Liczba produktów: 14
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
HUION L4S LED Light Pad to jeden z najprostszych modeli z rodziny Huion Light Box. Jest bezprzewodowy z zasilaniem USB / litowym, dzięki czemu możesz cieszyć się wygodą pracy w dowolnym miejscu. Jest super cienki, ponieważ ma grubość 0,31 cala i wagę 0,32 uncji; jesteś wolny od ograniczonego miejsca dzięki jego kompaktowości.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Tablet H950P od firmy Huion wyróżnia się na tle konkurencji obszarem roboczym na poziomie 8,7 x 5,4 cala. Górna powierzchnia urządzenia została wykonana z wysokiej jakości odpornego na zużycie materiału włóknistego. Daje to użytkownikowi płynne i naturalne pisanie, niczym na kartce papieru. Spełnia wymagania każdego użytkownika dotyczące mobilności, ponieważ ma tylko 497 g wagi i 8 mm grubości.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Huion LED light box jest wyposażony w dużą Ilość bardzo jasno świecących diód LED (1360 cd/m2), które pozwalają widzieć rysunek nawet przez kilka warstw grubego papieru. Deska kreślarska wyposażona jest w podświetleniem LED. Główne zastosowanie akcesorium to kopiowanie, kaligrafia, przerysowywania lub rysowania.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Huion LED light box jest wyposażony w dużą Ilość bardzo jasno świecących diód LED (550 cd/m2), które pozwalają widzieć rysunek nawet przez kilka warstw grubego papieru. Deska kreślarska wyposażona jest w podświetleniem LED. Główne zastosowanie akcesorium to kopiowanie, kaligrafia, przerysowywania lub rysowania.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Tablet graficzny Huion HS610 to zupełnie nowy produkt. użytkownicy mają możliwość podłączyć go nie tylko do komputera PC / laptopa, ale również do telefonu czy tabletu wyposażonego w system Androidem. W połączeniu z wagą 600 g i grubością 8 mm urządzenie to jest bardzo lekkie i łatwe w transporcie, dzięki czemu można zapakować go do torby i wygodnie nosić.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Tablet Huion Kamvas Pro 12 łączy w sobie technologię pełnego laminowania ze szkłem antyrefleksyjnym. Ten zabieg skutecznie zredukuje odbicia światła i skraca odległość między powierzchnią roboczą a matrycą. Użytkownik ma wrażenie rysowania jak po zwykłej kartce papieru.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Tablet Huion Kamvas Pro 13 został wyposażony w ekran IPS o przekątnej 13 cali. Jego grubość to zaledwie 11 mm. To wartość tylko trochę grubsza niż przeciętnego telefonu komórkowego. Natomiast waga zbliżona jest do 1 kg.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Tablet Huion Kamvas Pro 20 Szeroka pokrycie oferuje pokrycie palety kolorów w 120% skali sRGB. Dzięki temu, Kamvas Pro 12 możesz pochwalić się wyjątkowym efektem wyświetlania kolorów i może znacznie zmniejszyć ich różnicę między nimi.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zmodernizowany tablet graficzny Huion Kamvas Pro 22 oferujący teraz 120-procentowe pokrycie barwy kolorów sRGB i 16,7 miliona kolorów. Ten zabieg pozwala zwiększyć atrakcyjność kreacji dzięki żywszym kolorom i bogatszym warstwom
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Huion Q11K V2 to nowa ulepszona wersja modelu Q11K. Urządzenie zostało wyposażone w ergonomiczne pióro PW500. Korzystając z najnowszej pasywnej technologii Huion, nie musisz używać kabla do ładowania. Dodatkowo dzięki trybowi bezprzewodowemu możesz cieszyć się bardziej hermetycznym środowiskiem graficznym w pracy.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Huion LED light box jest wyposażony w dużą Ilość bardzo jasno świecących diód LED (730 cd/m2), które pozwalają widzieć rysunek nawet przez kilka warstw grubego papieru. Deska kreślarska wyposażona jest w podświetleniem LED. Główne zastosowanie akcesorium to kopiowanie, kaligrafia, przerysowywania lub rysowania.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
