacer i prezentację produktów oświetleniowych.
Przyjdź i dowiedz się, jak okiełznać oświetlenie błyskowe w plenerze.

Zapisz się     

Otwarcie Studio Las

Patronat Cyfrowe.pl

Świetna okazja do zapoznania się ze studio z innymi tworzącymi niesamowite obrazki.
Dla fotografujących będzie to również okazja i możliwość testów sprzętu fotograficznego i studyjnego marki GlareOne.

10. Photo Summer Day 2023

Święto fotografii ze strefą sprzętu, wykładami i warsztatami

To już 10. letni festiwal fotograficzny organizowany w miejscu przyjaznym fotografom - Hotelu Fajkier. Zawitamy tam m. in. z naszą wypożyczalnią, abyście mogli skorzystać z szerokiej gamy aparatów i obiektywów podczas warsztatów fotogrficznych. Na miejscu gwarantowana rodzinna atmosfera i moc inspiracji, nie może Was tam zabraknąć! UWAGA! Do 30-07-2023 przedsprzedaż i tańsze pakiety.

Sprawdź      

Święto Fotografii z Cyfrowe.pl

Spotkania inspiracyjne w naszych salonach i zaprzyjaźnionych miejscach

Alicja Zmysłowska, Maciej Moskwa, Marek Lapis, Przemysław Jendroska, Radosław Pasterski, Wiktor Franko. Co łączy te nazwiska? 18-08-2023 z okazji święta fotografii, równocześnie o 18:00 rozpoczniemy spotkania inspiracyjne właśnie z tymi utalentowanymi, uznanymi osobami! Tematy: Portret, reportaż, zwierzęta... Miasta: Warszawa, Łódź, Gdańsk, Katowice, Poznań... do wyboru, do koloru! Inspirujmy się razem, żebyśmy mogli dzień później, 19-08-2023 pełni pomysłów wyjść w świat z aparatem w Światowy Dzień Fotografii.

Konkurs: Stocznia. Drugie życie.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Od początku istnienia przemysłu okrętowego w Gdańsku stocznia stanowiła inspirację dla artystów, a od końca XIX wieku chętnie uwieczniana jest także na zdjęciach. Dzisiaj krajobraz dawnego zakładu z majestatycznymi dźwigami i przemysłowymi halami jest ikoną miasta i jednym z jego najbardziej popularnych motywów fotograficznych. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, który organizuje ECS!

Zlot Pasjonatów Fotografii

Strefy testów, spotkania, warsztaty

Już niedługo druga edycja Zlotu Pasjonatów Fotografii w Kielcach. Niecodzienne tematy i warsztaty organizowane przez grupę Cudze Chwalicie.
Będziemy tam i my ze sprzętem z naszej wypożyczalni Cyfrowe.rent i świetną ofertą specjalną. To co, widzimy się w Kielcach?

Rewolucja - konkurs festiwalowy - ŚwiatłoSiła 2023 

Wygraj Canon R8 z obiektywem RF 50 mm f/1.8

Może w Waszym życiu zaszła jakaś rewolucyjna zmiana albo byliście świadkami wydarzeń społecznych, politycznych, przyrodniczych, po których nastąpił jakiś przełom? 
Czekamy na Wasze rewolucyjne fotografie. Pokażcie swoją interpretację tego hasła! 
Innowacja, transformacja, zmiana… nagroda! Ogłoszenie wyników i wystawa w czasie festiwalu ŚwiatłoSiła 2023 w ECS w Gdańsku!

Karol Wójcicki - Z głową w gwiazdach!

Zarówno dla miłośników tajemniczych odkryć, astronomii, podróży, jak i fotografii!

Wspólnie z Muzeum Archeologicznym w Gdańsku, Spichlerzem "Błękitny Baranek" zapraszamy Was na spotkanie z Karolem Wójcickim (Z głową w gwiazdach) i markami Peak Design i Sony, na których Karol na co dzień pracuje. Podczas spotkania nie zabraknie opowieści o gwiazdach i praktycznych porad dla amatorów obserwowania nieba. Będzie też można zobaczyć genialne zdjęcia kosmosu.

XV Zlot Optyczne.pl

Odwiedź nas i przetestuj sprzęt

Ciebie i nas nie może zabraknąć z Zlocie Czytelników Optyczne.pl! Zapraszamy na stoisko na którym będziecie mieli okazja przetestować sprzęt z wypożyczalni Canon i Cyfrowe.rent. Porozmawiaj z nami o sprzęcie, nowościach, naszych usługach i sprawdź sprzęt w praktyce. Uwaga! Będzie możliwość zupełnie za darmo wydrukować swoje zdjęcia na drukarkach Canon! Wykorzystaj cudowne okolice Zamku w Janowie Podlaskim, masę prelegentów i wykładów, by stworzyć coś wyjątkowego #lepszafotografia i #lepszyfilm

Sprawdź   

Fotospacer z Profoto w Gdańsku

Oświeć się i uzupełnij wiedzę w profesjonalnym blasku lamp 

Podczas fotospaceru po Stoczni będziecie mogli uzyskać wiedzę na temat zastosowania oświetlenia błyskowego w plenerze. Przed Waszymi obiektywami pozować będzie profesjonalna modelka. To świetna okazja, żeby nauczyć się również jak pracować z ludźmi. Za opiekę nad uczestnikami oraz przekazanie niezbędnej wiedzy, odpowiedzialne będą Aleksandra Łyźniak i Anna Kudra z ekipy Cyfrowe.pl 

Warsztaty "Malowane światłem" z Grzegorzem Malinowskim

EDYCJA SPECJALNA w Onegog Studio

To warsztaty fotograficzne na których nauczysz się jak przygotować od podstaw sesję fotograficzną, dowiesz się co wpływa na atrakcyjność zdjęcia, jak pracować z osobą po drugiej stronie aparatu. Poznasz tajniki studia foto oraz nauczysz się jak kreować portrety przy pomocy światła. Dostaniesz gotowy przepis na biznes indywidualnych sesji fotograficznych. Odpowiemy sobie na pytanie czym jest marka fotografa, jak zdobyć klienta, poznać jego oczekiwania, zaprojektować dla niego sesję i co najważniejsze zbudować długofalową relacje.

Konkurs: POKAŻ SIĘ.

13. Opolski Festiwal Fotografii 

Zapraszamy do udziału w konkursie! Nadesłane propozycje – na ukończeniu lub gotowe projekty wystawy (nie pojedyncze fotografie) – muszą wiązać się z hasłem przewodnim 13. Opolskiego Festiwalu Fotografii „Echa”. Organizatorzy są otwarci na technikę i formę zaproponowanych wystaw. Do wygrania 1500 zł oraz sprzęt GlareOne i Peak Design o wartości 2500 zł! Spróbuj swoich sił! 

Warsztaty Fotografii Ślubnej z Jakubem Gąsiorowskim

Warsztaty w cudownej przestrzeni z masą wiedzy!

Jak prowadzić biznes ślubny, bez względu na trendy, style czy chwilowe zmiany? Odpwiedzią mogą być warsztaty z fotografii ślubnej w urokliwym miejscu jakim jest Młyńska 12, które są kwintesencją wiedzy nabytej przez ponad 10 lat pracy Jakuba, jako fotografa ślubnego! Poligon wiedzy, praktycznych wskazówek, workflow i wszystko, o co tylko zapytacie!

