-
mocowanie typu cold shoe
-
obrót 360° i odchylenie 180°
-
górna śruba 1/4"-20 z pinami ustalającymi
-
zintegrowany gwint 1/4"-20
-
pokrętła do szybkiego montażu
-
wbudowana silikonowa podkładka
-
aluminiowo-stalowa konstrukcja
Opis
SmallRig Monitor Mount z mocowaniem Cold Shoe
Szybki montaż i pełna swoboda ustawienia
Ten kompaktowy uchwyt SmallRig umożliwia błyskawiczne zamocowanie monitora 5" lub 7" na Twoim rig’u filmowym. Dzięki zimnej stopce (cold shoe) na spodzie, można go łatwo przymocować do aparatu, klatki operatorskiej lub uchwytu.
Dostosuj do swoich potrzeb
Na górze znajduje się śruba 1/4"-20, która pozwala na montaż nie tylko monitora, ale również mikrofonu czy przenośnego światła LED. Konstrukcja wykonana z aluminium i stali nierdzewnej zapewnia trwałość, a możliwość obracania w zakresie 360° i odchylania o 180° daje pełną elastyczność ustawień. Stopień oporu można regulować za pomocą dołączonego klucza imbusowego.
Dodatkowo, w dolnej części znajduje się gwint 1/4"-20, który umożliwia alternatywne sposoby mocowania. Na górnej powierzchni uchwytu umieszczono gumową podkładkę, która zwiększa tarcie i zapobiega przesuwaniu się monitora. Wbudowane dwa pokrętła, umożliwiają szybki montaż i demontaż - idealne rozwiązanie do pracy w dynamicznych warunkach.
Specyfikacja
-
uchwyt do monitora SmallRig z mocowaniem cold shoe (wersja podstawowa)
-
2 klucze imbusowe