Liczba produktów: 7
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Idealny do ochłodzenia Siebie w gorące dnia podczas podróży. Elastyczny uchwyt gęsia szyja. Zasilanie poprzez USB.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Energooszczędna żarówka wykorzystująca diody LED z wbudowanym głośnikiem o mocy 4 W, natomiast moc świecenia odpowiada 40-watowej żarówce. Umożliwia sterowanie kolorem światła oraz muzyką, dzięki wykorzystaniu bezprzewodowej technologii Bluetooth. Żarówka jest kompatybilna z urządzeniami pracującymi na systemach operacyjnych iOS i Android.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Tuner umożliwiający odbiór telewizji cyfrowej DVB-T na tabletach i smartfonach z systemem operacyjnym Android oraz iOS. Urządzenie wyposażono w teleskopową antenę gwarantującą wysoką jakość sygnału.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
BT T100 jest wyposażony w zaawansowane technologie, które umożliwiają przesyłanie audio w najwyższej jakości. Obsługa kodeka o niskiej latencji Qualcomm aptX zapewnia, że dźwięk jest zawsze idealnie zsynchronizowany z mediami wizualnymi. Elegancka konstrukcja BT T100 sprawia, że nadajnik świetnie komponuje się z Twoim wnętrzem. Łatwe parowanie i dwukolorowa dioda LED sprawiają, iż korzystanie z urządzenia jest bardzo intuicyjne.
10/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Multimedialny odtwarzacz 4K UHD z wbudowanym systemem Android 8.1, asystentem Google i Chromecast. Szybki i nie zawodny. Specjlany przycisk NETFLIX na pilocie.
Koniec modelu (wyprzedany)
269
Koniec modelu Brak możliwości zamówienia