Dni otwarte Sigma

Open Day i praktyka w terenie z Sigmą i Profoto

Poszukujesz obiektywu, ale przed zakupem chcesz sprawdzić jego możliwości i poznać go lepiej?
Wspólnie z markami Sigma i Profoto mamy dla Ciebie niebywałą okazję przetestowania obiektywów Sigma z mocowaniem Sony E, Canon EF, Nikon F, L-Mount oraz Fujifilm X! Uwaga! W każdym miejscu będziemy mieli dla Ciebie gościa specjalnego! 

Fotografia architektury z Sony

Fotospacer po Łodzi i wykład z Maciejem "Dusicielem" Czarneckim

Weź udział w fotospacerze po terenach Łodzi z Maciejem Czarneckim, podczas którego nie tylko będziesz się świetnie bawić, ale także zdobędziesz ogrom przydatnej wiedzy z zakresu fotografii architektury. Do dyspozycji kursantów podczas fotospaceru będzie sprzęt marki Sony. Poznaj okolice centrum Łodzi od innej strony, to idealne miejsce na wspólny spacer. 

Zapisz się     

Dzień otwarty z marką Sony

Przyjdź i sprawdź wymarzony sprzęt w salonie

W ramach dnia otwartego będziecie mogli poznać nowości marki Sony m. in. aparat A7RV oraz obiektyw Sony 20-70 mm f/4. Dobrą radą będą służyć specjaliści marki Sony oraz nasi doradcy. Na miejscu nie zabraknie bestsellerów Sony i całej palety obiektywów. Przyjdź i przetestuj do woli! Nie zapomnij o swojej karcie pamięci, na której zapiszesz wspaniałe zdjęcia i filmy.

Wykład inspiracyjny: Jak zrobiłem to zdjęcie?

Zobacz, jak wykorzystać drona DJI z Cezarym Warsiem (PIXFLY)

Potężna dawka wiedzy i inspiracji od licencjonowanego pilota drona z PIXFLY. Chcesz rozpocząć przygodę z dronami, ale nie wiesz od czego zacząć?  Twoje ujęcia z drona są nudne i powtarzalne? Zastanawiasz się jakich błędów nie popełniać latając dronem?  Zapisz się na wykład i poszerzaj swoje dronowe porftfolio!

Dzień otwarty z Leica i spotkanie z Chrisem Niedenthalem

Prostota, styl, historia - wszystko dla Ciebie w jednym miejscu

Co to będzie za niepowtarzalny początek wakacji! Nowa Leica Q3 i Chris Niedenthal w nowym, łódzkim salonie! Najpierw dzień otwarty, podczas którego możesz poznać każdy aparat LEICA. A potem o fotografowaniu codzienności - spotkanie z Chrisem Niedenthalem. Niepotwarzalna okazja, aby poznać legendę!

Fundamenty dobrego portretu

Spotkanie inspiracyjne z Aleksandrą Zaborowską 

Chcesz dowiedzieć się, jak tworzyć ponadczasowe portrety? Jak fotografować znanych ludzi? I złapać ten ulotny moment? To spotkanie jest właśnie dla Ciebie! Aleksandra Zaborowska jest absolwentką uczelni PWSFTviT w Łodzi, na której obroniła tytuł magistra sztuk a teraz wykłada fotografię portretową. Publikowała m. in. w Vogue, Elle, L'Officiel i współpracowaje z wieloma znanymi markami. To niepowtarzalna okacja dla Ciebie!

Brak miejsc      

Seebloggers z Canon

Odwiedź nas na największym festiwalu dla twórców internetowych

Zajrzyj na stoisko Canon w sobotę i niedzielę, jesteśmy tutaj razem! Mamy dla Ciebie ofertę specjalną i masę sprzętu do sprawdzenia. Wydruk zdjęcia na miejscu? Nie ma problemu, drukarki Canon są do dyspozycji! A to nie wszystko, bo w strefie foto-video spotkasz i posłuchasz wykładów Pawła Bieleckiego i Jacka Woźniaka. To co, widzimy się na miejscu w EC1?

Fundamenty dobrego portretu

Spotkanie inspiracyjne z Aleksandrą Zaborowską 

Chcesz dowiedzieć się, jak tworzyć ponadczasowe portrety? Jak fotografować znanych ludzi? I złapać ten ulotny moment? To spotkanie jest właśnie dla Ciebie! Aleksandra Zaborowska jest absolwentką uczelni PWSFTviT w Łodzi, na której obroniła tytuł magistra sztuk a teraz wykłada fotografię portretową. Publikowała m. in. w Vogue, Elle, L'Officiel i współpracowaje z wieloma znanymi markami. To niepowtarzalna okacja dla Ciebie!

Fotospacer po Łodzi z ambasadorem FUJIFILM - Michałem Siarkiem

Podziwiaj i fotografuj razem z laureatem Grand Press Photo

Zapraszamy na spacer po Łodzi! A wiedzą podzeli się laureat Grand Press Photo w kategorii Climate, Responsibility i ambasador FUJIFILM - Michał Siarek. Całą przygodę rozpoczniemy w salonie:
- 12-13 - testy sprzętu FUJIFILM dla każdego;
- 13-16 - fotospacer z elementami edukacyjnymi (dla zapisanych).
Nie może Cię zabraknąć! 

Spotkanie przy Kawie vol. 50

Twoja Stocznia

Zapraszamy na wyjątkowe 50 wydarzenie organizowane przed SPK!!  Widzimy się tym razem w przestrzeni Twoja Stocznia, gdzie czekają na nas dwie hale industrialne, sala taneczna, wielka klatka schodowa i cała okolica ulicy elektryków! 

Fotografia makro

Fotografia makro z OM SYSTEM

Warsztaty i dzień otwarty

Makrofotografia to magiczny świat, skrzętnie strzegący swoich sekretów. Wymagający zarówno pod względem sprzętu, wiedzy jak i umiejętności. Warsztaty z Adrianem Truchtą to idealna droga do tego świata. Poznaj tajniki makrofotografii od profesjonalisty, dla którego nie ma on sekretów.

Fotografia makro

Fotografia makro z OM SYSTEM

Warsztaty i dzień otwarty

Makrofotografia to magiczny świat, skrzętnie strzegący swoich sekretów. Wymagający zarówno pod względem sprzętu, wiedzy jak i umiejętności. Warsztaty z Adrianem Truchtą to idealna droga do tego świata. Poznaj tajniki makrofotografii od profesjonalisty, dla którego nie ma on sekretów.

Wykład Lidii Popiel

Świat wielkiej mody w obiektywie Lidii Popiel

Wykład inspiracyjny

Cyfrowe.pl oraz Sony zapraszają na wspólny wykład inspiracyjny będący częścią cyklu Zdjęcia i Wino !
To doskonała okazja do wkroczenia w świat fotografii. Lidia opowie o swojej koncepcji portretu. W trakcie spotkania będziecie mieli też okazję posłuchać o pasji i drodze z największych światowych wybiegów na drugą stronę aparatu fotograficznego.
Potężna dawka inspiracji w pigułce!

Dzień otwarty Nikon Z

Przyjdź i sprawdź cały system Z w naszym salonie

Zerwij z ograniczeniami smartfona, poznaj lepiej nowy aparat Z30 i system Nikon Z! Zapraszamy na dzień otwarty z Nikon w naszym salonie w Poznaniu! W salonie będziesz miał okazję skorzystać z wiedzy Adama Noconia i naszych ekspertów. Sprawdź aktualny set up Nikon Z i dopasuj rozwiązania do siebie!

