Liczba produktów: 3
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Dzięki dodatkowej przegrodzie typu FlexFold uzyskasz jeszcze większe możliwości w zakresie regulacji układu komory na sprzęt w Peak Design Sling 10L. Dodatkowa przegroda umożliwia uzyskanie niestandardowych układów komory, tak aby dopasować ją do każdego sprzętu. Oryginalna przegroda Peak Design gwarantuje 100% kompatybilność i idealne dopasowanie do przegród znajdujących się w zestawie z plecakiem. 
Koniec modelu (wyprzedany)
34
69 zł
Koniec modelu Brak możliwości zamówienia
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw 4 dodatkowych klipsów typu C-Clips do Peak Design Camera Cube. Oryginalne mocowania zapewniają 100% kompatybilność. Wysoka jakość wykonania gwarantuje długotrwałe użytkowanie. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Dodatkowa kieszonka do wkładów fotograficznych Peak Design Camera Cube z serii Travel Line. Dzięki dodatkowej kieszonce zyskasz jeszcze więcej możliwość podczas pakowania sprzętu i organizowania przestrzeni w torbach Peak Design Travel Line. Oryginalny produkt zapewnia 100% kompatybilność z wkładami i torbą. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów i z ogromną starannością zapewnia długotrwałe, satysfakcjonujące użytkowanie. 

Najczęściej kupowane