Liczba produktów: 21
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Huion LED light box jest wyposażony w dużą Ilość bardzo jasno świecących diód LED (730 cd/m2), które pozwalają widzieć rysunek nawet przez kilka warstw grubego papieru. Deska kreślarska wyposażona jest w podświetleniem LED. Główne zastosowanie akcesorium to kopiowanie, kaligrafia, przerysowywania lub rysowania.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
HUION L4S LED Light Pad to jeden z najprostszych modeli z rodziny Huion Light Box. Jest bezprzewodowy z zasilaniem USB / litowym, dzięki czemu możesz cieszyć się wygodą pracy w dowolnym miejscu. Jest super cienki, ponieważ ma grubość 0,31 cala i wagę 0,32 uncji; jesteś wolny od ograniczonego miejsca dzięki jego kompaktowości.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Huion Q11K V2 to nowa ulepszona wersja modelu Q11K. Urządzenie zostało wyposażone w ergonomiczne pióro PW500. Korzystając z najnowszej pasywnej technologii Huion, nie musisz używać kabla do ładowania. Dodatkowo dzięki trybowi bezprzewodowemu możesz cieszyć się bardziej hermetycznym środowiskiem graficznym w pracy.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Huion LED light box jest wyposażony w dużą Ilość bardzo jasno świecących diód LED (1360 cd/m2), które pozwalają widzieć rysunek nawet przez kilka warstw grubego papieru. Deska kreślarska wyposażona jest w podświetleniem LED. Główne zastosowanie akcesorium to kopiowanie, kaligrafia, przerysowywania lub rysowania.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Odkryj nowy kreatywny styl dzięki tabletowi 10X6,25 cala. 10-milimetrowa smukła struktura i minimalistyczny wygląd sprawiają, że tablet jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Jego specjalna matowa powłoka może chronić jego wygląd przed zarysowaniem, a w rozkładana konstrukcja może utrzymać go stabilnym podczas pracy.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Tablet graficzny Huion charakteryzuje się minimalistycznym wyglądem. Jego grubość to zaledwie 7,5 mm. Zapewnia to użytkownikom większy komfort pracy, ale także obszar roboczy 4 × 2,23 cala dla nieograniczonej kreatywności. Rysuj i odtwarzaj OSU, szkicuj, edytuj pliki, wprowadzaj podpis cyfrowy.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Tablet graficzny Huion HS610 to zupełnie nowy produkt. użytkownicy mają możliwość podłączyć go nie tylko do komputera PC / laptopa, ale również do telefonu czy tabletu wyposażonego w system Androidem. W połączeniu z wagą 600 g i grubością 8 mm urządzenie to jest bardzo lekkie i łatwe w transporcie, dzięki czemu można zapakować go do torby i wygodnie nosić.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zmodernizowany tablet graficzny Huion Kamvas Pro 22 oferujący teraz 120-procentowe pokrycie barwy kolorów sRGB i 16,7 miliona kolorów. Ten zabieg pozwala zwiększyć atrakcyjność kreacji dzięki żywszym kolorom i bogatszym warstwom
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Huion LED light box jest wyposażony w dużą Ilość bardzo jasno świecących diód LED (550 cd/m2), które pozwalają widzieć rysunek nawet przez kilka warstw grubego papieru. Deska kreślarska wyposażona jest w podświetleniem LED. Główne zastosowanie akcesorium to kopiowanie, kaligrafia, przerysowywania lub rysowania.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
W najnowszym modelu Huion LA3 posiada zaktualizowaną wersje USB A3. Za pomocą kabla USB możesz podłączyć go do komputera, adaptera lub power bank’u, jak tylko chcesz. Zmieniliśmy także kabel USB z Mini USB na Micro USB (5V), który jest bardziej stabilny. Super jasne oświetlenie dla LA3, które jest jaśniejsze niż w innych modelach desek kreślarskich, które wyprodukowaliśmy wcześniej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Za pomocą kabla USB możesz podłączyć go do komputera, adaptera lub power bank’u, jak tylko chcesz. Jest super cienki, ponieważ ma grubość 0,31 cala i wagę 0,32 uncji; jesteś wolny od ograniczonego miejsca dzięki jego kompaktowości.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Tablet graficzny stworzony przez firmę Huion jest bardzo cienki. Jego grubości to zaledwie 6,3 mm, który waży tyle samo, co telefon komórkowy, zapewnia użytkownikom większą wygodę i mniejsze zmęczenie podczas tworzenia. Huion H430P można bardzo łatwo podłączyć z telefonem lub tabletem. Wszystko za pomocą złącza ORG. Urządzenie obsługuje samrtfony i tablety z systeme Android 6.0 lub nowszym.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Tablet od H640P od firmy Huion wyróżnia się na tle konkurencji grubością na poziomie 8 mm. Dodatkowo w procesie produkcji zastosowano technologię laminowania. Ten zabieg spowodował, że tablet jest lżejszy i poręczniejszy w transporcie. Technologia rezonansu elektromagnetycznego pozbawiła go akumulatora, co umożliwia użytkownikom tworzenie w dowolnym miejscu i czasie.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Tablet H950P od firmy Huion wyróżnia się na tle konkurencji obszarem roboczym na poziomie 8,7 x 5,4 cala. Górna powierzchnia urządzenia została wykonana z wysokiej jakości odpornego na zużycie materiału włóknistego. Daje to użytkownikowi płynne i naturalne pisanie, niczym na kartce papieru. Spełnia wymagania każdego użytkownika dotyczące mobilności, ponieważ ma tylko 497 g wagi i 8 mm grubości.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Tablet Huion KAMVAS 16 posiada ekran o przekątnej 15,6 cala, to ma także tylko 15 mm grubości. Waga urządzenia to jedyne 1,5 kg (bez podstawy), więc jest łatwy w transporcie, a pracę z nim możesz rozpocząć gdziekolwiek. Tablet został wyposażone w specjalne szkło, które jest opatentowane. Wytrawione chemicznie szkło przeciwodblaskowe zmniejsza szkodliwe odblaski i zapewnia gładką teksturę przypominającą papier. Dzięki temu, rysowanie staje się bardzeij komfortowe.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Tablet Huion Kamvas 20 został wyposażony w 19,5 calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080. Dzięki temu mamy zapewnioną dużą przestrzeń do tworzenia, a jednocześnie mamy mozliwość odwzorowania każdego detalu.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Tablet Huion Kamvas Pro 12 łączy w sobie technologię pełnego laminowania ze szkłem antyrefleksyjnym. Ten zabieg skutecznie zredukuje odbicia światła i skraca odległość między powierzchnią roboczą a matrycą. Użytkownik ma wrażenie rysowania jak po zwykłej kartce papieru.
9/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Tablet Huion Kamvas Pro 13 został wyposażony w ekran IPS o przekątnej 13 cali. Jego grubość to zaledwie 11 mm. To wartość tylko trochę grubsza niż przeciętnego telefonu komórkowego. Natomiast waga zbliżona jest do 1 kg.