Łódź Fotograficzna - konkurs

Wygraj voucher na 3000 zł oraz ekspozycję swoich zdjęć

Łódź to miasto artystów, surowych przestrzeni i pofabrycznych miejscówek, ale czy da się oddzielić co nieistotne i uchwycić ESENCJĘ danego miasta? Zrobić portret jego DUSZY? My wierzymy, że to potraficie! Pokażcie nam prawdziwą Łódź.

#ObrazyPodlasia

Spotkanie entuzjastów foto-video nad Biebrzą

Cisza, spokój, dzika przyroda. Kraina łosi, żubrów, jeleni, żurawi, ciekawa architektura i folklor. Puszcze, bagna i cerkwie, synagogi, meczety. Raj dla fotografów i filmowców.  Czas tu się zatrzymał. Zapraszamy fotografów i filmowców na foto-wyprawę połączoną z możliwością testowania sprzętu foto-video. Spotkania, warsztaty... i sprzęt do testowania od Cyfrowe.rent!

Dzień otwarty Nikon Z

Przyjdź i sprawdź cały system Z w naszym salonie

Zerwij z ograniczeniami smartfona, poznaj lepiej nowy aparat Z30 i system Nikon Z! Zapraszamy na dzień otwarty z Nikon w naszym salonie w Gdańsku! W salonie będziesz miał okazję skorzystać z wiedzy Adama Noconia i naszych ekspertów. Sprawdź aktualny set up Nikon Z i dopasuj rozwiązania do siebie!

Łódź Fotograficzna

Oficjalne otwarcie nowego salonu Cyfrowe.pl

Już 19 kwietnia 2023 r. w Łodzi na ulicy Kilińskiego 170 oficjalnie otwarty zostanie kolejny salon Cyfrowe.pl. Salon w Łodzi to dwukondygnacyjna, industrialna lokacja w stylu loftowym, położona tuż przy Łódzkiej Szkole Filmowej. Część jej przestrzeni wewnętrznej przeznaczona jest na ekspozycję prac fotograficznych. 

Zdjęcia i wino - spotkanie z Jackiem Boneckim

Oficjalne otwarcie nowego salonu Cyfrowe.pl

Cyfrowo jak analogowo! Synteza ognia i wody w systemie X.
Przykłady fotografii i sposobu fotografowania aparatami systemu X, które w logiczny sposób łączą sposób myślenia oraz postrzegania fotografii tradycyjnej z zaletami systemów fotografii cyfrowej. Uniwersalność systemu X, aparatów i optyki do wielu skrajnie zróżnicowanych tematów fotograficznych.

Targi Film Video Foto

Łódzkie targi film-video-foto wracają!

Zapraszamy na stoisko Cyfrowe.pl po sprzęt, wiedzę i zakupy w rewelacyjnych cenach. 

Zdjęcia i wino - spotkanie z Jakubem Kaźmierczykiem

Oficjalne otwarcie nowego salonu Cyfrowe.pl

Pomysł, kolor, organizacja, czyli o tworzeniu sesji zdjęciowych.
Część wykładowa będzie poświęcona organizacji codziennych sesji TFP. Dla wielu osób nie jest to takie proste, a idąc na taką sesję bez żadnego zamysłu, ciężko o ciekawe efekty. Jednym z elementów planowania zdjęć jest również kolorystyka, która powinna powstać w głowie, często z udziałem miejsca i światła. Wiele osób myśli, że kolory to zasługa suwaków w Photoshopie, podczas gdy one odpowiadają tylko za postawienie kropki nad i, a reszta dzieje się wcześniej.

Zdjęcia i wino - spotkanie z Adamem Nurkiewiczem

Oficjalne otwarcie nowego salonu Cyfrowe.pl

Japonia. Miejsce magiczne.
Skoro zdjęcia to Nikon, skoro Nikon to Japonia, skoro Wino to Choya, skoro Choya to Japonia. Wszystkie drogi prowadzą do Tokyo. Zapraszam do Łodzi, do Japonii, gdzie przy winie opowiem o zdjęciach. Kraj Kwitnącej Wiśni to miejsce, które darzę szczególnym uczuciem. Będzie wszystko, co chcielibyście wiedzieć o fotografii, ale baliście się zapytać. Jeśli chcecie więcej — to przygotujcie pytania ;-) To będzie ten czas.

Zdjęcia i wino - spotkanie z Łukaszem Glewiczem (MonsterCam)

Oficjalne otwarcie nowego salonu Cyfrowe.pl

Jednoosobowa ekipa filmowa: wyzwania i korzyści.
Podczas spotkania przedstawię swoje doświadczenia jako filmowca pracującego samodzielnie, omówię wyzwania związane z takim podejściem, a także przedstawię korzyści, jakie może przynieść jednoosobowa ekipa filmowa. Poruszę kwestie techniczne, sprzętowe i biznesowe związane z tworzeniem filmów w pojedynkę.

Dzień otwarty Nikon Z

Przyjdź i sprawdź cały system Z w naszym salonie

Zerwij z ograniczeniami smartfona, poznaj lepiej nowy aparat Z30 i system Nikon Z! Zapraszamy na dzień otwarty z Nikon w naszym salonie w Katowicach! W salonie będziesz miał okazję skorzystać z wiedzy Adama Noconia i naszych ekspertów. Sprawdź aktualny set up Nikon Z i dopasuj rozwiązania do siebie!

Fotografia studyjna dla początkujących z Marcinem Woźniakiem

Warsztaty w Spisak Studio

Przyjdź na warsztaty i poznaj tajniki fotografii portretowej! Przekonaj się, że nie musisz wynajmować drogiego studia, żeby tworzyć kreatywne zdjęcia. Nasz prowadzący podzieli się z Tobą swoimi sposobami na ciekawy portret kreacyjny, pokaże jak uzyskać pożądany efekt na zdjęciu, a Ty wyjdziesz z warsztatów bogatszy o wiedzę, którą w przyszłości będziesz mógł wykorzystać w swojej twórczości.

Nowości systemu R: R8 i R50

Dzień otwarty w Spisak Studio

Zapraszamy wszystkich użytkowników Canon (i nie tylko!), aby sprawdzić na żywo możliwości systemu R i zobaczyć nowości, które niedawno zaprezentował producent. Zobaczycie między innymi R8, R5, R6 mark II, obiektyw RF 135 mm f/1.8 i masę sprzętu Canon, którym dysponuje nasza wypożyczalnia Cyfrowe.rent

Warsztaty operatorskie z Wiktorem Obrokiem

Patronat Cyfrowe.pl

Warsztaty są przeznaczone dla zaawansowanych twórców filmowych. Podczas warsztatu prowadzący omówi profesjonalne techniki operatorskie i reżyserskie. Poznacie zasady tworzenia klimatycznych scen filmowych. Omówione zostaną liczne techniki oświetlania postaci i tła, zasady kompozycji, dobór optyki oraz różne zagadnienia filmowe. Każdego z dni warsztatowych będziecie mogli korzystać z najnowszego sprzętu od firmy Fujifilm Polska.

Weź udział    

Warsztaty z filmowania i montażu z Igorem Podgórskim

Patronat Cyfrowe.pl

Stacjonarne grupowe warsztaty filmowe w Warszawie to najlepsza metoda na wzmocnienie swoich umiejętności i poznanie fantastycznych ludzi, którzy tworzą wspierającą się społeczność filmowców. Zapisz się na warsztaty i wejdź na wyższy poziom w filmowaniu i montażu wideo.

