Liczba produktów: 4
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Walizka oferująca bardzo bogate wyposażenie, umożliwiające przeprowadzenie obserwacji i analizy chemicznej gleb i wód. Zawartość zestawu pozwala na przeprowadzenie około 500 testów kolorystycznych.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wkład uzupełniający do walizki Ekobadacza. zestawie uzupełniającym znajdują się wszystkie odczynniki płynne i sypkie w identycznych ilościach jak w przypadku podstawowego zestawu. Poza tym znajdują się w nim nowe, dodatkowe elementy.
Wyprzedany
279
329 zł
Wyprzedany Aktualnie niedostępny
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw zawierający 100 sztuk wysokiej jakości, odpowiednio przygotowanych preparatów biologicznych - tkanek zarówno zwierzęcych, jak i roślinnych. Całość została zapakowana w estetycznie wykonane, drewniane, lakierowane pudełko. Dzięki temu zestawowi możliwe jest przeprowadzenie fascynujących obserwacji.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw zawierający 25 sztuk wysokiej jakości, odpowiednio przygotowanych preparatów biologicznych - tkanek zarówno zwierzęcych, jak i roślinnych. Całość została zapakowana w estetycznie wykonane, drewniane, lakierowane pudełko. Dzięki temu zestawowi możliwe jest przeprowadzenie fascynujących obserwacji.