Liczba produktów: 12
Sortowanie:
9/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Lampa do mobilnego studia do fotografii produktowej - Foldio 3. Dzięki tej lampie dostosujesz oświetlenie do swoich potrzeb lub wymienisz uszkodzoną lampę. Montaż na magnes jest bardzo prosty i szybki.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Lampa zapewnia równomierne rozproszenie światła na dystansie do 5 m. Została wyposażona w 49 wydajnych diod LED i zapewnia nawet do 10 godzin pracy. Dzięki temu możesz z łatwością zrealizować wszystkie zaplanowane ujęcia. Lampa Ulanzi oferuje światło o temperaturze barwowej wynoszącej 5500K. Dodatkowo istnieje możliwość płynnej zmiany mocy lampy. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw obejmujący lampę LED Ulanzi 49, szynę mocującą z gwintem 1/4'' i adapterem statywowym kompatybilnym z kamerami typu GoPro. Lampa zapewnia równomierne rozproszenie światła na dystansie do 5 m. Została wyposażona w 49 wydajnych diod LEDi zapewnia do 8 godzin pracy. Dzięki temu możesz z łatwością zrealizować wszystkie zaplanowane ujęcia. Lampa Ulanzi oferuje światło o temperaturze barwowej wynoszącej 6000K. Dodatkowo istnieje możliwość płynnej zmiany mocy lampy. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Lampa LED Phottix M180 została zaprojektowana zmyślą o współpracy ze smartfonami. Wyróżnia się atrakcyjną, ultra cienką konstrukcją, jednocześnie oferując 180 jasnych, wysokowydajnych diod LED. Sprawdzi się zatem idealnie podczas fotografowania i filmowania urządzeniem mobilnym, a także w trakcie realizacji odcinków vlogów lub transmisji na żywo. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Lampa zapewnia równomierne rozproszenie światła na dystansie do 7 m. Została wyposażona w 112 wydajnych diod LED i zapewnia do 8 godzin pracy. Dzięki temu możesz z łatwością zrealizować wszystkie zaplanowane ujęcia. Lampa Ulanzi oferuje standardowo światło o temperaturze barwowej wynoszącej 5500K, natomiast można zastosować nakładkę pomarańczową, która zmienia jej temperaturę na 3200K. Dodatkowo istnieje możliwość płynnej zmiany mocy lampy. 
10/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Doskonała lampa błyskowa Blitzwolf sprawi, że Twoje wideo i zdjęcia nabiorą jeszcze lepszej jakości. Rób zdjęcia i wideo jak profesjonalista ze statywem BW-BS8L i lampą błyskową. Oprócz swoich funkcji fotograficznych nadaje również sygnał SOS.
10/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Lampa błyskowa do smartfonów Metz mecalight LED-72 to doskonałe rozwiązanie zwiększające możliwości aparatów fotograficznych w smartfonach. Znakomicie sprawdzi się w fotografii ogólnej, selfie, jak również podczas doświetlania kadru podczas nagrywania wideo.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Więcej światła o wyższej jakości. Tworzenie lepszych zdjeć z dodatkowymi taśmami LED.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kompaktowa lampa LED stworzona z myślą o aparatach i smartfonach, która udostępnia mocne, wysokiej jakości światło, poprawiające jakość i charakter fotografii oraz filmów. Po zainstalowaniu aplikacji mobilnej Pictar można z łatwością kontrolować za pośrednictwem urządzenia  mobilnego parametry takie jak np. temperatura barwowa. Możliwe jest także skorzystanie z 20 predefiniowanych trybów fotografowania i kontrolowanie różnych ustawień aparatu smartfona. Wbudowany akumulator zasila lampę przez 2 godziny świecenia z pełną mocą.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Lampa LED wyposażona w magnetyczną obudowę, która umożliwia jej bezpośrednie przymocowanie do każdego metalowego elementu czy powierzchni bez stosowania dodatkowych uchwytów. Obudowa została wykonana z metalu, gwarantując tym samym trwałość urządzenia. Lampa została wyposażona w 96 wysokowydajnych diod LED. Model ten umożliwia płynną regulację temperatury barwowej w zakresie 3000-6500K (w skokach co 100K).
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Lampa LED wyposażona w magnetyczną obudowę, która umożliwia jej bezpośrednie przymocowanie do każdego metalowego elementu czy powierzchni bez stosowania dodatkowych uchwytów. Obudowa została wykonana z metalu, gwarantując tym samym trwałość urządzenia. Lampa została wyposażona w 150 wysokowydajnych diod LED. Model ten umożliwia płynną regulację temperatury barwowej w zakresie 2500-8500K (w skokach co 100K).