Liczba produktów: 10
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Pocket Wizard FlexTT5 to pierwszy na świecie nadajnik i odbiornik radiowy przekazujący pełną kontrolę i automatykę błysku TTL drogą radiową. Umieszczony może być on na sankach aparatu, lub podpięty do lampy aby nią sterować. Dużo skuteczniejszy i pewniejszy od systemów na podczerwień. Może być stosowany na odległościach kilkuset metrów bez jakiejkolwiek straty sygnału. Lampę można umieścić w każdym, nawet najbardziej niedostępnym miejscu i cieszyć się błyskiem bez plątających się kabli. Ponieważ działa w dwie strony, może służyć jako nadajnik, oraz odbiornik.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Pocket Wizard FlexTT5 to odbiornik radiowy przekazujący pełną kontrolę i automatykę błysku iTTL. Umieszczony może być on na sankach aparatu, lub podpięty do lampy aby nią sterować. Dużo skuteczniejszy i pewniejszy od systemów na podczerwień.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Pocket Wizard MiniTT1 to pierwszy na świecie nadajnik radiowy przekazujący pełną kontrolę i automatykę błysku TTL drogą radiową. Umieszczony w sankach aparatu, dużo skuteczniejszy i pewniejszy od systemów na podczerwień, może być stosowany na odległościach kilkuset metrów bez jakiejkolwiek straty sygnału. Lampę można umieścić w każdym, nawet najbardziej niedostępnym miejscu i cieszyć się błyskiem bez plątających się kabli.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Pocket Wizard MiniTT1 to nadajnik radiowy przekazujący pełną kontrolę i automatykę błysku iTTL drogą radiową. Umieszczony w sankach aparatu, dużo skuteczniejszy i pewniejszy od systemów na podczerwień, może być stosowany na odległościach kilkuset metrów. Lampę można umieścić w każdym, nawet najbardziej niedostępnym miejscu i cieszyć się błyskiem bez plątających się kabli.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kabel służący do wyzwalania aparatu lub lampy błyskowej z wejściem PC o długości 30 cm.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kabel służący do wyzwalania aparatu lub lampy błyskowej z wejściem PC o długości 3 metrów.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kabel spiralny służący do wyzwalania aparatu lub lampy błyskowej z wejściem PC o regulowanej długości od 61 cm do 1.5 metra.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PocketWizard Plus III oferuje aż 32 kanały pracy z możliwością podziału na 4 niezależne grupy w obrębie jednego kanału, pozwalając na zdalne wyzwalanie wybranych lamp i aparatów nawet z odległości 500m. Transmiter Plus III jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi wyprodukowanymi kiedykolwiek nadajnikami PocketWizard, jak również ze światłomierzami Sekonic, lampami Profoto, Elinchrome, Bowens czy Dynalite, posiadającymi wbudowane odbiorniki PocketWizard.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zaawansowany wyzwalacz od cenionej firmy PocketWizard, który pozwoli sprawnie wykonać dobrze doświetlone zdjęcia. Idealny do fotografii ślubnej, modowej, produktowej i nie tylko.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wyzwalacz radiowy PocketWizard PlusX wyposażony został 10 kanałow zgodnych z każdym urządzeniem PocketWizard, szybkość pracy do 14,5 klatek na sekundę oraz zasięg aż do 500 metrów. Posiada funkcje takie jak: automatyczne wykrywanie czy urządzenie ma pracować jako nadajnik czy odbiornik, tryb Auto-Relay odpowiadający za idealną synchronizację zdalnego aparatu ze zdalną lampą. Przeznaczony dla amatorów i profesjonalistów.

Porady

 Lampy błyskowe Canon Speedlite

Dowiedz się, jakie zalety i wady ma każda lampa z serii Speedlite Canona.

Który model najbardziej Ci się przyda? Który z nich jest najlepszy na początek? Pomożemy Ci wybrać.

Strobing. Błyskanie pod słońce

Zgranie lamp błyskowych i słońca na planie zdjęciowym nie należy do najłatwiejszych rzeczy w fotografii.  

Gdzie ustawić lampę? Z jaką mocą powinna świecić?

Podstawą jest używanie światłomierza, ale warto też poznać kilka trików, które to przyspieszą.