Sklep fotograficzny Poznań

Cyfrowe.pl - Salon w Poznaniu
ul. Piątkowska 165
60-650 Poznań
Tel.: 61 669 80 11

Telefon do salonu: 61 669 80 11
E-mail:

Infolinia: 58 326 40 40

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00

Komunikacja miejska
Dogodny dojazd do salonu umożliwiają autobusy numer: 68, 72, 78 oraz 93 (przystanek Trójpole). Z centrum kursują tramwaje numer 9 oraz 11.

Parking
Parkowanie jest możliwe przy ul. Piątkowskiej oraz za sklepem na parkingu. W okolicy znajdują się również Makro, Galeria Pestka i Plaza.

Nasz salon w Poznaniu

 

Sklep fotograficzny Cyfrowe.pl Poznań - co w nim znajdziesz?

W stolicy Wielkopolski mocna jest m.in. fotografia dokumentalna czy artystyczna - na tutejszej uczelni istnieje najstarszy w Polsce wydział fotografii artystycznej. Kto chce tworzyć zdjęcia i filmy znajdzie tutaj wiele inspiracji, a już z pewnością znajdzie miejsce, gdzie z łatwością dobierze niezbędny sprzęt. Pozwala na to sklep fotograficzny w Poznaniu Cyfrowe.pl. Możesz w nim przetestować sprzęt, dobrać odpowiednie obiektywy i skorzystać z różnych usług. Dowiedz się więcej, co oferuje Ci to miejsce.

Sklep fotograficzny w Poznaniu - przetestuj sprzęt foto

Zanim kupisz sprzęt foto, dobrze jest go przetestować. Czasami parametry i opinie innych nie dają jasnej odpowiedzi, co wybrać. Trzeba po prostu samemu wziąć do ręki dany aparat czy obiektyw, aby mieć pewność, że to właśnie to, czego szukasz. W naszym sklepie znajdziesz różnorodne modele aparatów cyfrowych (lustrzanki, bezlusterkowce, kompakty), obiektywów, lamp błyskowych, statywów, kart pamięci i wiele więcej. Wszystkie możesz obejrzeć, wykonać próbne zdjęcia i porozmawiać o nich z doświadczoną obsługą. 

Sklep fotograficzny Poznań - najlepszy sprzęt wideo

Oferta sklepu stacjonarnego Cyfrowe.pl w Poznaniu obejmuje także sprzęt wideo. Przetestuj kamery, gimbale, lampy, mikrofony, drony i wiele więcej. Sięgnij po sprzęt uznanych producentów - np. Sony, Canon, Blackmagic, GoPro, DJI itp. Dobierz obiektyw do posiadanej kamery, porozmawiaj o różnych modelach gimbali czy doradź się, jak optymalnie skonfigurować klatkę operatorską. Znajdziesz tu urządzenia zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Niezależnie od tego, czy lubisz filmować na wakacjach, czy zajmujesz się wideo zawodowo - sklep stacjonarny w Poznaniu Cyfrowe.pl jest miejscem dla Ciebie. 

Usługi foto dostępne w sklepie stacjonarnym w Poznaniu - poznaj ofertę

Stacjonarny sklep Cyfrowe.pl w Poznaniu to nie tylko sprzęt fotograficzny i wideo - to także przydatne usługi foto. W naszej ofercie sklepu stacjonarnego Cyfrowe.pl w Poznaniu znajdziesz także możliwość druku zdjęć o wysokiej jakości. Możesz wykonać odbitki 10x15 cm lub A4. Ciesz się swoimi ulubionymi fotografiami na papierze.

Odbierz aparat lub obiektyw w sklepie stacjonarnym Cyfrowe.pl w Poznaniu

Wybierz aparat, kamerę, obiektyw lub akcesorium z naszego asortymentu online i zamów go z odbiorem osobistym w salonie. Dzięki temu zaoszczędzisz na przesyłce. Dodatkowo możesz rozpakować sprzęt na miejscu w salonie, tak aby mieć pewność, że wszystko jest z nim OK. W naszym sklepie fotograficznym możesz także odebrać i zdać sprzęt wypożyczony z wypożyczalni Cyfrowe.pl
Sklep Cyfrowe.pl w Poznaniu oferuje także bardzo przydatną usługę montowania folii ochronnej na wyświetlaczach sprzętu. Dzięki temu możesz z łatwością zadbać o bezpieczeństwo swojego aparatu, kamery itp. W salonach stacjonarnych (w tym także poznańskim) możesz również skorzystać z profesjonalnej usługi czyszczenia urządzeń. Będziesz mieć pewność, że Twój aparat, kamera lub obiektyw zagwarantują Ci maksymalnie najwyższą jakość obrazów.