Liczba produktów: 22
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Oglądasz fotograficzne poradniki na YouTube, by odtworzyć przedstawiony w nich efekt? Spróbuj tego na żywo pod okiem profesjonalisty, z którym na bieżąco możesz konsultować swoją pracę. Przyjdź na warsztaty i poznaj tajniki fotografii kulinarnej! Przekonasz się, że nie musisz wynajmować drogiego studia, by tworzyć, wystarczy Twoje mieszkanie! Pokażemy Ci jak krok po kroku wykonać jedno z tych przyciągających zdjęć, które codziennie przeglądasz w social mediach, zastanawiając się, w jaki sposób zostało zrobione.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Oglądasz fotograficzne poradniki na YouTube, by odtworzyć przedstawiony w nich efekt? Spróbuj tego na żywo pod okiem profesjonalisty, z którym na bieżąco możesz konsultować swoją pracę. Przyjdź na warsztaty i poznaj tajniki fotografii sensualnej! Przekonaj się, że nie musisz wynajmować drogiego studia, żeby tworzyć kreatywne zdjęcia, wystarczy Twoje mieszkanie! Pokażemy Ci jak krok po kroku wykonać jedno z tych przyciągających zdjęć, które codziennie przeglądasz w social mediach, zastanawiając się, w jaki sposób zostało zrobione.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Oglądasz fotograficzne poradniki na YouTube, by odtworzyć przedstawiony w nich efekt? Spróbuj tego na żywo pod okiem profesjonalisty, z którym na bieżąco możesz konsultować swoją pracę. Przyjdź na warsztaty i poznaj tajniki makro fotografii! Przekonasz się, że to wcale nie jest takie trudne! Pokażemy Ci, jak krok po kroku wykonać jedno z tych przyciągających zdjęć, które codziennie przeglądasz w social mediach, zastanawiając się, w jaki sposób zostało zrobione.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Oglądasz fotograficzne poradniki na YouTube, by odtworzyć przedstawiony w nich efekt? Spróbuj tego na żywo pod okiem profesjonalisty, z którym na bieżąco możesz konsultować swoją pracę. Przyjdź na warsztaty i poznaj tajniki fotografii modowej! Przekonaj się, że nie musisz wynajmować drogiego studia, żeby tworzyć kreatywne zdjęcia, wystarczy Twoje mieszkanie! Pokażemy Ci jak krok po kroku wykonać jedno z tych przyciągających zdjęć, które codziennie przeglądasz w social mediach zastanawiając się, w jaki sposób zostało zrobione.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Oglądasz fotograficzne poradniki na YouTube, by odtworzyć przedstawiony w nich efekt? Spróbuj tego na żywo pod okiem profesjonalisty, z którym na bieżąco możesz konsultować swoją pracę. Przyjdź na warsztaty i poznaj tajniki fotografii portretowej! Przekonaj się, że nie musisz wynajmować drogiego studia, żeby tworzyć kreatywne zdjęcia, wystarczy Twoje mieszkanie! Pokażemy Ci jak krok po kroku wykonać jedno z tych przyciągających zdjęć, które codziennie przeglądasz w social mediach zastanawiając się, w jaki sposób zostało zrobione.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Oglądasz fotograficzne poradniki na YouTube, by odtworzyć przedstawiony w nich efekt? Spróbuj tego na żywo pod okiem profesjonalisty, z którym na bieżąco możesz konsultować swoją pracę. Przyjdź na warsztaty i poznaj tajniki fotografii portretowej! Przekonaj się, że nie musisz wynajmować drogiego studia, żeby tworzyć kreatywne zdjęcia. Pokażemy Ci jak krok po kroku wykonać jedno z tych przyciągających zdjęć, które codziennie przeglądasz w social mediach zastanawiając się, w jaki sposób zostało zrobione.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się komponować piękne kadry oraz otrzymasz receptę na to, jak robić dobre zdjęcia w najczęstszych sytuacjach: portret, plener, architektura, ruch lub zdjęcia nocne.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Oglądasz fotograficzne poradniki na YouTube, by odtworzyć przedstawiony w nich efekt? Spróbuj tego na żywo pod okiem profesjonalisty, z którym na bieżąco możesz konsultować swoją pracę. Przyjdź na warsztaty i poznaj tajniki fotografii przyrodniczej! Przekonasz się, że to wcale nie jest takie trudne! Pokażemy Ci, jak krok po kroku wykonać jedno z tych przyciągających zdjęć, które codziennie przeglądasz w social mediach, zastanawiając się, w jaki sposób zostało zrobione.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Uwaga prowadzącego skupiona przez godzinę tylko i wyłącznie na Tobie. Brzmi jak fantastyczna przygoda pełna możliwości. Wybierz indywidualne szkolenie z obsługi aparatów marki Canon i nie popełniaj oczywistych błędów, które zdarzają się początkującym. Poznaj swój aparat od podszewki, aby wykorzystać pełnię jego możliwości.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Oglądasz fotograficzne poradniki na YouTube, by odtworzyć przedstawiony w nich efekt? Spróbuj tego na żywo pod okiem profesjonalisty, z którym na bieżąco możesz konsultować swoją pracę. Przyjdź na warsztaty i poznaj tajniki fotografii sportowej! Pokażemy Ci, jak krok po kroku wykonać jedno z tych przyciągających zdjęć, które codziennie przeglądasz w social mediach oraz magazynach sportowych, zastanawiając się, w jaki sposób zostało zrobione.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Chcesz nagrywać filmy ale nie masz kamery? Przekonaj się o możliwościach swojego aparatu! Weź udział w indywidualnym szkoleniu, podczas którego nasz ekspert, który nauczy Cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o filmowaniu aparatem. Dowiesz się jaki aparat wybrać, jak ustawić aparat do nagrywania, poznasz podstawy montażu oraz wiele innych zagadnień.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zaczynasz przygodę z fotografią i chcesz lepiej poznać swój aparat? Marzysz o tym, by fotografować profesjonalnym sprzętem i dobrze wykorzystać jego możliwości? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie! Spędź godzinę sam na sam z naszym ekspertem, w dogodnym dla Ciebie terminie. W trakcie konsultacji wspólnie uruchomicie Twój aparat, aby poznać jego tajemnice, skonfigurujecie sprzęt i aplikacje. Po zapoznaniu się z menu i ustawieniu najważniejszych parametrów możesz od razu zacząć fotografować!
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Indywidualne szkolenie pod okiem profesjonalisty? Ogromna dawka technicznej wiedzy i doświadczenia? Uwaga prowadzącego skupiona tylko i wyłącznie na jednej osobie? Brzmi jak fantastyczna przygoda pełna możliwości. Wybierz szkolenie z wyważania gimbali i nie popełniaj oczywistych błędów, które zdarzają się początkującym. Podczas szkolenia nauczysz się nie tylko jak wyważać gimbale, ale również jak odpowiednio pracować ciałem.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Chcesz nauczyć się fotografii mobilnej? Marzą Ci się czarujące zdjęcia z wakacji, ale nie chcesz dźwigać ze sobą ciężkiego aparatu? Pragniesz nauczyć się robić świetne zdjęcia sobie lub komuś innemu przy użyciu tego, co masz zawsze pod ręką? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco przynajmniej na jedno pytanie, ten kurs jest dla Ciebie! Na kursie dowiesz się jak wykorzystać pełny potencjał swojego telefonu oraz jak zrobić piękne zdjęcia niczym z profesjonalnego aparatu. Wszystko to odbywa się w formie filmów oraz materiałów ćwiczeniowych, do których masz bezterminowy dostęp. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Chcesz edytować swoje zdjęcia szybko, profesjonalnie i efektywnie? Pragniesz mieć absolutną kontrolę nad swoimi edycjami? Dążysz do odnalezienia swojego oryginalnego stylu? Chcesz nauczyć się obsługi programu Lightroom od A do Z i poznać jego tajniki? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco przynajmniej na jedno pytanie, ten kurs jest dla Ciebie! Na kursie dowiesz się jak poznać i zrozumieć wszystkie narzędzia w Lightroomie. Wszystko to odbywa się w formie filmów oraz materiałów ćwiczeniowych, do których masz bezterminowy dostęp. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak robić interesujące zdjęcia tu i teraz, jak zrobić idealne selfie, jak zrobić doskonałe zdjęcia z wakacji niczym z aparatu oraz wiele innych przydatnych rzeczy z zakresu fotografii mobilnej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak robić piękne portrety, jak i czym oświetlać osoby, by wyszły na zdjęciu korzystnie, jak dobrać obiektyw i ogniskową oraz wielu innych rzeczy z zakresu fotografii sensualnej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak robić piękne portrety, jak i czym oświetlać osoby, by wyszły na zdjęciu korzystnie, jak dobrać obiektyw i ogniskową oraz wielu innych przydatnych rzeczy z zakresu fotografii portretowej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak robić piękne portrety w plenerze, jak poradzić sobie w różnych warunkach, jak wykorzystywać światło błyskowe w plenerze oraz wielu innych przydatnych rzeczy z zakresu fotografii portretowej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak dobrze obrabiać zdjęcia, jak przyśpieszyć i usprawnić swoją pracę, jak retuszować, by nie przesadzić oraz wielu innych przydatnych rzeczy z zakresu retuszu w programie Capture One.