Liczba produktów: 5
Sortowanie:
9.6/10 (17 opinii) Czytaj opinie
  • Zoom optyczny: w zależności od obiektywu
  • Rozmiar LCD [cale]: 3.1
  • Typ matrycy: CMOS
  • Stabilizacja: w zależności od obiektywu
  • Rozdzielczość [mln]: 30
Profesjonalny aparat bezlusterkowy zaprojektowany dla fotografów i filmowców. Pełnoklatkowa matryca 30.3 MPx pozwoli Ci na uzyskanie niespotykanej szczegółowości i płytkiej głębi ostrości, a szeroki zakres czułości ISO (100 - 40000) sprawi, że nawet zdjęcia wykonane w słabych warunkach oświetleniowych będą wyglądały świetnie. Innowacyjny system ustawiania ostrości składa się z zawrotnej liczby punktów - 5655, dając możliwość ostrzenia na niemal dowolny punkt kadru. Współpracuje z obiektywami Canon RF oraz EF i EF-S (po zastosowaniu opcjonalnego adaptera).
Koniec modelu (wyprzedany)
7 599
8 830 zł
Koniec modelu Brak możliwości zamówienia
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT DEMONSTRACYJNY Nowoczesny, półprofesjonalny aparat cyfrowy wyposażony w matrycę o rozdzielczości 20mln. pikseli. Dzięki nowoczesnej budowie matrycy umożliwia fotografowanie w czułościach do 12800ISO. Aparat ten posiada też nowoczesny system AF umożliwiający ustawianie ostrości podczas filmowania i pracy w trybie Live View. Całość uzupełnia dotykowy, obracany ekran LCD oraz komunikacja Wi-Fi.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Typ matrycy: CMOS
  • Rozdzielczość [mln]: 26
Zestaw do streamowania oparty o profesjonalnego bezlusterkowca wykorzystującego pełnoklatkową matrycę Canon EOS RP. W połączeniu z tym aparatem i dołączonymi w zestawie akcesoriami do filmowania uda Ci się zorganizować wysokiej jakości transmisje, które pozwolą dostarczyć Twoim widzom świetne obrazy wsparte doskonałym dźwiękiem. W zestawie znajduje się uniwersalny, świetny obiektywm Canon RF 24-240 mm f/4-6.3 IS USM, który pozwoli Ci na tworzenie różnorodnych kadrów i zajmowanie się zróżnicowaną tematyką.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
OUTLET Profesjonalny aparat bezlusterkowy zaprojektowany dla fotografów i filmowców. Pełnoklatkowa matryca 30.3 MPx pozwoli Ci na uzyskanie niespotykanej szczegółowości i płytkiej głębi ostrości, a szeroki zakres czułości ISO (100 - 40000) sprawi, że nawet zdjęcia wykonane w słabych warunkach oświetleniowych będą wyglądały świetnie. Innowacyjny system ustawiania ostrości składa się z zawrotnej liczby punktów - 5655, dając możliwość ostrzenia na niemal dowolny punkt kadru. Współpracuje z obiektywami Canon RF oraz EF i EF-S (po zastosowaniu opcjonalnego adaptera).
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT DEMONSTRACYJNY Zaawansowany aparat w eleganckiej, kompaktowej obudowie. Wysoką jakość obrazu zapewnia 1-calowa podświetlana od tyłu matryca CMOS o rozdzielczości 20.2 megapikseli oraz procesor DIGIC 6. Niezwykle jasny, szerokokątny obiektyw 8.8 - 36.8 mm (odpowiednik dla 35 mm: 24-100mm) f/1.8 - 2.8 z 9-listkową przysłoną pozwala na uzyskanie niesamowitych zdjęć z pięknym, plastycznym rozmyciem tła. Elektroniczny wizjer OLED o wysokiej rozdzielczości wynoszącej 2.36 milionów punktów, sprawia że G5 X przypadnie do gustu także bardziej wymagającym użytkownikom.