Liczba produktów: 0
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Monitor Aputure VS-1 FINEHD IPS jest to najnowszy model z serii VS z jeszcze większą rozdzielczością. Jest to idealnie rozwiązanie do podglądu Video DSLR. Jego niska waga (380 g bez baterii), monitor 7-calowy z matrycą IPS oraz płaska obudowa (23 mm), umożliwia komfortowy podgląd obrazu i odsłuch dźwięku podczas kręcenia filmów. Nowy model Aputure posiada dodatkowo dużo lepsze kąty widzenia, aż 160 stopni.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT PO ZWROCIE - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT 23% DJI Phantom 4 Pro, to ulepszona wersja modelu Phantom 4. Dron został wyposażony w przeprojektowaną, całkowicie nową kamerę o przekątnej 1 cala, z obiektywem 20 megapikseli, która potrafi nagrywać wideo w jakości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Kamera posiada ponadto tryb Burst Mode, który pozwala na zrobienie serii zdjęć, a następnie wybranie najlepszego z nich. Aparatura jest wyposażona w regulowany mechanicznie czas otwarcia migawki, co całkowicie eliminuje problem rozmazanych zdjęć robionych podczas szybkich lotów. Zaawansowane czujniki i procesory obrazu gwarantują niezrównaną ilość szczegółów podczas nagrywania.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT PO ZWROCIE - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT 23% Najnowsza odsłona popularnej serii dronów firmy DJI Professional. Urządzenie wykorzystuje system GLONASS pozwalający na jeszcze bardziej dokładne określenie pozycji. Dron został wyposażony w kamerę nagrywającą wideo w jakości 4K, pozbawioną efektu rybiego oka.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Konwerter szerokokątny o współczynniku 0.7x, przeznaczony do aparatów z wymienną optyką (lustrzanki cyfrowe, systemy bezlusterkowe) oraz do kamer cyfrowych i hybryd. Średnica mocowania - 58 mm. Nie wywiera wpływu na pomiar ekspozycji czy AF.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Montowana na głowicy, monopodzie lub statywie. Pozwala na łatwe i wygodne panoramowanie. Posiada skalę, aby dokładnie określić pozycję. Wyposażona w system śrub 1/4 cala i 3/8 cala. Posiada gwint wewnętrzny 3/8 cala.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Slidekamera TRAVIGO SLIDER to profesjonalne urządzenie umożliwiające wykonanie płynnych ujęć na zasadzie jazdy kamery.
Używane akcesoria