Sklep fotograficzny Warszawa Mokotów

Cyfrowe.pl - Salon w Warszawie
ul. Wałbrzyska 11
02-739 Warszawa
Tel.: 22 102 16 30
Centrum Handlowe LAND
Budynek B, 1 piętro, Lokal 193

(przez wejście główne do CH LAND, schodami ruchomymi przy Poczcie Polskiej do góry i od razu kierować się na lewo)

Telefon do salonu: 22 102 16 30
E-mail:

Infolinia: 58 326 40 40

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00

Centrum handlowe LAND zlokalizowane jest w Dzielnicy Mokotów w Warszawie, w obrębie Osiedla Służew nad Doliną , przy ul. Wałbrzyskiej między ulicami Batuty, a Al. Komisji Edukacji Narodowej tuż przy stacji metra Służew (kierować się do wyjścia od strony Centrum).

Komunikacja miejska:
Tramwaje linii: 4, 19, 33, 36 (przy ul. Puławskiej, 350m od Centrum LAND)
Autobusy linii: 141, 117, 189, 193, 401

PARKING ZA DARMO:
Dla klientów CH LAND pierwsze 60 minut za darmo.

Więcej informacji na stronie Centrum Handlowego LAND.

Nasz salon w Warszawie

 

Stacjonarny sklep fotograficzny i wideo Cyfrowe.pl w Warszawie

W stolicy bije serce fotografii i filmu. W tym mieście powstało wiele ikonicznych fotografii i filmów, a także działali lub działają fotografowie oraz filmowcy o rozpoznawalnym stylu. To także miejsce, w którym znajdują się najsłynniejsze galerie, udostępniające wspaniałe wystawy fotograficzne. Dzięki sklepowi stacjonarnemu Cyfrowe.pl ze sprzętem fotograficznym i wideo możliwe jest bezproblemowe wyposażenie się we wszystko to, co umożliwi Ci wykonywanie doskonałych ujęć w stolicy Polski. 

Stacjonarny sklep fotograficzny Cyfrowe.pl - co w nim znajdziesz?

W naszym sklepie fotograficznym w Warszawie Mokotów znajdziesz wszystko to, czego potrzebuje zarówno amator, jak i profesjonalista zajmujący się fotografią. Przede wszystkim daje Ci możliwość testowania aparatów cyfrowych, obiektywów, statywów, filtrów, akumulatorów, kart pamięci, sprzętu studyjnego, lamp błyskowych, plecaków i innych akcesoriów fotograficznych. Sięgnij po sprzęt Sony, Leica, Nikona, Canona, FujiFilm, OM System czy niezależnych producentów obiektywów Sigma, Tamron, Samyang i innych renomowanych producentów. Zastanawiasz się, czy potrzebujesz lustrzanki, czy bezlusterkowca? Jakie możliwości da Ci aparat cyfrowy z matrycą pełnoklatkową? Wahasz się, który model wybrać? Przyjdź i porozmawiaj z naszym doświadczonym zespołem, który chętnie Ci pomoże. 
Chociaż dbamy o to, aby opisy produktów w naszym sklepie online były na jak najwyższym poziomie, to jednak nie ma co ukrywać - czasami konieczne jest obejrzenie na żywo danego sprzętu. Sklep fotograficzny Warszawa Cyfrowe.pl daje Ci dostęp do pełnego wyboru sprzętu - w tym nowe modele aparatów, o których premierze było głośno. 

Gdzie w Warszawie można obejrzeć profesjonalny sprzęt fotograficzny i wideo?

W sklepie stacjonarnym Cyfrowe.pl Warszawa Mokotów znajdziesz nie tylko szeroki wybór sprzętu fotograficznego, ale także video. Nie ważne czy masz ogromne doświadczenie w nagrywaniu filmów, czy dopiero zaczynasz przygodę z filmowaniem - tutaj możesz porozmawiać o swojej pasji. Każdy nasz sprzedawca podzieli się nie tylko swoją wiedzą na temat sprzętu, ale także własnym doświadczeniem, aby pomóc Ci dobrać sprzęt niezbędny do wykonania danego ujęcia czy zlecenia. Weź do ręki wymarzony aparat, kamerę, mikrofon, stabilizator i poznaj jego możliwości w bezpośrednim, własnym teście.
Stacjonarny sklep ze sprzętem wideo Cyfrowe.pl daje możliwość porównania różnych modeli, dopasowania obiektywów filmowych o różnych ogniskowych czy doradzenia się w sprawie post produkcji. Możesz także poradzić się, jeśli masz jakiś problem z zakupionym wcześniej u nas sprzętem - przykładowo nie do końca wiesz, jak efektywnie skalibrować gimbal itp.

Nie tylko kamery i aparaty - co jeszcze oferuje Ci sklep fotograficzny w Warszawie Cyfrowe.pl?

Chociaż w naszym sklepie stacjonarnym najważniejszy jest dostępny na miejscu wysokiej jakości sprzęt fotograficzny i wideo, to jednak oferuje on także kilka ciekawych usług. Przede wszystkim możesz tutaj wykonać wysokiej rozdzielczości wydruki na papierze, a także zrobić sobie zdjęcia do dokumentów. Oferta obejmuje także odbiór osobisty sprzętu zamówionego w wypożyczalni. Ponadto sklep stacjonarny daje Ci możliwość odbioru zamówionego online sprzętu bez konieczności ponoszenia kosztów przesyłki. W takiej sytuacji możesz też sprawdzić na miejscu sprzęt przy sprzedawcy, tak aby mieć pewność, że wszystko jest OK. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego także wtedy, gdy chcesz skorzystać z usługi czyszczenia sprzętu i nie chcesz go wysyłać online.