Cyfrowe.pl

Fokus na biznes - porady, cele, sprzęt

Twój sukces zaczyna się z Cyfrowe.pl!

Chcesz zbudować swoje studio, wymienić sprzęt, podnieść jakość swoich usług? Planujesz wystąpić o dotację na założenie firmy działającej w branży foto/ video? Potrzebujesz porady w kwestii doboru lub wymiany sprzętu? A może chcesz dopiero rozpocząć działalność fotograficzną, ale nie wiesz, jak zacząć? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco przynajmniej na jedno pytanie, to mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia!

Przygotowaliśmy dla Ciebie cykl spotkań w salonach Cyfrowe.pl, podczas których będziesz mógł odbyć konsultacje biznesowe. Przyjdź, skonsultuj się z nami, a my rozwiejemy Twoje wątpliwości i naprowadzimy na dobrą ścieżkę. 

Dzięki naszym konsultacjom bez problemu podejmiesz dobrą decyzję, a Twoja kariera nabierze wiatru w żagle!

Prezentujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Na każde spotkanie rezerwujemy 30 min. To czas, w którym możesz skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów. Umów się na konsultację i zoptymalizuj swój fotograficzny biznes.

Czego możesz się spodziewać?

Podczas spotkania biznesowego:

  • porozmawiasz z naszym ekspertem działu B2B,
  • opowiesz o swoich potrzebach w zakresie doboru sprzętu, wyposażeniu studia, warsztatu fotografa, itd.,
  • wraz ze swoim opiekunem z działu B2B, określisz swoje cele biznesowe, 
  • dobierzesz sprzęt idealny do twoich potrzeb.

Po spotkaniu nic nie będzie stało Ci na przeszkodzie do Twojej wymarzonej fotograficznej kariery! 

Najważniejsze informacje 

Cykl spotkań w ramach konsultacji z naszym ekspertem z działu B2B odbędzie się w salonach Cyfrowe.pl w całej Polsce.

Terminy:

Adresy salonów:

  • Katowice - ul. Chorzowska 108 
  • Łódź - ul. płk. Jana Kilińskiego 170
  • Warszawa - ul. Sokołowska 9/lokal U34 (Canon Strore)
  • Gdańsk - ul. Kartuska 149, lok. 11 wejście od ul. Bądkowskiego

Poznaj naszych ekspertów

Aleksandra Łyźniak

Kierownik Sprzedaży B2B. Odpowiedzialna za koordynację pracy zespołu B2B. Od 12 lat zawodowy fotograf ślubny i studyjny. Współautorka ebooka o fotografii studyjnej. Jej fotografie publikowano m.in. w Vougue Polska, Gazecie Wyborczej, Magazynie Prestiż, Krytyce Politycznej, Slowhop, ZankYou.

Natalia Gmyrek

W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalistki ds. Kluczowych Klientów B2B. Od 7 lat zawodowo zajmuje się fotografią ślubną, buduarową i kulinarną. Zarówno fotoreportaż, jak i fotografia studyjna nie mają dla niej tajemnic. Jej zdjęcia charakteryzuje lifestylowy klimat, pełen ciepłych, żywych kolorów. Uważa, że w zdjęciach kluczowe są emocje i prawda. Specjalizuje się w dotacjach i chętnie doradzi w doborze sprzętu "na start". 

Anna Grunwald

Starszy Specjalista Ds. Kluczowych Klientów w Cyfrowe.pl. Fotoreporter z kilkunastoletnim stażem. W swoim portfolio najbardziej ceni zdjęcia koncertowe, bo łączą pasję do muzyki i fotografii. Uważa, że w fotografii najważniejsi są ludzie.

Maciej Godlewski

Specjalista ds. Kluczowych klientów w Cyfrowe. pl. Wcześniej pracownik Sekcji Używane, aktualnie odpowiedzialny jest za mobilny kontakt z klientami w obszarze fotografii studyjnej.
W fotografii miłośnik emocji i światła specjalizujący się w portrecie i fotografii kobiecej.

Nasze autoryzacje: