Liczba produktów: 5
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kamera o rozdzielczości 5 MPx przeznaczona do astrofotografii. Została wyposażona w filtr podczerwony gwarantujący naturalniejsze oddanie barw. W zestawie znajduje się oprogramowanie odpowiedzialne za analizę i wstępną selekcję udanych klatek, które następnie mogą być obrabiane przez użytkownika. Kamerę montuje się do mocowania 1.25" w teleskopie.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zaawansowana kamera wyposażona w przetwornik CMOS umożliwiający rejestrację wielu kolorów na raz. Pozwalając tym samym na zaoszczędzenie pieniędzy na dodatkowych filtrach kolorowych. Wraz z dołączonym oprogramowaniem pozwala na wybranie najlepszego ujęcia wolnego od zniekształceń atmosferycznych, dzięki czemu Twoje zdjęcia będą odpowiednio naświetlone, przejrzyste i pełne szczegółów. Kamerę montuje się do mocowania 1.25 na teleskopie.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zaawansowana kamera do astrofotografii wyposażona w sensor Sony Exmor IMX 236 CMOS o rozdzielczości 1920x1200. Konstrukcja urządzenia została na wskroś przemyślana, od świetnej matrycy CMOS, przez obudowę doskonale odprowadzającą temperaturę po złącze USB 3.0 pozwalające na szybki przesył danych. Urządzenie jest montowane do mocowania 1.25" w teleskopie.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zaawansowana kamera do astrofotografii wyposażona w sensor CMOS o rozdzielczości 1920x1200. Konstrukcja urządzenia została na wskroś przemyślana, od matrycy pozbawionej filtrów w celu maksymalizacji docierającego światła, przez obudowę doskonale odprowadzającą temperaturę po złącze USB 3.0 pozwalające na szybki przesył danych. Urządzenie jest montowane do mocowania 1.25" w teleskopie.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zaawansowana kamera do astrofotografii wyposażona w sensor CCD. Konstrukcja urządzenia została na wskroś przemyślana, od matrycy pozbawionej filtrów w celu maksymalizacji docierającego światła, przez obudowę doskonale odprowadzającą temperaturę po złącze USB 3.0 pozwalające na szybki przesył danych. Urządzenie jest montowane do mocowania 1.25" w teleskopie.