Cyfrowe.pl

Darmowy e-book: 'W krainie ognia i lodu z filtrami Marumi'

Promocja trwa do 2026-05-14 23:59:00

E-book w krainie ognia i lodu z filtrami Marumi

Darmowy przewodnik pracy z filtrami fotograficznymi

Posiadasz profesjonalny sprzęt fotograficzny, ale czujesz, że czegoś Ci brakuje? Spędzasz długie godziny podczas obróbki zdjęć, a tak naprawdę najwięcej radości sprawia Ci sam proces ich tworzenia? Uwielbiasz fotografować krajobrazy i nie boisz się nowych wyzwań? Zawsze chciałeś spróbować używać filtrów fotograficznych, ale nie wiesz, od czego zacząć? Nasz e-book będzie dla Ciebie idealny! W prosty i przystępny sposób zdradzimy Ci tajniki korzystania z filtrów. Pokażemy, jak wpływają one na zdjęcie, jak je zmieniają i dlaczego czynią je wyjątkowymi. E-book W krainie ognia i lodu z filtrami Marumi to ponad 50 stron profesjonalnej wiedzy i doświadczenia autora w pracy z filtrami, to ogrom wskazówek i ciekawostek przygotowanych specjalnie z myślą o Tobie!

E-book docenią zarówno amatorzy zaczynający przygodę z filtrami, jak i profesjonaliści.

E-book od środka

Zajrzyj do wnętrza e-booka i przekonaj się, ile profesjonalnej wiedzy w sobie skrywa. Daj się przekonać, jak ogromny wpływ na Twoje zdjęcia mają filtry fotograficzne. Baw się kolorami i efektami podczas pracy fotograficznej, a zaoszczędzisz czas spędzony nad obróbką! Spróbuj nowej fotograficznej jakości!

Autor omawia proces powstawania zdjęć przy użyciu filtrów Marumi w wyjątkowej i malowniczej Islandii. E-book zawiera przykłady surowych zdjęć bez filtrów, z użyciem konkretnych filtrów, bez obróbki oraz po obróbce. Dzięki temu zauważysz różnicę oraz wpływ danego rodzaju filtra na zdjęcie oraz z łatwością zrozumiesz ich działanie. W e-book'u nie zabrakło także przydatnych wskazówek i ciekawostek!

Podczas czytania e-booka dowiesz się, jakich filtrów użyć, żeby uzyskać taki efekt, jak (między innymi) na poniższych zdjęciach:

O autorze

Patryk Biegański

Jest fotografem i podróżnikiem, zafascynowanym poznawaniem i dokumentowaniem piękna świata. Ukończył studia geograficzne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Nabyta wiedza pozwala mu z większym rozumieniem i refleksją spoglądać na otaczającą go rzeczywistość, rozumieć zachodzące procesy oraz dostrzegać przyrodniczy i kulturowy fenomen krajobrazów naturalnych, oraz architektury.

Jego zainteresowanie fotografią rozwinęło się podczas podróży i odkrywania zachwycających miejsc, a połączenie tych dwóch pasji, napędzających się teraz wzajemnie, pcha Patryka do ciągłych wyjazdów. Prowadzi blog podróżniczy, w ramach którego dzieli się praktycznymi wskazówkami, zebranymi doświadczeniami oraz wykonanymi zdjęciami.

Fotografię traktuje jako sztukę. To dzięki niej może nie tylko eksplorować wyjątkowość naszej planety, motywować się do obserwacji jej zmienności w różnych lokalizacjach, porach roku i dnia, ale także przekazywać w formie obrazów uczucia i emocje, które towarzyszą mu podczas danych momentów. To świetna forma ekspresji artystycznej, która w jego przypadku polega na zabawie światłem i kolorem.

Od 2018 roku współpracuje z Narodową Organizacją Turystyki Szwajcarii – Switzerland Tourism. Różnorodność i fenomenalne zakątki tego alpejskiego raju odkrywa z ogromną pasją.

Od 2021 roku działa także z miastem Wilno i biurem promocji GoVilnius. Wraz z przyjaciółmi organizuje wyprawy fotograficzne do niebanalnych miejsc, w tym na Islandię, której natura zupełnie go oczarowała.

Jest ambasadorem marki filtrów Marumi. Zabiera je ze sobą w każdą przygodę, aby w jak najlepszy sposób być przygotowanym do łapania w kadry kolejnych niepowtarzalnych scen i chwil.

Backstage zdjęć omawianych w e-booku

1. Kup wybrany produkt objęty promocją do 30.04.2024

2.
Zapisz się do newslettera Cyfrowe.pl podczas składania zamówienia

3.
Po zakupie i zapisie otrzymasz maila z linkiem do ściągnięcia E-booka

Nasze autoryzacje: