Liczba produktów: 18
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Dwa pierścienie pośrednie 12mm i 20mm do makro fotografii przenoszące automatykę
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA 3 sekcyjny aluminiowy statyw wyposażony w kolumnę centralną z możliwością odwrócenia o 180 stopni i fotografowania z niskiej perspektywy.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY Konwerter szerokokątny przeznaczony do obiektywów M.ZUIKO DIGITAL 14-42 mm 1:3.5-5.6 II oraz 14-42 mm 1:3.5-5.6 II R. Pozwala na zwiększenie kąta widzenia bez konieczności stosowania dodatkowych obiektywów.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Radiowy system zdalnego sterowania i wyzwalania lamp błyskowych - idealnie uzupełni wyposażenie studio, usprawniając pracę fotografa. Wiele kanałów transmisji, szybkość reakcji i pełna kontrola nad lampami to najważniejsze zalety wyzwalacza - ale nie wszystkie! Kompatybilny ze sprzętem firmy Sony.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Wysokiej klasy obiektyw standardowy. Kąt widzenia obiektywu dla aparatów z matrycą FX odpowiada temu co widzi człowiek. Amatorski statyw 4-sekcyjny o wysokości maksymalnej 162cm. Długość po złożeniu to 48cm co pozwala na wygodny transport.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY Lekki, 3-sekcyjny statyw, wyposażony w mechanizm szybkiej blokady nóg. Maksymalna wysokość - 159 cm. W zestawie z głowicą kulową BH-2.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Idealne rozwiązanie dla fotografii prasowej (dziennikarskiej), sportowej i przyrodniczej. Konwerter ten zwiększa długość ogniskowej teleobiektywów Canon z serii L oraz teleobiektywów zmiennoogniskowych przy współczynniku 2 x, zwiększając precyzję i udoskonalając komunikację pomiędzy aparatem a obiektywem.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT PO ZWROCIE - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT 23% DJI Phantom 4 Pro, to ulepszona wersja modelu Phantom 4. Dron został wyposażony w przeprojektowaną, całkowicie nową kamerę o przekątnej 1 cala, z obiektywem 20 megapikseli, która potrafi nagrywać wideo w jakości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Kamera posiada ponadto tryb Burst Mode, który pozwala na zrobienie serii zdjęć, a następnie wybranie najlepszego z nich. Aparatura jest wyposażona w regulowany mechanicznie czas otwarcia migawki, co całkowicie eliminuje problem rozmazanych zdjęć robionych podczas szybkich lotów. Zaawansowane czujniki i procesory obrazu gwarantują niezrównaną ilość szczegółów podczas nagrywania.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT PO ZWROCIE - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT 23% Najnowsza odsłona popularnej serii dronów firmy DJI Professional. Urządzenie wykorzystuje system GLONASS pozwalający na jeszcze bardziej dokładne określenie pozycji. Dron został wyposażony w kamerę nagrywającą wideo w jakości 4K, pozbawioną efektu rybiego oka.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
- PRODUKT UŻYWANY Genesis Cine VSS to rig zapewniający stabilną i wygodną pracę z kamerą lub DSLR. Dzięki wykorzystaniu szyn 15 mm daje szerokie możliwości rozbudowy.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY Rig naramienny wraz z systemem follow focus oraz uchwytem do przenoszenia
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Konwerter szerokokątny o współczynniku 0.7x, przeznaczony do aparatów z wymienną optyką (lustrzanki cyfrowe, systemy bezlusterkowe) oraz do kamer cyfrowych i hybryd. Średnica mocowania - 58 mm. Nie wywiera wpływu na pomiar ekspozycji czy AF.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Montowana na głowicy, monopodzie lub statywie. Pozwala na łatwe i wygodne panoramowanie. Posiada skalę, aby dokładnie określić pozycję. Wyposażona w system śrub 1/4 cala i 3/8 cala. Posiada gwint wewnętrzny 3/8 cala.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Pilot zdalnego sterowania przeznaczony do aparatu Nikon D200, D300, D810. Wyposażony jest m.in. w głośnik, diodę gotowości spustu migawki, interwałometr, samowyzwalacz, ekspozycję z ustawieniem TIME oraz mechanizm wstrzymywania spustu migawki.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY Adapter do obiektywu Minolta MD na system Micro 4/3.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY Flagowy model lampy błyskowej o liczbie przewodniej 58. Wyróżnia się kompaktową, uszczelnianą obudową pozwalającą na użytkowanie podczas deszczu, śniegu czy w pyle a także na mrozie do -10 stopni. Dzięki ultra szybkiemu ładowaniu obsługuje również tryby wysokiej rozdzielczości, Focus Stacking, i Focus Bracketing. Dodatkowa dioda LED przydaje się w trakcie filmowania. Lampa może być wykorzystywana do sterowania innymi lampami.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY Elektroniczny celownik dedykowany do aparatów systemu Micro 4/3 wyposażonych w port akcesoriów. Sprawdzi się wśród użytkowników, którzy wolą kadrowanie poprzez celownik niż za pomocą wyświetlacza w aparacie. Regulowane położenie umożliwia odchylenie o 90 stopni ułatwiając fotografowanie od dołu. Celownik wyróżnia się wysokim kontrastem i jasnością. Celownik wykończony w kolorze czarnym.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Slidekamera TRAVIGO SLIDER to profesjonalne urządzenie umożliwiające wykonanie płynnych ujęć na zasadzie jazdy kamery.