Liczba produktów: 15
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Weź udział w fotospacerze po Łodzi, podczas których zdobędziesz ogrom przydatnej wiedzy z zakresu fotografii. Do dyspozycji kursantów podczas fotospaceru będzie sprzęt marki Fujifilm. Jednakże, do wzięcia udziału w warsztatach niezbędne jest posiadanie własnego sprzętu fotograficznego. Nasz prowadzący pokaże Ci, jak wygląda zorganizowana preprodukcja, na czym polegają testy koncepcji i światła, a całość będzie miała praktyczny charakter. Dodatkowo to idealna okazja do zwiedzenia naszego nowego salonu Cyfrowe.pl w Łodzi!
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak robić piękne portrety, jak i czym oświetlać osoby, by wyszły na zdjęciu korzystnie, jak dobrać obiektyw i ogniskową oraz wielu innych rzeczy z zakresu fotografii sensualnej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zapisz się na kurs, którego prowadzącym jest Dawid Mazur i naucz się pracy ze światłem błyskowym. Na kursie dowiesz się, jak sprawić, by Twoje zdjęcia były atrakcyjne oraz jak wykorzystywać światło błyskowe, by uzyskać pożądany efekt. Przed Tobą 8 godzin przydatnej wiedzy oraz natychmiastowy dostęp bez ograniczeń. Wznieś swoją fotografię na wyższy poziom i nadaj swoim zdjęciom niepowtarzalnego klimatu dzięki obróbce. Kurs odbywa się w formie filmów oraz materiałów szkoleniowych, do których masz bezterminowy dostęp.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Ten kurs jest dla każdego, kto chce rozpocząć pracę z programem Final Cut Pro lub już pracuje na tym programie do montowania filmów, ale chce podszkolić swój warsztat, uporządkować swoją wiedzę lub polepszyć umiejętności z obsługi wybranych obszarów tego programu. Wbrew pozorom Final Cut Pro posiada wiele przydatnych funkcji, które często nie są widoczne i wiele osób nie wie o ich istnieniu. Zdecyduj się na kurs i przekonaj się, jak łatwy może być montaż filmów! 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak robić interesujące zdjęcia tu i teraz, jak zrobić idealne selfie, jak zrobić doskonałe zdjęcia z wakacji niczym z aparatu oraz wiele innych przydatnych rzeczy z zakresu fotografii mobilnej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się komponować piękne kadry oraz otrzymasz receptę na to, jak robić dobre zdjęcia w najczęstszych sytuacjach: portret, plener, architektura, ruch lub zdjęcia nocne.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak robić piękne portrety, jak i czym oświetlać osoby, by wyszły na zdjęciu korzystnie, jak dobrać obiektyw i ogniskową oraz wielu innych przydatnych rzeczy z zakresu fotografii portretowej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak robić piękne portrety w plenerze, jak poradzić sobie w różnych warunkach, jak wykorzystywać światło błyskowe w plenerze oraz wielu innych przydatnych rzeczy z zakresu fotografii portretowej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak tworzyć klimatyczne zdjęcia, jak pracować z kolorem i robić wyjątkowe czarno-białe portrety, jak uratować popsute zdjęcia oraz wielu innych przydatnych rzeczy z zakresu retuszu w programie Lightroom.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak tworzyć klimatyczne zdjęcia, jak poprawić ostrość na zdjęciu, jak retuszować, by nie przesadzić oraz wielu innych przydatnych rzeczy z zakresu retuszu w programie Photoshop.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zapisz się na kurs, którego prowadzącym jest Dawid Mazur i naucz się profesjonalnej obróbki wykorzystując program Capture One oraz Adobe Photoshop. Na kursie dowiesz się jak obrabiać zdjęcia z różnych dziedzin fotografii, by uzyskać pożądany efekt. Przed Tobą prawie 17 godzin przydatnej wiedzy, dziesiątki przykładów i natychmiastowy dostęp bez ograniczeń. Wznieś swoją fotografię na wyższy poziom i nadaj swoim zdjęciom niepowtarzalnego klimatu dzięki obróbce. Kurs odbywa się w formie filmów oraz materiałów szkoleniowych, do których masz bezterminowy dostęp.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Ten kurs jest dla każdego, kto chce rozpocząć pracę z programem iMovie lub już pracuje na tym programie do montowania filmów, ale chce podszkolić swój warsztat, uporządkować swoją wiedzę lub polepszyć umiejętności z obsługi wybranych obszarów tego programu. Wraz z zakupem otrzymujesz dożywotni dostęp do aktualnych oraz przyszłych materiałów. Ponadto kursanci będą mieli dostęp do merytorycznej grupy na Facebooku. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Chcesz nauczyć się fotografii mobilnej? Marzą Ci się czarujące zdjęcia z wakacji, ale nie chcesz dźwigać ze sobą ciężkiego aparatu? Pragniesz nauczyć się robić świetne zdjęcia sobie lub komuś innemu przy użyciu tego, co masz zawsze pod ręką? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco przynajmniej na jedno pytanie, ten kurs jest dla Ciebie! Na kursie dowiesz się jak wykorzystać pełny potencjał swojego telefonu oraz jak zrobić piękne zdjęcia niczym z profesjonalnego aparatu. Wszystko to odbywa się w formie filmów oraz materiałów ćwiczeniowych, do których masz bezterminowy dostęp. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Chcesz edytować swoje zdjęcia szybko, profesjonalnie i efektywnie? Pragniesz mieć absolutną kontrolę nad swoimi edycjami? Dążysz do odnalezienia swojego oryginalnego stylu? Chcesz nauczyć się obsługi programu Lightroom od A do Z i poznać jego tajniki? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco przynajmniej na jedno pytanie, ten kurs jest dla Ciebie! Na kursie dowiesz się jak poznać i zrozumieć wszystkie narzędzia w Lightroomie. Wszystko to odbywa się w formie filmów oraz materiałów ćwiczeniowych, do których masz bezterminowy dostęp. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak dobrze obrabiać zdjęcia, jak przyśpieszyć i usprawnić swoją pracę, jak retuszować, by nie przesadzić oraz wielu innych przydatnych rzeczy z zakresu retuszu w programie Capture One.