Liczba produktów: 3
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Niezwykle uniwersalny uchwyt stabilizujący zapewni Ci płynne ujęcia podczas korzystania z dowolnego sprzętu. Możesz wykorzystać go z kamerami sportowymi, aparatami czy smartfonami (konieczne jest użycie sprzedawanego oddzielnie uchwytu z gwintem1/4''). Uchwyt ten pozwala na sprawne i szybkie zamontowanie urządzenia, tak aby już po chwili rozpocząć nagrywanie wideo. Zamontowane urządzenia mogą obracać się w zakresie 360 stopni, co pozwala na swobodne nagrywanie wszyskich scen.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
MOZA Mini-P to gimbal kompatybilny z wieloma urządzeniami, takimi jak: smartfony, kamery sportowe, aparaty kompaktowe i lekkie bezlusterkowce. To idealne rozwiązanie w podróży, do filmowania sportów akcji lub po prostu rejestrowania życia codziennego.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw Mirfak Vlog zawiera: przedłużacz ramienia, światło wypełniające LED, statyw i mikrofon. Dzięki kompaktowej i lekkiej konstrukcji ten zestaw wideo jest idealny dla mobilnych twórców filmowych. Zawiera wszystko, czego potrzebujesz do wideobloga; zestaw idealnie nadaje się do transmisji na żywo, selfie z podróży, filmów domowych, sportów na świeżym powietrzu, itp.

Najczęściej kupowane