Liczba produktów: 12
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kamera o rozdzielczości 5 MPx przeznaczona do astrofotografii. Została wyposażona w filtr podczerwony gwarantujący naturalniejsze oddanie barw. W zestawie znajduje się oprogramowanie odpowiedzialne za analizę i wstępną selekcję udanych klatek, które następnie mogą być obrabiane przez użytkownika. Kamerę montuje się do mocowania 1.25" w teleskopie.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Adapter umożliwiający podłączenie urządzenia Off-Axis Guider do teleskopów SCT oraz Edge HD 9.25", 11" oraz 14". Ułatwia to wykorzystanie pełnoklatkowych aparatów takich jak Canon 6D Mark II czy 5D mark IV do astrofotografii. Wykonanie z wysokiej jakości anodowanego aluminium gwarantuje ponadprzeciętną trwałość oraz bezpieczeństwo podłączonych akcesoriów.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Akcesorium służące do szukania i śledzenia obiektów na niebie. Doskonale sprawdzi się podczas astrofotografii z wykorzystaniem np. lustrzanki cyfrowej. Jest to urządzenie autonomiczne, tzn. nie wymaga korzystania z dodatkowego komputera, co znacznie ułatwia obserwacje terenowe.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Akcesorium służące do prowadzenia pozaosiowego. Na brzegu toru optycznego umieszczono pryzmat, którego zadaniem jest kierowanie wiązki świetlnej do kamery o matrycy nawet 35 mm. Jest to możliwe dzięki zmianie kąta o 90 stopni. W zestawie z guiderem znajduje się wiele przejściówek z mocowania M54 na SCT/Edge HD, M48 (męski, żeński), M42 (męski, żeński) oraz 3 dystanse 4, 7 i 15 mm. Pozwala to na korzystanie z guidera z wieloma kamerami.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zaawansowana kamera wyposażona w przetwornik CMOS umożliwiający rejestrację wielu kolorów na raz. Pozwalając tym samym na zaoszczędzenie pieniędzy na dodatkowych filtrach kolorowych. Wraz z dołączonym oprogramowaniem pozwala na wybranie najlepszego ujęcia wolnego od zniekształceń atmosferycznych, dzięki czemu Twoje zdjęcia będą odpowiednio naświetlone, przejrzyste i pełne szczegółów. Kamerę montuje się do mocowania 1.25 na teleskopie.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Reduktor ogniskowej kompatybilny z teleskopami Edge HD o średnicy 11" i konstrukcji optycznej Schmidta-Cassegraina. Redukcja ogniskowej zwiększa pole widzenia sensora o 43% oraz minimalizuje winietowanie na pełnoklatkowych matrycach, dzięki czemu idealnie nadaje się do fotografowania galaktyk i mgławic.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Reduktor ogniskowej kompatybilny z teleskopami Edge HD o średnicy 14" i konstrukcji optycznej Schmidta-Cassegraina. Redukcja ogniskowej zwiększa pole widzenia sensora o 43% oraz minimalizuje winietowanie na pełnoklatkowych matrycach, dzięki czemu idealnie nadaje się do fotografowania galaktyk i mgławic.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Reduktor ogniskowej kompatybilny z teleskopami Edge HD o średnicy 8" i konstrukcji optycznej Schmidta-Cassegraina. Redukcja ogniskowej zwiększa pole widzenia sensora o 43% oraz minimalizuje winietowanie na pełnoklatkowych matrycach, dzięki czemu idealnie nadaje się do fotografowania galaktyk i mgławic.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Uniwersalny reduktor ogniskowej zwiększający światłosiłę teleskopów o konstrukcji Schmidta-Cassegraina z f/10 na f/6.3 oraz z f/11 na f/7, dzięki czemu można uzyskać dwa instrumenty optyczne znacznie różniące się właściwościami optycznymi. Instalacja reduktora nie wymaga narzędzi i przebiega bardzo sprawnie.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zaawansowana kamera do astrofotografii wyposażona w sensor Sony Exmor IMX 236 CMOS o rozdzielczości 1920x1200. Konstrukcja urządzenia została na wskroś przemyślana, od świetnej matrycy CMOS, przez obudowę doskonale odprowadzającą temperaturę po złącze USB 3.0 pozwalające na szybki przesył danych. Urządzenie jest montowane do mocowania 1.25" w teleskopie.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zaawansowana kamera do astrofotografii wyposażona w sensor CMOS o rozdzielczości 1920x1200. Konstrukcja urządzenia została na wskroś przemyślana, od matrycy pozbawionej filtrów w celu maksymalizacji docierającego światła, przez obudowę doskonale odprowadzającą temperaturę po złącze USB 3.0 pozwalające na szybki przesył danych. Urządzenie jest montowane do mocowania 1.25" w teleskopie.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zaawansowana kamera do astrofotografii wyposażona w sensor CCD. Konstrukcja urządzenia została na wskroś przemyślana, od matrycy pozbawionej filtrów w celu maksymalizacji docierającego światła, przez obudowę doskonale odprowadzającą temperaturę po złącze USB 3.0 pozwalające na szybki przesył danych. Urządzenie jest montowane do mocowania 1.25" w teleskopie.

Najczęściej kupowane