Cyfrowe.pl

LensHero

Dołącz do programu

Jak zostać bohaterem obiektywu?

Wystarczy, że założysz konto w sklepie Cyfrowe.pl, a następnie zalogujesz się na stronie programu  www.lenshero.pl. Dzięki temu otrzymasz dostęp do listy wyzwań, których realizacja przybliży Cię do wymarzonych nagród. Żeby przyspieszyć swój awans na kolejne poziomy, rób zakupy w Cyfrowe.pl i polecaj nasz sklep swoim znajomym. Po każdej transkacji wzbogacasz się o bonusowe punkty!

                            

Zobacz swoje korzyści

Auto, krajobraz, sport… a czy próbowałeś już trybu nagród? Nastaw się na korzyści płynące z uczestnictwa w programie Lens Hero. Zbieraj lensy, odznaki i statusy, a potem wymieniaj je na nagrody i przywileje dla klientów w sklepie Cyfrowe.pl. Na każdym etapie dostajesz coś ekstra i zatrzymujesz NA ZAWSZE. Nawet po wydaniu swoich punktów. Zapisz się do programu i sprawdź, co jeszcze możesz zyskać.

 Wybieraj z setek z nagród

Marzysz o własnym dronie? A może bardziej ucieszy Cię kamera? Po uzbieraniu odpowiedniej sumy lensów na swoim koncie możesz stać się posiadaczem sprzętu fotograficznego, biletów wstępu na warsztaty foto-video oraz wielu innych niespodzianek! Grę zaczynasz jako skromny Pic Newbie, ale już po przekroczeniu kolejnego poziomu otrzymujesz kod rabatowy na zakupy o wartości 40 zł. Z każdym levelem czekają na Ciebie coraz lepsze trofea.

Chcę moje nagrody!

Kupuj i polecaj zakupy w Cyfrowe.pl

Każdy, nawet najdzielniejszy bohater, potrzebuje wsparcia, by zdobyć to, czego pragnie. Wezwij posiłki, które zapewnią Ci dodatkowe punkty. Bez względu na to, co i za ile kupi Twój przyjaciel, Ty otrzymasz zawsze aż 150 lensów! Polecanie zakupów w Cyfrowe.pl to najszybszy sposób na rozmnażanie Twoich lensów.

Podejmuj wyzwania

Punkty zdobywasz nie tylko robiąc zakupy. Lens Hero to również fajna zabawa! Sprawdzaj regularnie, jakie nowe wyzwania pojawiają się na Twoim koncie. Przetestuj swoją wiedzę w quizach o fotografii, zagłosuj w ankiecie, publikuj zdjęcia na zadany temat i rywalizuj z innymi w rankingu, aż znajdziesz się na szczycie! Nawet bez wielkich zakupów, wykonując tylko codzienne wyzwania, jesteś w stanie sięgnąć po pierwsze nagrody.

Program już działa!

Podejmij wyzwanie - nie czekaj i dołącz do społeczności fanów fotografii i filmowania. Poznaj zasady gry i zgłoś swój udział. Już na starcie otrzymasz aż 40 lensów!

Nasze autoryzacje: