Liczba produktów: 3
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Rozdzielczość wideo: 720p
  • Pojemność baterii [mAh]: 1100
  • Czas lotu: 13 minut
  • Liczba ramion: 4
  • Liczba silników/śmigieł: 4
Dron do nauki programowania, który pozwala na rozpoczęcie początkującym zarówno zabawy z informatyką, jak i lataniem. Zastosowane technologie gwarantują stabilny i bezpieczny lot - jednocześnie obsługa drona jest niezwykle prosta, gdyż do pilotowania wykorzystuje aplikację mobilną i smartfona.
10/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Latanie to wspaniała zabawa - DJI Tello jest tego najlepszym przykładem. Ten adresowany zarówno do dzieci, młodzieży i dorosłych dron powstał przy współpracy DJI, RYZE i Intela. Pozwala na wykonywanie spektakularnych akrobacji, rejestrowanie fantastycznych wideo i zdjęć oraz oglądanie świata z perspektywy pierwszej osoby za pomocą gogli VR. Zastosowane technologie gwarantują stabilny i bezpieczny lot - jednocześnie obsługa drona jest niezwykle prosta, gdyż do pilotowania wykorzystuje aplikację mobilną i smartfona, a zawarte w zestawie 3 akumulatory zdecydowanie wydłużają czas zabawy.

Dron dla początkujących – co kupić na start?


Osoby zaczynające dopiero przygodę z lataniem bezzałogowymi statkami powietrznymi często decydują się na zakup mini dronów, nazywanych inaczej dronami rekreacyjnymi. Powstały one właśnie z myślą o amatorach latania i młodszych użytkownikach. Zapewniają mnóstwo dobrej zabawy, pozwalając jednocześnie zbierać cenne doświadczenie. Dron dla początkujących cechuje się również wzmocnioną odpornością i niższą ceną niż standardowe urządzenia, dlatego też jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących nauczyć się latania, czy też dla dzieci, na przykład jako dron na komunię.

Dron na komunię i na prezent dla dzieci


Jaki powinien być dron na komunię czy jako prezent urodziny dla dziecka? Najważniejsze żeby był on bezpieczny i prosty w obsłudze. Dzięki nowoczesnej technologii i inteligentnym systemom pozycjonowania GPS sterowanie będzie proste, a dron nie zgubi się po chwili latania. Warto też by dron dla dziecka z kamerą był mały, lekki i wytrzymały. Szczególnie ważne jest to, żeby takie urządzenie było odporne na uszkodzenia i zderzenia, które mogą się zdarzyć podczas lotów niedoświadczonego operatora. Niektóre drony dla dzieci z kamerą są wyposażone w dodatkowe osłony na śmigła, które zapobiegają ich połamaniu nawet przy zderzeniu z drzewem czy ścianą. Czy dron dla dziecka powinien być wyposażony w kamerę? Dron dla dziecka z kamerą to dobry pomysł, ponieważ taki dron da nie tylko frajdę z latania, ale pozwoli również na robienie kreatywnych zdjęć i nagrywanie filmów z przestworzy.

Dron do treningów i nauki latania


Mini-drony, czy też drony rekreacyjne, to nie tylko dobry prezent dla dzieci - ale także idealny wybór dla dorosłych chcących nauczyć się obsługi quadcoptera. W porównaniu do bardziej zaawansowanych konstrukcji, drony dla początkujących są relatywnie tanie i stanowią ciekawą propozycję by wejść w świat podniebnych lotów. Prócz tego drony rekreacyjne posiadają również sporo technologii, które ułatwiają naukę. Automatyczny start i lądowanie, system czujników i alertów, pozycjonowanie GPS to tylko część ułatwień stworzonych z myślą o amatorach lotów. Dodatkowo drony treningowe są zazwyczaj bardzo lekkie i nawet w przypadku upadku nie powinny wyrządzić nikomu krzywdy.

DJI Tello - bezkonkurencyjny dron do nauki latania


Jednym z najpopularniejszych dronów rekreacyjnych jest od lat DJI Tello. To model, który powstał dzięki współpracy DJI i Intela. Ma ciekawy design, jest relatywnie mały, wytrzymały i tani. DJI Tello posiada wbudowaną kamerę ze stabilizacją obrazu i jest kompatybilny z goglami VR, co pozwala niemal dosłownie zobaczyć świat z perspektywy szybującego ptaka. Co wyróżnia go na tle konkurencji? Możliwość nauki nie tylko latania, ale także programowania! Dzięki specjalnym aplikacjom możliwe jest napisanie kodu, dzięki któremu dron będzie mógł wykonać niezwykłe akrobacje w powietrzu. Co jednak najważniejsze to to, że Tello jest bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu może być sterowanie i programowane zarówno przez dorosłych jak i przez dzieci. Szczególnie warto zwrócić uwagę na wersję DJI Tello Cobmo, który w zestawie posiada również dodatkowe akumulatory, hub ładowania, zapasowe śmigła i osłony na śmigła. Taki zestaw sprawdzi się idealnie dla początkujących i nie będzie wymagał żadnych dodatkowych zakupów.