Zapisz się    

Warsztaty Ślubne Intimate Workshop

Patronat Cyfrowe.pl

Na warsztatach nie otrzymacie gotowych schematów, bo każdy z nas jest inny. Organizator wierzy w to, że wyjedziecie z głową pełną pomysłów, nowych kontaktów, a co najważniejsze, z przyswojoną nauką. I mamy na to powierdzenie, bo nie raz tam byliśmy! Te warsztaty przede wszystkim uczą, a nie dają niepraktyczną wiedzę.

Weź udział    

Jak zrobiłem to zdjęcie?

Spotkanie inspiracyjne z DJI i PixFly o fotografii dronowej

Potężna dawka wiedzy i inspiracji od licencjonowanego pilota drona z PIXFLY. Chcesz rozpocząć przygodę z dronami, ale nie wiesz od czego zacząć?  Twoje ujęcia z drona są nudne i powtarzalne? Zastanawiasz się jakich błędów nie popełniać latając dronem?  Zapisz się na wykład i poszerzaj swoje dronowe porftfolio!

Kolosy 2023 

Ogólnopolskie spotkanie podróżnicze

Kolejna edycja spotkania podróżników w Gdynii! Zapraszamy na inspirujące opowieści eksploratorów Ziemi. Rzecz jasna spotkasz tam Nas ze sprzętem foto-video z przeznaczeniem podróżniczym i otrzymasz ofertą specjalną na tę okazje. Będziemy mieli ze sobą marki Fujifilm, XTORM, Peak Design, Sandisk a w sobotę specjalne wykład przeprowadzi ambasador Fujifilm Maciej Moskwa! Wpadnij zbić podróżniczą piątkę!

Warsztaty kobiece z Canon

Spotkanie z fotografią i inspiracją w studio PicBox

Zajmujesz się makijażem, vlogowaniem lub inną dziedziną, w której dobre zdjęcia to podstawa reklamy? Zdobądź niezbędną wiedzę na żywo pod okiem profesjonalisty, z którym na bieżąco możesz konsultować swoją pracę. Oferujemy miłą atmosferę, dostęp do niezbędnego sprzętu, pracę pod okiem specjalistów i profesjonalnych modeli mających ogromne zasięgi. Przed Tobą warsztaty składające się z 2 godzin wykładu i części teoretycznej oraz aż 6 godzin praktyki w studio.

Sprawdź      

Portret kreacyjny z Łukaszem Dziewicem

Warsztaty w Canon Store

Przyjdź na warsztaty i poznaj tajniki fotografii portretowej! Przekonaj się, że nie musisz wynajmować drogiego studia, żeby tworzyć kreatywne zdjęcia. Nasz prowadzący podzieli się z Tobą swoimi sposobami na ciekawy portret kreacyjny, pokaże jak uzyskać pożądany efekt na zdjęciu, a Ty wyjdziesz z warsztatów bogatszy o wiedzę, którą w przyszłości będziesz mógł wykorzystać w swojej twórczości.

Nowości systemu R: R8 i R50

Dzień otwarty w Canon Store

Zapraszamy wszystkich użytkowników Canon (i nie tylko!), aby sprawdzić na żywo możliwości systemu R i zobaczyć nowości, które niedawno zaprezentował producent. Zobaczycie między innymi R8, R5, R6 mark II, obiektyw RF 135 mm f/1.8 i masę sprzętu Canon, którym dysponuje nasza wypożyczalnia Cyfrowe.rent.

Warsztaty operatorskie z Wiktorem Obrokiem

Patronat Cyfrowe.pl

Warsztaty są przeznaczone dla zaawansowanych twórców filmowych. Podczas warsztatu prowadzący omówi profesjonalne techniki operatorskie i reżyserskie. Poznacie zasady tworzenia klimatycznych scen filmowych. Omówione zostaną liczne techniki oświetlania postaci i tła, zasady kompozycji, dobór optyki oraz różne zagadnienia filmowe. Każdego z dni warsztatowych będziecie mogli korzystać z najnowszego sprzętu od firmy Fujifilm Polska.

Weź udział    

Warsztaty fotografii architektury

Fotospacer i wykład z Maciejem "Dusicielem" Czarneckim

Weź udział w fotospacerze po terenach Stoczni Gdańskiej z Maciejem Czarneckim, podczas którego nie tylko będziesz się świetnie bawić, ale także zdobędziesz ogrom przydatnej wiedzy z zakresu fotografii architektury. Do dyspozycji kursantów podczas fotospaceru będzie sprzęt marki Sony. Stocznia Gdańska to skarbnica wyjątkowych miejsc do tworzenia kreatywnych ujęć, szczególnie do fotografii architektury, dlatego jest to idealne miejsce na wspólny spacer.

Dzień otwarty z marką Sony

Przyjdź i sprawdź wymarzony sprzęt w salonie

W ramach dnia otwartego będziecie mogli poznać nowości marki Sony m. in. aparat A7R V oraz obiektyw Sony 20-70 mm f/4. Dobrą radą będą służyć specjaliści marki Sony: Krzysztof Szablisty i Sylwester Poruszewski. Na miejscu nie zabraknie bestsellerów Sony i całej palety obiektywów. Przyjdź i przetestuj do woli! Nie zapomnij o swojej karcie pamięci, na której zapiszesz wspaniałe zdjęcia i filmy.

Dzień otwarty Nikon Z

Przyjdź i sprawdź cały system Z w naszym salonie

Zerwij z ograniczeniami smartfona, poznaj lepiej nowy aparat Z30 i system Nikon Z! Zapraszamy na dzień otwarty z Nikon w naszym salonie w Warszawie w Centrum Handlowym Land! W salonie będziesz miał okazję skorzystać z wiedzy Adama Noconia i naszych ekspertów. Sprawdź aktualny set up Nikon Z i dopasuj rozwiązania do siebie!

Wernisaż wystawy "Rzemieślnicy" Filipa Kowalkowskiego

Patronat Cyfrowe.pl

Zobaczycie projekt fotograficzny, którego celem było pokazanie obiektów na bydgoskim szlaku muzealnym. Jak mówi sam autor wystawy Filip Kowalkowski: „zależało mi przede wszystkim na tym, żeby skupić się na ludziach pracujących i tworzących te miejsca. Bo to ich pasja i zaangażowanie w pracę, sprawiają że te miejsca żyją i są atrakcyjne dla wszystkich odwiedzających."

First look event - M.ZUIKO 90 mm f/3.5 macro

Dzień otwarty OM System w Salonie Cyfrowe.pl

Podczas spotkania ekspert techniczny, Przemek Jakubczyk, opowie o najnowszym obiektywie OM SYSTEM M.ZUIKO DIGITAL ED 90mm F3.5 Macro IS PRO i pokaże jego możliwości. Do dyspozycji uczestników przygotowaliśmy najnowszy obiektyw, obiektywy M.Zuiko Pro, a także korpusy OM SYSTEM. Na miejscu masz możliwość skorzystania z OFERTY SPECJALNEJ!

Gala Fotoreporter Roku 2022

Patronat Cyfrowe.pl

Ogłoszenie wyników corocznego konkursu dla fotoreporterów organizowanego przez Stowarzysznie Fotoreporterów. Sponsorem głównym jest firma Nikon a my objęliśmy patronat nad wydarzeniem! Zapraszamy do zapoznania się z najlepszymi reporterskimi klatkami AD. 2022.

Kongres CAD/CAM 2023

Wydarzenie dla stomatologów

Kongres CAD/CAM 2023 to potężna dawka merytorycznej wiedzy o cyfrowej stomatologii, czyli jak efektywnie wykorzystać cyfrowe wyciski i główne cyfrowe narzędzia do diagnostyki, skanowania i projektowania w stomatologii. Znajdziesz tam naszego specjalistę B2B, Jakuba Gąsiorowskiego wraz ze wsparciem Michała Kołodziejczyka. Sprawdź nasze rozwiązania dla stomatologów!

Weź udział     

Wystawa "WOLNOŚĆ"

Pokonkursowa wystawa towarzysząca festiwalowi ŚwiatłoSIŁA 2022

Gdyńskie Centrum Filmowe i Cyfrowe.pl zapraszają na wystawę! Prawa człowieka, wydarzenia polityczno-społeczne, podróże i emocje, a także twórczość i wyobraźnia – WOLNOŚĆ może mieć wiele twarzy! Zobacz najlepsze prace nadesłane na konkurs "WOLNOŚĆ" wybrane przez jury w składzie: Piotr Małecki, Renata Dąbrowska, Paweł Klein i Jarosław Respondek. Wręczenie nagród i pierwszy pokaz zdjęć miał miejsce w czasie Festiwalu Foto Video ŚwiatłoSIŁA 2022.
 

10 Jurajski Festiwal Fotograficzny

Dołącz do święta fotografii na Jurze

Jubileuszowa edycja Jurajskiego Festiwalu Fotograficznego, na którą zaprasza  Jurassic Photo Team oraz Hotel Fajkier, to będzie niezwykłe przeżycie dla każdego fotografa i filmowca. Masa inspirujących wykładów i warsztatów w jednym miejscu. Dodaj do tego możliwość przetestowania nowinek sprzętowych a wyjdzie Ci 4 dni niesamowitej przygody. Odwiedź nasze stoisko na miejscu, przetestuj sprzęt i skorzystaj z dedykowanej oferty specjalnej!
UWAGA! Weź udział w konkursie, gdzie do wygrania będą m.in. bony zniżkowe do naszego sklepu! 

Kurs fotograficzny "BE FLASHY"

Patronat Cyfrowe.pl

Na warsztatach dowiesz się jak pracować w oświetleniem studyjnym.  Wiedza od podstaw, przekazana w przystępny sposób. Rozbudowany, 8-godzinny program pozwoli Ci posiąść wiedzę dzięki której będziesz swobodnie pracować w warunkach sztucznego oświetlenie błyskowego.

Fotografia z błyskiem od podstaw

Warsztaty dla fotografów. Prowadzący Jakub Gąsiorowski

Od zera do oświetleniowego bohatera! Jakub pokaże Ci na co zwrócić w fotografii studyjnej, jak zbudować swój profesjonalny, oświetleniowy plan. A wszystko to w przystępny sposób, od podstaw. Stwórz świetny materiał do swojego portfolio, skorzystaj z obiektywów Sigma oraz lamp Profoto. Przyjdź na warsztaty i przekonaj się sam, że to nie jest takie trudne! 

Kreatywne oświetlenie w studio

Warsztaty dla fotografów. Prowadzący Adam Wawrzyniak

Adam zaprezentuje stosowane przez siebie techniki oświetleniowe z wykorzystaniem jednej, dwóch i trzech lamp, zmieniając charakter ujęcia z klasycznego, malarskiego kadru na dynamiczne, przypominające oświetlenie filmowe.
Każdy z uczestników będzie miał możliwość wykonania zdjęć na przygotowanym przez Adama planie i zobaczyć w jaki sposób przetwarza obrazy w postprodukcji. 

Wyprzedane    

Dzień otwarty w studio

Oficjalna premiera obiektywu Viltrox 75mm f/1.2 

Będzie to wyjątkowe spotkanie, podczas którego będziesz mógł przetestować nowy obiektyw 75 mm f/1.2 PRO, jak inne produkty marki Viltrox!
Świetna przestrzeń September Studio, modelka, specjaliści.... a wszystko po to, aby przekonać się jak nowa 75-tka sprawdza się w akcji! Prowadzącym spotkanie będzie uznany w Trójmieście portrecista - Damian Jakowski.

Konkurs fotograficzny "PASJA"

Święto fotografii na Jurze - konkurs towarzyszący

Pasja fotograficzna objawia się na wielu płaszczyznach fotograficznych! Organizatorzy czekają na Waszą interpretację tematu. A możecie wygrać m. in. kody obniżające wartość koszyka w Cyfrowe.pl oraz możliwość przetestowania dowolnego set up'u z Cyfrowe.rent! Czas do 05-02-2023

Warsztaty z filmowania i montażu z Igorem Podgórskim

Patronat Cyfrowe.pl

Stacjonarne grupowe warsztaty filmowe w Warszawie to najlepsza metoda na wzmocnienie swoich umiejętności i poznanie fantastycznych ludzi, którzy tworzą wspierającą się społeczność filmowców. Zapisz się na warsztaty i wejdź na wyższy poziom w filmowaniu i montażu wideo.

Lepsza fotografia. Start!

Cykl warsztatów dla początkujących fotografów

Przekonaj się, że nie musisz wynajmować drogiego studia ani kupować kosztownego, profesjonalnego sprzętu, żeby tworzyć kreatywne zdjęcia! Pokażemy Ci jak krok po kroku wykonać jedno z tych przyciągających zdjęć, które codziennie przeglądasz w social mediach, zastanawiając się, w jaki sposób zostało zrobione. Oferujemy serię warsztatów prowadzonych przez doświadczonych profesjonalistów, którzy w przystępny sposób podzielą się z Wami swoją wiedzą. Naucz się niezbędnych podstaw i nie popełniaj podstawowych błędów!

Świąteczny dzień otwarty Canon

Open day z nowym Canonem R6 mark II

Stań twarzą w obiektyw z nową maszyną od Canona! Wymierz obiektywem i przetestuj nowość R6 mark II, i całą gamę sprzętu producenta z oferty Cyfrowe.rent! Modelka, scena do fotografowania, drukarki Canon i oświetlenie od GlareOne będą czekały na Ciebie na miejscu w Canon Store.

Warsztaty Filmu Ślubnego z Gentleman Wedding Story

Patronat Cyfrowe.pl

Zapraszamy po raz drugi, tym razem w odmianie jesienno-zimowej, na warsztaty z Gentleman Wedding Story. Zaserwują Wam 12 godzinne warsztaty z ogromem praktycznej wiedzy! 3 bloki tematyczne: filmowanie, montaż i marketing. Zostały ostatnie miejsca!

Roadshow OM System

Dni otwarte w naszych salonach!

Marzysz o nowym aparacie OM System lub zastanawiasz się nad zakupem obiektywu, ale przed zakupem chcesz sprawdzić jego możliwości i zapoznać się ze sprzętem? Nie ma problemu! Przyjdź do naszego salonu, porozmawiaj z ekspertem i sprawdź najnowsze OM-5 oraz OM-1 pod okiem naszych ekspertów i Przemka Jakubczyka.

Roadshow FUJIFILM X

Open day z ambasadorem Pawłem Kosickim i nowościami sprzętowymi

Sprawdź nowości systemu FUJIFILM X i zobacz co potrafią najnowsze korpusy APS-C od japońskiego producenta: X-T5, X-H2 oraz X-H2S. Do tego wybierz swojego ulubionego Fujinona i przetestuj wymarzony zestaw w akcji!
W Gdańsku i Poznaniu spotykamy się w studio z modelką na dniu otwartym. Testuj system X przy świetle błyskowym i zastanym. W Katowicach odwiedź nasz salon w godzinach 11-16!

