0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Porozmawiaj ze specjalistą Sony na czacie! (w godzinach 9-17) Aparat α7 IV łączy wysoką jakość 33-megapikselowego obrazu z nagrywaniem filmów 4K 60p, zaawansowanym systemem obsługi i możliwością szybkiego udostępnienia materiału, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako aparat hybrydowy. Sony FE 35 mm f/1.8 pomimo dużej światłosiły charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami i niską wagą, zapewniając tym samym wygodne użytkowanie. Obiektyw ten sprawdzi się w wielu różnych rodzajach fotografii - krajobrazowej, reportażowej, dokumentalnej, portretowej (portrety środowiskowe) czy ślubnej. W połączeniu z precyzyjnym i cichym systemem AF o wyjątkowej charakterystyce śledzenia poruszających się obiektów model ten jest świetną propozycją dla wszystkich fotografów i filmowców.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Obiektyw Sony FE 300 mm f/2.8 GM OSS to ultralekki teleobiektyw o ogniskowej 300 mm i imponującej przysłonie f/2.8, ważący jedynie 1470 gramów. Dzięki zaawansowanym technologiom i konstrukcji optycznej obiektyw oferuje niesamowitą jakość obrazu, zapewniając ostrość i kontrast nawet na obrzeżach kadru. Daje także możliwość osiągnięcia efektu pięknego rozmycia tła, wyodrębniając główny obiekt z tła. Charakteryzuje się szybkim i precyzyjnym autofokusem, idealnym do rejestrowania dynamicznych momentów. Ma również odporność na warunki atmosferyczne, co sprawia, że jest niezawodny podczas fotografowania na zewnątrz.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kompaktowa lampa reporterska dedykowana do aparatów Sony ze stopką Multi Interface. Posiada uszczelnioną konstrukcję, która umożliwia swobodne korzystanie w czasie deszczu czy wilgotnym i zapylonym środowisku. Umożliwia sterowanie radiowe do 15 innymi lampami.