Liczba produktów: 1
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Projektory XGIMI H1 i H2 wyróżniają się wszechstronnością i mobilnością, co sprawia, że możesz je wykorzystywać w dowolnej przestrzeni. Aby jeszcze bardziej zwiększyć ich uniwersalność, zastosuj torbę dedykowaną do projektorów XGIMI. Akcesorium zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów i zapewnia bezpieczeństwo zawartości. Regulowana komora główna i dodatkowa kieszeń w klapie pozwalają z łatwością pomieścić projektor i akcesoria.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Pilot zdalnego sterowania do projektorów XGIMI pozwala na wygodną obsługę urządzenia bez ruszania się z fotela lub kanapy. Stylowy wygląd sprawia, że będzie świetnie komponował się z nowoczesnym kinem domowym. Ergonomiczne rozmieszczenie przycisków zapewnia komfortową i intuicyjną obsługę. Pilot posiada żyroskopy, które umożliwiają wykorzystanie funkcji myszy.
Nowinki technologiczne to prawdziwa pasja, wiele osób chcąc iść z duchem czasu decyduje się dziś na to, by oglądanie filmów czy też prezentacje były jeszcze lepsze, wykorzystując przy tym dobrej jakości sprzęt. Projektory są obecnie dostępne w bardzo szerokim przedziale cenowym, jak i funkcjonalnym. Aby ułatwić i uprzyjemnić sobie korzystanie z tego sprzętu warto zainteresować się akcesoriami do projektorów, dodatkami, które posłużą latami, dając tym samym niezwykłe efekty. Dużą popularnością cieszą się wszelkie sprzęty 3D- okulary, nadajniki i inne. Akcesoria do użytkowania w systemie 3D, można wykorzystać zarówno w domu, w zupełnie amatorskiej rozrywce lub też wczytać się o funkcjonalności bardziej profesjonalnej. Akcesoria do projektorów umożliwiają obsługę wielu sprzętów, są wygodne ale i zarazem nowoczesne. My, jako dobry sklep i profesjonalna firma, zadbaliśmy o to, aby zakupiony u nas sprzęt dotarł do Państwa nie uszkodzony, dlatego wszelkie akcesoria są starannie pakowane i zabezpieczane. Kupując jeden sprzęt warto rozeznać się o dostępności innych niezbędnych akcesoriów, by czerpać jeszcze więcej korzyści z zakupu.