Cyfrowe.pl

OM System

Rozwiń kategorie OM System Zwiń kategorie OM System

Korzyści dla Klientów:

  • Możliwość wypożyczenia i testowania wybranych produktów
  • Pełna i aktualna oferta produktów marki OM System
  • Gwarancja doradztwa specjalistów
  • Pewne zakupy u autoryzowanego dealera
  • Udział w bezpłatnych warsztatach, szkoleniach i dniach otwartych
  • Konkurencyjna oferta cenowa

Poznaj serie produktów OM System

Polecamy

Promocje i rekomendacje OM System

599
Wysyłamy w 24h
1 949
1 999 zł
Wysyłamy w 24h
8 969
Wysyłamy w 24h

Najczęściej kupowane

8 969
Wysyłamy w 24h
5 888
Na zamówienie
5 880
Wysyłamy w 24h

Aparaty OLympus – ponad 100 lat zaawansowanej technologii

OLympus karierę w świecie optyki zaczynał od produkowania urządzeń medycznych oraz mikroskopów. To ogromne doświadczenie z dziedziny optyki zapoczątkowało produkcję i wprowadzenie na rynek aparatów fotograficznych i obiektywów, które dziś są bestsellerami sprzedaży.

Firma Olympus powstała dokładnie 12 października 1919 roku jako przedsiębiorstwo naukowe Takachiho Seisakusho. Jego założycielami byli prawnicy Takeshi Yamashita i Shintaro Terada. Dwa lata później nazwa firmy została zmieniona na tą, którą znamy do dziś czyli Olympus. W swojej ponad 100 letniej karierze Olympus wprowadził wiele rewolucyjnych rozwiązań z dziedziny fotografii i tworzenia aparatów fotograficznych.

Obiektywy Zuiko i system micro 4/3 (m43) – największe dokonania marki

Marka Olympus jako jedna z pierwszych na świecie zaproponowała swoim klientom tzw. bezlusterkowce, zwiastując tym samym rychły koniec ery lustrzanek. Oferta aparatów fotograficznych marki Olympus opiera się dziś na systemie bezlusterkowców z mocowaniem micro 4/3, które jest oryginalnym rozwiązaniem, niespotykanym w modelach innych koncernów, takich jak Nikon czy Canon.

Bezlusterkowce Olympus OM-D – najwyższa seria aparatów

Najwyższej jakości i tym samym najbardziej znaną linią, jaką proponuje Olympus jest seria OM – D z modelami: OM-D E-M10 mark III dla ambitnych fotoamatorów, OM-D EM-5 mark III dla wprawionych fotografów oraz OM-D E-M1X dla profesjonalnych fotografów dzikiej przyrody i reporterów sportowych.

Aparaty z matrycą micro 4/3 mają niewielkich rozmiarów, lekkie body, które współpracując z obiektywami m.Zuiko dają profesjonalną jakość zdjęć. Wyposażone w uszczelnienia przeciwko złej pogodzie, będą świetnym kompanem każdej podróży i sesji w plenerze. Sprawdzają się także w fotografii architektury, krajobrazu, w fotografii macro, portretowej czy w warunkach o słabym oświetleniu.

Olympus PEN – fantastyczne bezlusterkowce na start

Ładny aparat, który będzie dodatkiem do każdej stylizacji. Robiący nie tylko ładne zdjęcia, ale sam w sobie cieszący oko, stylizowany na aparat analogowy – Pen F, Pen-epl 8 czy pen epl 9 to doskonały aparat dla początkujących fotografów, nastolatków marzących o karierze fotografa oraz rodziny na urlopie, a zwłaszcza dla miłośników designu.

Aparaty wodoodporne i lornetki

W ofercie sklepu Cyfrowe.pl znajdziemy też sprzęt do zadań specjalnych, np. serię aparatów kompaktowych OM System Tough, której możemy użyć do filmowania na śniegu oraz pod wodą. Cała seria Tough, np. Olympus TG 6 to aparaty kompaktowe dobre także dla dzieci, jako prezent na komunię itp. okazje (z uwagi na wysoką odporność na upadki).

Doświadczenie w tworzeniu perfekcyjnej optyki widać też w ofercie lornetek OM System. W sklepie Cyfrowe.pl zamówić można m.in. uniersalne lornetki turystyczne z powiększeniem 8x42 oraz specjalistyczne, np. porropryzmatyczne lornetki żeglarskie, wypełnione azotem, a więc również wodoszczelne.

Zamów on-line lub stacjonarnie

Cyfrowe.pl posiada szeroką ofertę produktów Olympus, w której znajdują się bezlusterkowce oraz obiektywy do lustrzanek i bezlusterkowców. Szeroka oferta aparatów z serii OM-D oraz PEN i obiektywów do bezlusterkowców M.Zuiko gwarantuje trafny wybór i dopasowanie aparatu fotograficznego do własnych, indywidulanych potrzeb. Do każdego kupionego zestawu oferujemy także oryginalne torby i plecaki fotograficzne Olympus a także akcesoria takie jak zamienniki baterii oraz karty pamięci czy lampy błyskowe.

Nasze autoryzacje: