Liczba produktów: 3
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Pilot pozwala uzyskać pełną kontrolę nad urządzeniami Apple TV 4. generacji. W górnej części urządzenia znajduje się płytka dotykowa pozwalająca na szybkie i precyzyjne sterowanie wspomnianymi produktami firmy Apple. Wybierając pilot pamiętaj, że Apple TV może łączyć się w danym momencie tylko z jednym pilotem, do rozgrywki wieloosobowej polecamy urządzenia iOS lub odpowiedni kontroler.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Pilot pozwala uzyskać pełną kontrolę nad urządzeniami Apple TV 4K oraz Apple TV 4. generacji. W górnej części urządzenia znajduje się płytka dotykowa pozwalająca na szybkie i precyzyjne sterowanie wspomnianymi produktami firmy Apple. Wybierając pilot pamiętaj, że Apple TV może łączyć się w danym momencie tylko z jednym pilotem, do rozgrywki wieloosobowej polecamy urządzenia iOS lub odpowiedni kontroler.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Pilot zdalnego sterowania dedykowany do projektorów Canon LX-MU700/ LX-MU600Z/ LX-MU800Z. Dzięki łączności poprzez podczerwień pozwala w wygodny i łatwy sposób sterować projektorem i prowadzić prezentację.