Liczba produktów: 205
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Oryginalny pokrowiec Edelkrone zaprojektowany specjalnie dla PocketRIG. Wykonany z polietylenu z powłoką ochronną zapewnia bezpieczeństwo podczas transportu i przechowywania. Wodoodporność umożliwia transport sprzętu nawet pomimo niekorzystnych warunków atmosferycznych.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw MCK-02 umożliwia zbudowanie w pełni profesjonalnego riga dla bezlusterkowców. Zestaw posiada wszystkie niezbędne elementy, takie jak płytka z szybkozłączką, uchwyt NATO, stabilizację na klatce piersiowej, 2 uchwyty z wygodnymi wykończeniami, klatkę zabezpieczającą aparat, 2 drążki 15 mm o długości 300 mm, otwory do montażu akcesoriów oraz zintegrowaną stopkę. Odpowiednia konstrukcja klatki zapewnia swobodny dostęp do przycisków aparatu oraz umożliwia wymianę baterii aparatu bez potrzeby demontowania zestawu.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Klatka ochronna cechująca się bardzo niską wagą dedykowana do aparatów Sony A6300/A6400/A6500. Elementy konstrukcyjne zapewniają znakomite wyważenie zestawu. Solidne wykonanie z jednego kawałka aluminium gwarantuje pewną ochronę sprzętu i długą trwałość akcesorium. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Ergonomiczna i kompaktowa klatka operatorska stworzona z myślą o kamerze Blackmagic Pocket Cinema. Klatka jest w pełni kompatybilna z kamerą i została zaprojektowana tak, aby nie blokować dostępu do funkcji kamery i elementów sterujących. Odpowiednia konstrukcja oparta o górną i dolną śrubę 1/4'', płytkę "anti-twist" z bolcami unieruchamiającymi oraz antypoślizgowe podkładki sprawia, iż kamera pozostaje stabilnie w tej samej pozycji. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Uchwyt SmallRig 2245 Samsung T5 SSD Mount pozwala na bezproblemowe zamontowanie dysku zewnętrznego USB-C do klatki operatorskiej z kamerą BlackMagic Pocket Cinema Camera 4K. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie dostępu do ogromnej przestrzeni dyskowej i zapisywanie wielu godzin materiałów wideo. Specjalny uchwyt chroni kabel łączący kamerę z dyskiem przed przypadkowym wypięciem czy wyrwaniem. Zabezpiecza to przed niespodziewanym przerwaniem pracy na planie, niezapisaniu cennego materiału czy uszkodzeniu złączy. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Mocowanie na zimną stopkę przytwierdzane na śrubę 1/4'' i opcjonalnie 2 śrubki M2.5 (zapobiegające przekręcaniu się akcesorium). Doskonale sprawdzi się podczas budowania zestawów filmowych, obejmujących klatki, rigi, rod clampy, magic arms czy uchwyty górne. Mocowanie pozwala na instalację na klatce lub rigu mikrofonów, oświetlenia, rejestratorów czy monitorów. Posiada zabezpieczenie uniemożliwiające przypadkowe wysunięcie się zamontowanego sprzętu.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Obejma obiektywu do follow focusa LanParte. Gumowa powierzchnia zapewnia dobrą przyczepność do pierścienia ustawiania ostrości lub ogniskowej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Klatka SmallRig 2087 Sony A7III/A7RIII. Zapewnia lepszą ochronę na uszkodzenia mechaniczne. Umożliwia instalację aparatu na statywie i podpinanie dodatkowych akcesoriów poprzez otwory 1/4 i 3/8 cala.
