Liczba produktów: 5
Sortowanie:
5.5/10 (2 opinie) Czytaj opinie
EP-5B to adapter do zasilacza sieciowego EH-5b. Po podłączeniu do zasilacza sieciowego typu EH-5b złącze EP-5B pozwala bezpośrednio zasilać aparat dzięki umieszczeniu złącza zasilania w komorze baterii. Dotyczy to lustrzanek cyfrowych, w których są stosowane akumulatory EN-EL15.
10/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Specjalny zasilacz sieciowy do wybranych modeli aparatów Nikon COOLPIX. Polecany szczególnie, gdy potrzebne jest zasilanie aparatu w trybie ciągłym.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zasilacz ten umożliwia ładowanie kompatybilnych aparatów z serii COOLPIX bezpośrednio z gniazda sieciowego. Modele Coolpix można też ładować przy użyciu komputera za pośrednictwem kabla USB dostarczonego z aparatem.
10/10 (2 opinie) Czytaj opinie
EP-5A to adapter do zasilacza sieciowego EH-5. Po podłączeniu do zasilacza sieciowego typu EH-5 złącze EP-5A pozwala bezpośrednio zasilać aparat dzięki umieszczeniu złącza zasilania w komorze baterii. Dotyczy to cyfrowych lustrzanek jednoobiektywowych, w których są stosowane akumulatory EN-EL14.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Złącze zasilanie Nikon EP-5D przeznaczone do użytku z wybranymi aparatami Nikon 1. Stanowi źródło zasilania dla aparatu po podłączeniu zgodnego zasilacza.