Portfolio builder - Studio/Światło/Inspiracja

Patronat Cyfrowe.pl

Zapraszamy na spotkanie fotograficzne organizowane przez Jacka Woźniaka oraz Przemysława Jakubczyka.  Stwórz swoje portfolio w studio 052B! 12 fotografujących, 3 modelki, opieka merytoryczna uznanych fotografów. Tła Kuyavia Backdrops, światło GlareOne, sprzęt z Cyfrowe.rent. Gościnny udział Jakuba Kaźmierczyka. Nie może Cię tam zabraknąć!

#Lepszafotografia czyli jak zrobiłem to zdjęcie?

Wykład inspiracyjny - Cezary Warś

Potężna dawka wiedzy i inspiracji od licencjonowanego pilota drona z PIXFLY. Chcesz rozpocząć przygodę z dronami, ale nie wiesz od czego zacząć?  Twoje ujęcia z drona są nudne i powtarzalne? Zastanawiasz się jakich błędów nie popełniać latając dronem?  Zapisz się na wykład i poszerzaj swoje dronowe porftfolio!

IV Zlot Grupy Fotografii Ślubnej - ODWOŁANE

Patronat Cyfrowe.pl 

Czas zrelaksować się po ciężkim sezonie.  Zlot Grupy Fotografii Ślubnej to już tradycja. Dołącz do grupy i skorzystaj z konferencji, spotkań ze specjalistami i imprezy do białego rana.

Sprawdź   

Warsztaty z filmowania i montażu z Igorem Podgórskim

Patronat Cyfrowe.pl

Stacjonarne grupowe warsztaty filmowe w Warszawie to najlepsza metoda na wzmocnienie swoich umiejętności i poznanie fantastycznych ludzi, którzy tworzą wspierającą się społeczność filmowców. Zapisz się na warsztaty i wejdź na wyższy poziom filmowania i montażu wideo.

Intimate workshop
by Project Elopement

Patronat Cyfrowe.pl 

Jeżeli potrzebujesz naładować baterie, obcując 3 dni z fotografią wraz z ludźmi, którzy ją kochają. Masz podobny zmysł estetyczny.  Tak samo jak my, uwielbiasz prawdziwe emocje i intymność w fotografii ślubnej. Szukasz siebie i swojej drogi. Nasze warsztaty są ewidentnie dla Ciebie.

Sprawdź   

Warsztaty fotograficzne "Zrozumieć światło"

Patronat Cyfrowe.pl

Warsztatu przeznaczone dla fotografa na każdym poziomie, od tych telefonowych po profesjonalnych. Każdy coś znajdzie dla siebie, bo światło to życie. Wszystko w przestrzeni studia XY. Uwaga: ilość miejsc ograniczona!

Sprawdź    

Urodziny Canon Store

Przyjdź i świętuj z nami nasze 3 urodziny!

Świętuj z nami trzecie urodziny sklepu Canon Store. Zapewniamy moc atrakcji, promocyjne ceny na zakup srzpętu marki Canon oraz możliwość przetestowania drukarek. Porozmawiajmy o fotografii i filmowaniu, nie może Cię tam zabraknąć! 


 

Światłosiła 2022

Festiwal Foto-Video

Zapraszamy Was na stocznię - do najbardziej fotogenicznego miejsca w Gdańsku!

Przyjdźcie, aby celebrować światło i wolność. Chłonąć inspiracje, bawić się i poszerzać horyzonty! Poczuć moc historii i stworzyć coś nowego – wspólnie z miłośnikami fotografii i filmu z całej Polski.

Światłosiła 2022
Masterclass

Portret sensualny - Radosław Pasterski

Marzy Ci się fotografia w studiu i praca z profesjonalnymi modelkami, ale nie wiesz jak zacząć? A może pracujesz już w branży, ale chcesz dowiedzieć się więcej o tworzeniu, pięknych, sensualnych portretów i pracy ze światłem? 
Zapraszamy Cię na warsztaty w ramach festiwalu Światłosiła 2022

Światłosiła 2022
Masterclass

Kobieca fotografia - Agata Mądrachowska

Fotografia kobieca Agaty Mądrachowskiej, to przede wszystkim świeże spojrzenie artystki na piękno kobiecego ciała, ale i na charakter fotografowanej osoby. Masterclass od kobiet dla kobiet, ale Panowie również są mile widziani.
Zapisz się i sprawdź " ile pieprzu potrzeba, żeby przełamać lukier! "

Światłosiła 2022
Masterclass

Portret z bliska - Lidia Popiel

Jeśli czujesz obawy przed fotografowaniem osób, chcesz przełamać swoje lęki i dowiedzieć się jak wyjść ze swojej strefy komfortu i poczuć się dobrze poza nią, koniecznie zapisz się na Masterclass Lidii Popiel. Ambasadorka marek Sony oraz GlareOne, była modelka i dziennikarka, wykładowczyni na Warszawskiej Szkole Filmowej.

Światłosiła 2022
Masterclass

Fotografia ślubna - Maciej Suwałowski 

Chcesz zająć się fotografią ślubną, ale nie wiesz, od czego zacząć? A może jesteś w branży i zastanawiasz się jak wejść na wyższy poziom ? Te warsztaty są dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się, jak wynieść swoją fotografię na jeszcze wyższy poziom. 
Przyjdź i dowiedz się, jak Maciej Suwałowski sprawia, że jego fotografia jest jeszcze bardziej magiczna. 

Światłosiła 2022
Masterclass

Filmowanie i praca z kamerą -
Igor Podgórski

Ogarniasz fotografię, ale chcesz poszerzyć swoje portfolio o tworzenie treści video?
A może chcesz zdobyć wiedzę od najlepszych w tej branży?
Nieważne, z jakiego powodu interesujesz się ruchomym obrazem, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i poznać tajniki pracy w stylu
Run & Gun, zapisz się już teraz!

Światłosiła 2022
Masterclass

Moda w błysku flashy - Piotr Werner

Chcesz dowiedzieć się, jak powstają oryginalne sesje modowe? Jak zarządzać światłem i które modyfikatory wybrać?
Masterclass Piotra Wernera, jest właśnie dla Ciebie! Ambasador marki GlareOne, wieloletni fotograf, autor publikacji modowych na całym świecie.
Zapisz się już teraz i ucz się od najlepszych!

Światłosiła 2022
Masterclass

Portret Kobiecy, fotografia sensualna - 
Tomasz Zienkiewicz

Jeśli czujesz obawy przed tworzeniem sensualnych fotografii, chcesz przełamać swoje lęki i dowiedzieć się jak wyjść ze swojej strefy komfortu, koniecznie zapisz się na Masterclass Tomasza Zienkiewicza
Ucz się od najlepszych podczas festiwalu Światłosiła 2022!

Światłosiła 2022
Fotogra

Prowadząca: Renata Dąbrowska

Weź udział w fotospacerze po terenach Stoczni Gdańskiej z Renatą Dąbrowską, podczas którego nie tylko będziesz się świetnie bawić, ale masz również szansę na zdobycie fantastycznej nagrody za najlepiej wykonane zadania fotograficzne! Fotospacer ma formę gry miejskiej a uczestnicy staną przed kreatywnymi zadaniami, na których wykonanie będą mieli taką samą ilość czasu.

