0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wysokiej jakości kabel USB-C do USB-C. Służy do łączenia np. mikrofonów USB do komputerów, a jego długość ułatwia stworzenie ergonomiczne stanowiska do rejestracji podcastów itp. Jest kompatybilny z urządzeniami Rode NT-USB Mini, RØDECaster Pro, VideoMic NTG i AI-1.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Przejściówka gniazdo TRS 3.5mm ? wtyk XLR [VideoMicro, VideoMic GO, HS2], konwersja Phantom 12-48V na 3-5V
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Profesjonalny zestaw akcesoriów zapobiegających zakłóceniom dźwięku takich jak szum wiatru lub wibracje statywów, uchwytów i boomów. W skład zestawu wchodzi: osłona typu Rycote, osłona futrzak i shock mount. Akcesoria gwarantują świetnej jakości materiał podczas nagrywania w plenerze podczas bardzo wietrznych warunków. System zaprojektowany do mikrofonów kierunkowych.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wykonany z włókna węglowego, ważący zaledwie 535 g wysięgnik, charakteryzujący się zakresem długości od 81 cm do 300 cm. Zaprojektowany do użytku z profesjonalnymi mikrofonami, takimi jak m.in. Rode NTG3. Wykonanie z włókna węglowego gwarantuje niską wagę przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wytrzymałości. Dzięki intuicyjnemu mechanizmowi twist-lock, wysięgnik można regulować w bardzo prosty sposób.
10/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Poręczny boom do mikrofonów z gwintem 3/8 cala. Dzięki aluminiowej budowie jest lekki i jednocześnie solidny. Pozwala na umieszczenie mikrofonu w odległości 0,84m do 3m. Uchwyt pokryty jest gąbką zwiększająca komfort użytkowania (można ją łatwo ściągnąć w razie potrzeby).
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Profesjonalna osłona przeciwwietrzna typu futrzak. Zabezpiecza przed odgłosami podmuchów wiatru podczas filmowania. Nie wpływa na jakość nagrywanego dźwięku. Osłona dedykowana jest do mikrofonu Rode VideoMic Pro+.
10/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Osłona przeciwwietrzna futerkowa zapobiegająca szumom wiatru w nagranym materiale. Niezbędna podczas nagrywania w plenerze podczas bardzo wietrznych warunków. Zaprojektowana do mikrofonów Rode NT4, Stereo VideoMic, Stereo VideoMic Pro, i-XY, WS4.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Poręczny i kompaktowy statyw na niewielkie mikrofony Rode. Przyda się do umieszczenia mikrofonu na stole podczas przeprowadzania wywiadu. Waga 980g zapewnia stabilność.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Jednokanałowy interfejs audio sprawdzi się idealnie, gdy chcesz w dowolnym pomieszczeniu uzyskać dźwięk o profesjonalnej jakości. Umożliwia nagrywanie wokali i instrumentów, realizowanie transmisji oraz podcastów. Posiada gniazdo combo Neutrik, przedwzmacniacz klasy studyjnej ze wskaźnikiem poziomów i wzmacniacz słuchawkowy o dużej mocy. Dostarczany jest z oprogramowaniem Ableton Lite.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Przenośny 2-kanałowy interfejs audio do komputerów i urządzeń mobilnych. Jest kompatybilny z praktycznie każdym mikrofonem z wyjściem mini-jack 3,5 mm. Posiada dodatkowo wyjście słuchawkowe do monitorowania i odtwarzania dźwięku z zerową latencją. W zestawie z kablami USB-A, USB-C i Lightning
7/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Interview Go to poręczny adapter, który przekształca nadajnik Wireless Go w kompaktowy, poręczny mikrofon, który ułatwi wypowiadanie się do kamery. Posiada solidne mocowanie do Wireless Go oparte o zimną stopkę, które zabezpiecza mikrofon. Ponadto w zestawie znajduje się osłona, która redukuje wpływ drgań i wiatru na jakość nagrań. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kabel łączący mikrofony Rode z USB-C z urządzeniami mobilnymi ze złączem Lightning (Apple). Posiada certyfikat MFI, który stanowi gwarancję bezpiecznej i wydajnej pracy z urządzeniami Apple.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kabel SC15 zapewnia pełną kompatybilność z iOS dla VideoMic NTG. Kabel posiada oficjalny certyfikat MFI, który gwarantuje w pełni wydajne działanie z urządzeniami Apple. Kabel świetnie wspólpracuje z rewolucyjnym mikrofonem typu shotgun zapewniającym znakomitą jakość audio i szereg zaawansowanych funkcji. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
SC11 to kabel rozgałęziający TRS do łączenia 2 wejść mono z jednym wyjściem stereo. W szczególności nadaje się do podłączenia 2 mikrofonów do aparatu DSLR (np. podwójnych odbiorników Wireless GO lub odbiornika bezprzewodowego i VideoMic). Kabel ma 275 mm długości i jest kompatybilny z gniazdami do zarządzania kablami w mocowaniach RODE SM-7R i DCS-1.