W najnowszym modelu Huion LA3 posiada zaktualizowaną wersje USB A3. Za pomocą kabla USB możesz podłączyć go do komputera, adaptera lub power bank’u, jak tylko chcesz. Zmieniliśmy także kabel USB z Mini USB na Micro USB (5V), który jest bardziej stabilny. Super jasne oświetlenie dla LA3, które jest jaśniejsze niż w innych modelach desek kreślarskich, które wyprodukowaliśmy wcześniej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Za pomocą kabla USB możesz podłączyć go do komputera, adaptera lub power bank’u, jak tylko chcesz. Jest super cienki, ponieważ ma grubość 0,31 cala i wagę 0,32 uncji; jesteś wolny od ograniczonego miejsca dzięki jego kompaktowości.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Odkryj nowy kreatywny styl dzięki tabletowi 10X6,25 cala. 10-milimetrowa smukła struktura i minimalistyczny wygląd sprawiają, że tablet jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Jego specjalna matowa powłoka może chronić jego wygląd przed zarysowaniem, a w rozkładana konstrukcja może utrzymać go stabilnym podczas pracy.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Tablet graficzny Huion charakteryzuje się minimalistycznym wyglądem. Jego grubość to zaledwie 7,5 mm. Zapewnia to użytkownikom większy komfort pracy, ale także obszar roboczy 4 × 2,23 cala dla nieograniczonej kreatywności. Rysuj i odtwarzaj OSU, szkicuj, edytuj pliki, wprowadzaj podpis cyfrowy.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Tablet graficzny stworzony przez firmę Huion jest bardzo cienki. Jego grubości to zaledwie 6,3 mm, który waży tyle samo, co telefon komórkowy, zapewnia użytkownikom większą wygodę i mniejsze zmęczenie podczas tworzenia. Huion H430P można bardzo łatwo podłączyć z telefonem lub tabletem. Wszystko za pomocą złącza ORG. Urządzenie obsługuje samrtfony i tablety z systeme Android 6.0 lub nowszym.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Tablet od H640P od firmy Huion wyróżnia się na tle konkurencji grubością na poziomie 8 mm. Dodatkowo w procesie produkcji zastosowano technologię laminowania. Ten zabieg spowodował, że tablet jest lżejszy i poręczniejszy w transporcie. Technologia rezonansu elektromagnetycznego pozbawiła go akumulatora, co umożliwia użytkownikom tworzenie w dowolnym miejscu i czasie.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Tablet Huion KAMVAS 16 posiada ekran o przekątnej 15,6 cala, to ma także tylko 15 mm grubości. Waga urządzenia to jedyne 1,5 kg (bez podstawy), więc jest łatwy w transporcie, a pracę z nim możesz rozpocząć gdziekolwiek. Tablet został wyposażone w specjalne szkło, które jest opatentowane. Wytrawione chemicznie szkło przeciwodblaskowe zmniejsza szkodliwe odblaski i zapewnia gładką teksturę przypominającą papier. Dzięki temu, rysowanie staje się bardzeij komfortowe.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Tablet Huion Kamvas 20 został wyposażony w 19,5 calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080. Dzięki temu mamy zapewnioną dużą przestrzeń do tworzenia, a jednocześnie mamy mozliwość odwzorowania każdego detalu.
Wiemy, że gadżety elektroniczne to nie tylko aparaty cyfrowe czy inny sprzęt fotograficzny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów wprowadziliśmy do naszej oferty tablety. Znajdziesz tu zarówno tablety do zabawy, gier czy ogólnorozumianej rozrywki, jak i profesjonalne tablety graficzne dla najbardziej wymagających grafików i projektantów. Cyfrowe.pl oferuje zarówno tablety dla świadomych użytkowników, którzy mają dokładnie sprecyzowane potrzeby i potrzebują najbardziej wydajnych i wytrzymałych tabletów. Dla takich osób doskonałym wyborem będą tablety marki Apple czy Samsung. Dla tych, którzy szukają tabletu do rozrywki lub chcą zrobić swojemu dziecku prezent – doskonałym rozwiązaniem będą designerskie tablety Lenovo. Dlaczego warto zapoznać się właśnie z tą kategorią? Znajdziesz tu tablety w różnych rozmiarach i o różnych parametrach. Nie wiesz jaki tablet wybrać? Skontaktuj się z nami – zadamy Ci kilka pytań i postaramy się doradzić, który sprzęt będzie do Ciebie najbardziej dopasowany.