Światłosiła 2022
Fotogra

Prowadząca: Marta Machej

Weź udział w fotospacerze po terenach Stoczni Gdańskiej z Martą Machej, podczas którego nie tylko będziesz się świetnie bawić, ale masz również szansę na zdobycie fantastycznej nagrody za najlepiej wykonane zadania fotograficzne! Fotospacer ma formę gry miejskiej a uczestnicy staną przed kreatywnymi zadaniami, na których wykonanie będą mieli taką samą ilość czasu.

Światłosiła 2022
Fotogra

Prowadzący: Maciej Jeziorek

Weź udział w fotospacerze po terenach Stoczni Gdańskiej z Maciejem Jeziorkiem, podczas którego nie tylko będziesz się świetnie bawić, ale masz również szansę na zdobycie fantastycznej nagrody za najlepiej wykonane zadania fotograficzne! Fotospacer ma formę gry miejskiej a uczestnicy staną przed kreatywnymi zadaniami, na których wykonanie będą mieli taką samą ilość czasu.

Światłosiła 2022
Fotogra analogowa

Prowadzący: Krzysztof Salwarowski

Weź udział w fotospacerze po terenach Stoczni Gdańskiej z Krzysztofem Swalwarowskim, podczas którego nie tylko będziesz się świetnie bawić, ale masz również szansę na zdobycie fantastycznej nagrody za najlepiej wykonane zadania fotograficzne! Fotospacer ma formę gry miejskiej a uczestnicy staną przed kreatywnymi zadaniami, na których wykonanie będą mieli taką samą ilość czasu.

Światłosiła 2022
Fotogra

Prowadzący: Maciej Czarnecki

Weź udział w fotospacerze po terenach Stoczni Gdańskiej z Maciejem Czarneckim, podczas którego nie tylko będziesz się świetnie bawić, ale masz również szansę na zdobycie fantastycznej nagrody za najlepiej wykonane zadania fotograficzne! Fotospacer ma formę gry miejskiej a uczestnicy staną przed kreatywnymi zadaniami, na których wykonanie będą mieli taką samą ilość czasu.

Światłosiła 2022
Fotogra

Prowadzący: Zbyszek Kordys, Piotr Połoczański

Weź udział w fotospacerze po terenach Stoczni Gdańskiej ze Zbyszkiem Kordysem oraz Piotrem Połoczańskim, podczas którego nie tylko będziesz się świetnie bawić, ale masz również szansę na zdobycie fantastycznej nagrody za najlepiej wykonane zadania fotograficzne! Fotospacer ma formę gry miejskiej a uczestnicy staną przed kreatywnymi zadaniami, na których wykonanie będą mieli taką samą ilość czasu.

Warsztaty Masterclass Fotografii Sportowej

Masterclass z Aleksandrą Szmigiel i Katarzyną Milewską

Marzy Ci się fotografia sportowa i praca z profesjonalnymi sportowcami/modelami, ale nie wiesz, jak zacząć? To propozycja dla Ciebie! Czeka na Ciebie indywidualny dobór sprzętu, współpraca z modelami, profesjonalna edycja zdjęć, fantastyczni i kreatywni ludzie oraz przyjazna atmosfera. Razem z Olą i Kasią wejdź w świat fotografii sportowej!

Fotospacer z marką Profoto

Oświetlenie błyskowe w plenerze

Podczas fotospaceru będziecie mogli uzyskać darmową wiedzę na temat zastosowania oświetlenia błyskowego w plenerze. Przed Waszymi obiektywami pozować będzie prawdziwa para narzeczeńska, to świetna okazja aby nauczyć się również jak pracować z ludźmi. 
Za opiekę nad uczestnikami oraz przekazanie niezbędnej wiedzy, odpowiedzialny będzie Jakub Gąsiorowski.

Letni festiwal fotograficzny

9 Edycja Photo Summer Day 

Po raz kolejny zawitamy do hotelu Fajkier z naszą wypożyczalnią, abyście mogli skorzystać z szerokiej gamy aparatów i obiektywów podczas warsztatów fotogrficznych. Miejsce przyjazne fotografii i fotografom, rodzinna atmosfera i moc inspiracji, nie może Was tam zabraknąć! 

Zlot Pasjonatów Fotografii

Święto fotografii z naszym udziałem

Tradycyjnie już bierzemy udział w kolejnym przedsięwzięciu organizowanym przez "Cudze Chwalicie". Tym razem to nie fotowyprawa a zlot! Zapraszamy do odwiedzin, skorzystania z wypożyczalni i oferty specjalnej przygotowanej dla uczestników. Atrakcji na pewno nie zabraknie.

Dzień otwarty z Canon R7 oraz R10

Spotkajmy się w Canon Store

W ramach dnia otwartego będziecie mogli poznać nowości marki Canon i przetestować je z całą paletą obiektywów RF. Do Waszej dyspozycji, przez cały dzień będzie specjalista marki Canon - Robert Woźniak, który odpowie na wszelkie techniczne zagadnienia. Na miejscu nie zabraknie również najważniejszych pozycji w ofercie producenta R6, R5 oraz R3

Męski portret 
z Maciejem Gillertem

Znana twarz w Twoim portfolio

Nasz prowadzący Maciej Gillert opowie Wam o technice oświetlenia osób, aby uwidocznić ich atuty i zalety oraz aby móc kreować ich wizerunek w najlepszy dla nich sposób. Ponadto prowadzący opowie o swoim workflow, sesjach komercyjnych i wizerunkowych.

Warsztaty filmowe
Jacek kiejko

Stwórz  z nami swoją pierwszą reklamę!

Rozpoczynamy cykl warsztatów "Wkręć się w Film". Nagrywasz filmy, masz kilku klientów, ale ciągle Twoje produkcje nie wyglądają tak jakbyś chciał? Chcesz poszerzyć swoją wiedzą z zakresu filmowania? Chcesz dowiedzieć się jak wygląda profesjonalna realizacja od kuchni? Odpowiedzi na te pytanie poznasz od naszych specjalistów podczas praktycznych warsztatów filmowych. 

Dzień otwarty z kamerami PTZ

Poznaj potencjał kamer Canon PTZ

Przyjdź i zobacz, na czym polega siła kamer Canon z serii PTZ! Przez cały dzień nasi specjaliści ProVideo będą do Waszej dyspozycji, aby pokazać Wam, jak skonfigurować ze sobą wszystkie urządzenia i jak wykorzystać je w profesjonalnej transmisji video.
 

XIV Zlot Optyczne.pl

Odwiedź nas i przetestuj sprzęt

Ciebie i nas nie może zabraknąć z Zlocie Czytelników Optyczne.pl! Zapraszamy na stoisko na którym będziecie mieli okazja przetestować sprzęt z wypożyczalni Canon i Cyfrowe.rent. Porozmawiaj z nami o sprzęcie, nowościach, naszych usługach i sprawdź sprzęt w praktyce. Wykorzystaj cudowne okolice Zamku Gniew, by stworzyć coś wyjątkowego #lepszafotografia i #lepszyfilm

Sprawdź   

Warsztaty filmowe
Igor Podgórski

Patronat Cyfrowe.pl

Stacjonarne grupowe warsztaty filmowe w Warszawie to najlepsza metoda na wzmocnienie swoich umiejętności i poznanie fantastycznych ludzi, którzy tworzą wspierającą się społeczność filmowców. Zapisz się na warsztaty i wejdź na wyższy poziom filmowania i montażu wideo.

Dronowe tips & tricks

Szkolenie dla unoszących się w powietrze

Szykujesz się do certyfikowanego szkolenia? Chcesz zobaczyć i poznać bliżej możliwości sprzętu DJI? Trzygodzinne spotkanie pozwoli Ci przygotować się do startów dronem, rozszerzyć i zaktualizować swoją wiedzę oraz poznać możliwości profesjonalnego sprzętu.