10/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Mocowanie ze złączem zimnej stopki, które zostało wyposażone w obrotową głowicę kulową z śrubą 1/4''. Dzięki temu możliwe jest łatwe i wygodne zamontowanie dodatkowych akcesoriów filmowych, takich jak np. monitory podglądowe, oświetlenie LED czy mikrofony. Niewielkie rozmiary i niska waga sprawiają, iż praca z tym akcesorium jest wygodna, a mocowanie nie obciąża specjalnie czy powiększa gabarytów zestawu operatorskiego. Obsługa za pomocą pojedynczej śruby motylkowej pozwala na łatwą i wygodną zmianę położenia. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Uchwyt montażowy do gimbala DJI Ronin S. Został zaprojektowany w celu poszerzenia możliwości montażowych tego urządzenia. Wielofunkcyjny zacisk jest blokowany za pomocą 2 długich śrub M4. Gumowe wykończenie zapobiega zarysowaniu gimbala. Zacisk montażowy z szynami NATO po każdej stronie pozwala na szybkie przypięcie akcesoriów. Dodatkowo jest wyposażony w otwory 1/4'' i 3/4''. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Niskoprofilowana płyta bazowa oferująca standardowe otwory 15 mm w rozstawie 60 mm. Jest kompatybilna z wieloma aparatami i kamerami, takimi jak Sony FS7, Sony A7, Canon C100, Canon C300 czy Canon C500. Może być przymocowana do urządzeń z gwintami 3/8'' lub 1/4''. Umożliwia zamontowanie systemów Follow Focus, wrót, wsporników obiektywu i innych akcesoriów.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Dzięki lekkiemu uchwytowi górnemu możliwe jest zwiększenie pewności, płynności i wygody w trakcie wykonywanie ujęć aparatem lub kamerą. Dodatkowe punkty montażowe 14'' i 3/8, 2 punkty montażowe 3/8'' z pinami ARRI oraz 2 mocowania typu zimna stopka umożliwiają połączenie uchwyty z różnorodnymi akcesoriami i zapewniają swobodę w trakcie konfigurowania zestawu. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Dzięki zabezpieczeniu Smallrig 2246 możliwe jest zapobiegnięcie przypadkowemu wypięciu kabla i uszkodzeniu złącza USB-C oraz HDMI. Co więcej takie niechciane incydenty mogą skutecznie zakłócić pracę na planie lub popsuć decydujące ujęcie. Zabezpieczenie kompatybilne jest klatką operatorską Smallrig 2203 Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K Cage do kamer Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wielofunkcyjny zacisk SmallRig Crab z mocowaniem umieszczonym na kuli (ramię Magic Ball). Umożliwia wygodne mocowanie monitora podglądowego lub lampy LED z jednoczesnym zaciskiem na obiektach o średnicy mniejszej niż 54 mm. Można go wykorzystać ze stabilizatorami DJI, Freefly itp. Śruba motylkowa zapewnia łatwą konfigurację i umożliwia zablokowanie całości w wybranej pozycji.
8/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Zestaw ramion przegubowych wykorzystujących przeguby kulowe. Zakończone są po obu stronach śrubami 1/4'', co pozwala na mocowanie różnorodnych akcesoriów wideo. Śruba motylkowa pozwala na wygodne i pewne zablokowanie mocowania w zaplanowanej pozycji. Ramiona przegubowe sprawdzą się podczas mocowania monitorów podglądowych, lamp światłą ciągłego, mikrofonów itp. 
8/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Zestaw zapewniający ochronę, stabilność, wygodę użytkowania oraz możliwość mocowania dodatkowych akcesoriów do kamery Blackmagic Pocket Cinema Camera. Klatka, dopasowana do aparatu, została wykonana z anodyzowanego aluminium. Dodatkowo zestaw posiada drewnianą rękojeść oraz uchwyt. 2 pręty o średnicy 15 mm i płytka szybkiego montażu umożliwiają łatwy demontaż kamery ze statywu lub riga.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Adapter oferujący 2 zaciski 15 mm ze standardowym rozstawem 60 mm. Wygodne śruby ułatwiają regulacje i montaż. Dodatkowo akcesorium udostępnia 4 otwory montażowe 1/4'' i 2 śruby 1/4'' do mocowania akcesoriów. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw szyn w standardzie 15 mm. Umożliwiają mocowanie różnorodnych akcesoriów operatorskich, takich jak np. systemy follow focus. Pozwalają także na poszerzanie funkcjonalności rigów czy klatek operatorskich. Akcesoria zostały wykonane z czarnego stopu aluminium ze śrubą M12.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Klatka ochronna cechująca się bardzo niską wagą dedykowana do aparatu Canon EOS R. Gwarantuje bezpieczeństwo sprzętu i poszerza jego funkcjonalność. Elementy konstrukcyjne zapewniają znakomite wyważenie zestawu. Dzięki zastosowaniu dodatkowych otworów montażowych 1/4'' i 3/8'' możliwe jest zainstalowanie akcesoriów filmowych. Można je montować w różnych miejscach, co zapewnia idealne wyważenie całości. Odpowiednia konstrukcja zapewnia dostęp do elementów sterujących aparatu. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Dzięki lekkiemu uchwytowi górnemu możliwe jest zwiększenie pewności, płynności i wygody w trakcie wykonywanie ujęć aparatem lub kamerą. Wygodna antypoślizgowa rękojeść gwarantuje komfort nawet w trakcie długotrwałego użytkowania. Dodatkowe punkty montażowe i mocowanie typu zimna stopka umożliwiają połączenie uchwyty z różnorodnymi akcesoriami i zapewniają swobodę w trakcie konfigurowania zestawu.