Liczba produktów: 6
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Lampa błyskowa Godox V1 TTL Li-ion została wyposażona w okrągłą głowicę, aby zapewnić miękkie i oświetlenie jak w studio. Dzięki swoim zaawansowanym funkcjom i licznym akcesoriom, świetnie nadaje się do fotografii portretowej, ślubnej, eventowej, podróżnicze oraz do fotografowania martwej natury itp.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Adapter stworzony wspólnie przez Metabones i Caldwell Photographic. Montowany jest pomiędzy bezlusterkowcem lub kamerą z mocowaniem Micro 4/3 a obiektywem DSLR Canon EF. Zwiększa wartość maksymalnej przysłony o 1 stopień. Mnożnik ogniskowej wynosi 0.71x.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Nowoczesna ładowarka, która bezpiecznie i sprawnie naładuje akumulator Twojego aparatu. Pasuje do akumulatorów Sony NP-F, NP-FM. Ładowarka została wyposażona w czytelny wyświetlacz, który informuje o jej stanie pracy. Podaje stan procentowy naładowania podłączonego akumulatora. Ładowarka oferuje prąd ładowania 1600 mA, co sprawia, że ładuje akumulatory bardzo szybko. Dodatkowo ładowarka posiada zabezpieczenia chroniące Twoje ogniwa. Ładowarka jest bardzo kompaktowa i waży zaledwie 133 g. To sprawia, że z łatwością możesz ją zabrać ze sobą w każdą podróż.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Kolejna udoskonalona wersja telekonwertera o krotności 1.4x. Doskonale sprawdzi się przy współpracy w teleobiektywami Nikkor. Zastosowanie znajdzie głównie wśród miłośników fotografii przyrodniczej sportowej i reporterskiej. Może być używany zarówno ze stało jak i zmiennoogniskowymi obiektywami Nikkor.
Koniec modelu (wyprzedany)
1 650
Koniec modelu Brak możliwości zamówienia
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Uchwyt górny udostępniający wiele otworów gwintowanych 1/4'' i 3/8'' i pozwalający na wygodne mocowanie różnorodnych akcesoriów filmowych. Dodatkowo uchwyt posiada adapter zimnej stopki, umożliwiający zamontowanie akcesoriów oświetleniowych, monitorów itp. Zacisk NATO jest kompatybilny z szynami NATO. Mocowanie wszystkich elementów odbywa się szybko i sprawnie. Zacisk 4,15 mm może posłużyć do mocowania pojedynczej rurki 15 mm.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT 23% ZHIYUN CRANE 3S PRO został wyposażony w niezwykle wydajne silniki, które są w stanie obsłużyć sprzęt o maksymalnej wadze wynoszącej nawet 6,5 kg. Dzięki temu jest kompatybilny z profesjonalnym sprzętem wideo, takimi jak kamery Sony FX9, Red Dragon czy Arri Alexa. Co więcej ZHIYUN CRANE 3S PRO może współpracować z różnymi modułami, takimi jak moduł przedłużający, który zapewni wygodną i funkcjonalną instalację sprzętów o większych gabarytach. Jednocześnie podczas pracy z bardziej kompaktowymi aparatami czy kamerami możliwe jest zachowanie stosunkowo niewielkich i poręcznych rozmiarów stabilizatora.
Używane akcesoria fotograficzne