Warsztaty Blackmagic Design

Warsztaty z realizacji transmisji i nie tylko

Cyfrowe.pl oraz Blackmagic Design, mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne warsztaty z realizacji programów na żywo, za pośrednictwem urządzeń Blackamgic oraz pracy kamerami 4K i 6K PRO.

#Lepszydruk
w Canon Store

Przyjdź i przetestuj drukarki Canon

Każda dobra fotografia powinna znaleźć swoje miejsce na papierze, dlatego też wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom w kwestii domowego druku. Jeśli chcecie się dowiedzieć, która drukarka będzie odpowiednia dla Waszych potrzeb, który papier dobrać w zależności od tego, jaki efekt chcecie osiągnąć, to koniecznie przyjdźcie do naszego salonu 14.06.2022!

Dni otwarte Sigma

Open Day, praca z modelką i fotospacer

Poszukujesz obiektywu, ale przed zakupem chcesz sprawdzić jego możliwości i poznać go lepiej?
Wspólnie z marką Sigma mamy dla Ciebie niebywałą okazję przetestowania obiektywów Sigma z mocowaniem Sony E, Canon EF, Nikon F, L-Mount oraz Fujifilm X!

04.06 Gdańsk   

Festyn rodzinny w oliwskim ZOO z Radiem Gdańsk

Patronat Cyfrowe.pl i Canon

Odwiedź nas całą rodziną i zrób sobie pamiątkowe zdjęcie! Na miejscu drukarki Selphy CP i Square oraz aparaty ZoeMini. Partnerem technologicznym wydarzenia jest Canon.

Sprawdź   
28.05 Warszawa   

Portret sensualny w praktyce - II termin

Warsztaty Cyfrowe.pl

Marzy Ci się fotografia w studio i praca z profesjonalnymi modelkami, ale nie wiesz jak zacząć? Czeka na Ciebie indywidualny dobór sprzętu, współpraca z modelką, profesjonalna edycja zdjęć, fantastyczni i kreatywni ludzie oraz przyjazna atmosfera oparta na wsparciu.

25.05 Grajów obok Wieliczki   

Warsztaty fotografii ślubnej

Patronat Cyfrowe.pl

Warsztaty ślubne w Folwarku Zalesie to intensywne 12 godzin nauki dla Ciebie (teoria + sesja + obróbka). Zajęcia poprowadzą Agnieszka Gofron & Paweł Dłubacz. Efektownie czy jak? Przekonam się sam!

25.05 Czechowice Dziecice   

Warsztaty fotografii ślubnej Cztery Kadry 

Patronat Cyfrowe.pl

Skierowane przede wszystkim do osób, które zaczynają swoją przygodę z fotografią ślubną. Jednak również dla osób, które jeszcze nie znaleźli swojej fotograficznej drogi, potrzebują motywacji i kopa do działania

24.05 Wrocław 26.05 Warszawa  31.05 Rzeszów

Film ślubny

Patronat Cyfrowe.pl

Wydarzenie dla wszystkich filmowców, którzy chcą nie tylko rozwinąć swoje umiejętności filmowe, ale także dowiedzieć więcej o marketingu oraz budowaniu własnej marki.

21.05 Warszawa   

Portret sensualny w praktyce

Warsztaty Cyfrowe.pl

Marzy Ci się fotografia w studio i praca z profesjonalnymi modelkami, ale nie wiesz jak zacząć? Czeka na Ciebie indywidualny dobór sprzętu, współpraca z modelką, profesjonalna edycja zdjęć, fantastyczni i kreatywni ludzie oraz przyjazna atmosfera oparta na wsparciu.

20-22.05 Miłakowo  

Intimate Workshop by Project Elopement

Patronat Cyfrowe.pl

Wydarzenie dla wszystkich fotografów ślubnych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem najlepszych.

30.04 Gdańsk  

Spotakanie przy kawie

Wyjątkowe spotkania fotograficzne w luźnej atmosferze

Spotkanie dla fotografujących, modelek, fryzjerów i stylistów. Nieważne na jakim poziomie jesteś, znajdziesz coś dla siebie i stworzysz fajny projekt. 

22-24.04 Gdynia  

Kolosy 2022

Ogólnopolskie spotkanie podróżnicze

Na naszym stoisku sprawdzisz sprzęt fotograficzny OM System.
Oraz dodatkowo możesz zobaczyć co oferują marki Peak Design i Xtorm.

22-24.04 Łochów  

Festiwal Optyczny Łochów

Odwiedź nas i przetestuj sprzęt

Tradycyjnie jedziemy na Festiwal Optyczny. Będziesz miał możliwość wypożyczenia sprzętu Canon oraz Cyfrowe.rent
Dodatkowo przygotujemy ofertę specjalną dla uczestników Festiwalu!

Cyfrowa Sesja Backstage

#LepszyFilm od kuchni

Przyjdź do Canon Store w Warszawie i zobacz, jak wygląda proces powstawania naszej Cyfrowej Sesji od kuchni!

Sprawdź   
01-03.04 Miłakowo 22-24.04 Miłakowo

Warsztaty dla fotografów ślubnych

Patronat Cyfrowe.pl i Cyfrowe.rent

Warsztaty INTIMATE WORKSHOP BY PROJECT ELOPEMENT dla osób o wyjątkowej wrażliwości na emocje w fotografii . Gdzie uczymy się od najlepszych w branży, czyli od siebie nawzajem. Zapytacie co autor ma na myśli ? O co w tym chodzi, a może wciskają kit :) Poświęć chwilę jeżeli szukasz zupełnie „innych warsztatów”.

09.04 Oaza Leńcze

Warsztaty fotografii ślubnej Cztery Kadry

Patronat Cyfrowe.pl

Skierowane przede wszystkim do osób, które zaczynają swoją przygodę z fotografią ślubną. Jednak również dla osób, które jeszcze nie znaleźli swojej fotograficznej drogi, potrzebują motywacji i kopa do działania.

 Dni otwarte Canon

Z systemem Canon RF w Canon Store

To nie żart! Już 1 kwietnia wszystkie osoby odwiedzające Canon Store będą miały niesamowitą okazję, aby przetestować obiektywy marki Canon z mocowaniem RF.

Leica Dni Otwarte

Open Day i fotospacer z marką Leica

W ramach open day, możesz się również z nami wybrać na krótki spacer po okolicy, żeby w pełni przetestować możliwości aparatów legendarnej wręcz marki.

 

 

CYKLICZNE WYDARZENIA, KTÓRE ORGANIZOWALI

Ostatnia Sesja:
Temat: Podróże, przygody i fotografia!
ZOBACZ ARCHIWUM CYFROWEJ SESJI!

Cyfrowa Sesja Live to cykl spotkań emitowanych na żywo w czasie pandemii, co czwartek o godzinie 18 na Youtubie i Facebooku. Gośćmi programu są znani fotografowie i filmowcy a każdy z oglądających nasz program ma szansę zadać własne pytania na czacie i otrzymać wyjątkowy rabat na sprzęt!

Niebawem kolejne spotkania w salonie w Łodzi!

 Inspirująco i klimatycznie o fotografii przy udziale wyjątkowych gości. Zapraszamy cyklicznie na spotkanie, gdzie wraz z zaproszonym gościem dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i obrazem. Wszystko w sobotni wieczór przy kieliszku wina.

 

Nasze autoryzacje: