Liczba produktów: 10
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Waga [g]: 750
  • Rozdzielczość wideo: 1920x1080 30 fps
  • Obsługa kart pamięci: tak
Kamera konferencyjna Kandao Meeting Pro zapewnia znakomitą jakość obrazu i audio w trakcie prowadzenia wideokonferencji. Jest to kamera 360 stopni, która zapewnia podgląd na całe pomieszczenie i wszystkich uczestników spotkania. Wykorzystuje sztuczną inteligencję, 8 mikrofonów dookolnych, 2 głośniki Hi-Fi i wbudowany system Android. Dzięki temu możliwe jest sprawne przeprowadzenie wideokonferencji i zapewnienie sobie profesjonalnej jej jakości. Urządzenie jest kompatybilne z większością popularnych platform i aplikacji do komunikacji, takich jak np. Skype, Zoom, Cisco, Slack, BlueJeans, GoToMeeting, Conx itp. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kompleksowe rozwiązanie do przeprowadzania wideokonferencji w ciasnych pomieszczeniach, w domowym biurze czy w trakcie podróżowania. Obejmuje przenośną kamerę Logitech ConferenceCam z zestawem głośnomówiącym komunikującym się za pomocą łączności bezprzewodowej Bluetooth. Posiada wbudowany akumulator pozwalający na prowadzenie rozmów wideo przez 3 godzin a audio przez 15 godzin.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
System wideokonferencyjny do średnich i dużych sal, umożliwiające swobodne przeprowadzenie konferencji dla 14-20 osób. Obejmuje wysokiej jakości kamerę i zestaw głośnomówiący. Urządzenie może współpracować z komputerami PC i Mac.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Przedłużacz do systemu wideokonferencyjnego Logitech Group. Pozwala na większe oddalenie od siebie koncentratora i kamery lub zestawu głośnomówiącego. Jego długość wynosi 15 m.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Urządzenie typu All-in-One do małych sal wideokonferencyjnych. Łączy w sobie aawansowaną kamerę obsługującą rozdzielczość 4K Ultra HD z funkcję 5-krotnego zoomu HD, zestaw głośników szerokopasmowych, układ mikrofonów formujących wiązkę i napędzany obiektyw z funkcją obrotu w poziomie i w pionie.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zaawansowana kamera wideokonferencyjna PTZ. Oferuje kąt widzenia 90 stopni, 10-krotne powiększenie HD, możliwość pochylania i przesuwania obiektywu, automatyczne ustawiania ostrości i instalację w oparciu o technologię Plug&Play. Kamera posiada certyfikaty zgodności z większością platform do spotkań online.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Autonomiczne urządzenie typu All-in-One do wideokonferencji. Integruje w sobie zaawansowaną kamerę PTZ, wizjer AI, 6 mikrofonów i świetnie brzmiące głośniki. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom jest w stanie śledzić nawet dynamiczne spotkania i dostosowywać sposób ich obrazowania.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Autonomiczna kamera do wideokonferencji, która łączy w sobie stylowy wygląd i zaawansowane technologie. Udostępnia obraz Ultra HD 4K, automatyczne kadrowanie RightSight, szeroki zakres dynamiczny WDR czy łatwą instalację Plug&Play.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Panel z kamerą, głośnikami i mikrofonami, który jest w stanie zapewnić wyjątkowo wyraźne i intuicyjne spotkania. Interfejs USB umożliwia łatwe wdrożenie i zarządzanie w każdej sali konferencyjnej. Inteligentne technologie pozwalają na kadrowanie i przekazywanie głosu tak, aby każdy uczestnik spotkania odczuwał wysoki komfort.
Sprawne przeprowadzenie wideokonferencji pozwala być w stałym kontakcie ze współpracownikami i współpracować niemal równie skutecznie, jak w przypadku spotkania na żywo. Wykorzystując zaawansowane rozwiązania do sal konferencyjnych możliwe jest niezwykle wydajne kontaktowanie się z rozmówcami przebywającymi nawet na drugim końcu świata. Kamery wideokonferencyjne i nagłośnienie do sal konferencyjnych pozwala także na skuteczne zdalne przeprowadzenie warsztatów czy prowadzenie e-lekcji.

Sprzęt wideokonferencyjny - dla kogo?


Sprzęt wideokonferencyjny adresowany jest do użytkowników o różnych potrzebach. W ofercie znajdziesz kamery internetowe umożliwiające spotkania jeden na jeden, w małych grupach lub przeznaczone dla uczestników spotkania online rozproszonych w poszczególnych odległych miejscach. Takie urządzenia to także zaawansowany sprzęt stanowiący wyposażenie profesjonalnych sal konferencyjnych, który umożliwia łączenie spotkań grup osób przebywających w różnych biurach.

Prosta kamera do wideokonferencji


Podstawowe kamery wideokonferencyjne łącz w sobie urządzenie rejestrujące i mikrofony. Część modeli posiada także zintegrowane głośniki. Tego typu urządzenia do rozmów online przeznaczone są przede wszystkim dla pojedynczych użytkowników, którzy chcą być w kontakcie ze współpracownikami, członkami zespołu czy brać udział w warsztatach i kursach internetowych. To także świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą utrzymywać kontakt z bliskimi rozsianymi po świecie.

Zestawy konferencyjne


Bardziej zaawansowanymi sprzętami są zestawy wideokonferencyjne, które stanowią rozbudowane urządzenia All-in-one. Obejmują one zaawansowane kamery (często z możliwością sterowania położeniem obiektywu) i zintegrowane głośniki stereo oraz mikrofony. Dzięki temu są w stanie obsłużyć nawet profesjonalną wideokonferencję czy szkolenie. Korzystając z tego typu sprzętu można swobodnie przeprowadzić spotkanie online tak, jakby uczestniczyli przebywali w jednym pomieszczeniu.

Kamery PTZ - co to?


Określenie PTZ pochodzi od Pan-Tilt-Zoom, czyli odnoszące się do ich możliwości swobodnego obracania, pochylania i przybliżania obrazu obiektywem. Dzięki temu kamera taka jak przykładowo Canon PTZ może zmieniać kadr, tak aby kierować uwagę na poszczególne osoby biorące udział w spotkaniu. Uczestnicy spotkania zgromadzeni po drugiej stronie monitora mogą poczuć się tak, jakby sami rozglądali się po sali i brali czynny udział w konferencji.

Kamery wideokonferencyjne do małych i średnich pomieszczeń


Aby zrealizować profesjonalną wideokonferencję nie musisz dysponować dużym pomieszczeniem. Dzięki sprzętom do spotkań online możesz z łatwością przemienić każde - nawet małe i średnie pomieszczenie w profesjonalną salę konferencyjną. Wystarczy skorzystać z takich rozwiązań jak przykładowo Logitech MeetUp czy Logitech Rally Bar Mini.

Organizowanie konferencji i spotkań online w podróży


Nawet jeśli jesteś w podróży wciąż możesz zorganizować profesjonalne spotkanie czy szkolenie online. Wystarczy skorzystać ze sprzętu do wideokonferencji, które zostało zaprojektowane z myślą o mobilności. Takie urządzenia cechują się kompaktową konstrukcją, umożliwiająca swobodne zabieranie go w drogę, a także prostą konfigurację. Wystarczy mieć pojedyncze urządzenie, aby zapewnić sobie w podróży kamerę i zestaw głośnomówiący.

Nagłośnienie konferencyjne - zestawy głośnomówiące


Profesjonalne zestawy głośnomówiące do sal konferencyjnych są w stanie objąć nawet duże pomieszczenia. Z łatwością parują się z urządzeniami mobilnymi, komputerami czy laptopami, tak aby zapewnić sprawną konfigurację poprzez dowolną platformę do spotkań online. Posiadają one przyciski funkcyjne, które umożliwiają wstrzymywanie czy przerywanie połączenia, tak aby w czasie rozmowy nie było konieczności sięgania po zewnętrzne urządzenia. Odpowiednie diody informują, że trwa połączenie, tak aby rozmówcy cały czas byli świadomi przebiegu spotkania.

Kompatybilność z platformami do spotkań online


Zarówno kamery, jak i nagłośnienie konferencyjne są kompatybilne z większością platform do spotkań online. Z łatwością znajdziesz optymalne dla siebie rozwiązanie, które bezproblemowo zintegrujesz z platformami takimi jak np. Zoom, MS Teams, Skype for Business, WebEx, Goto Meeting, Google Hangout, FaceTime itp. Zestawy wideokonferencyjne to także swoboda pracy z systemami operacyjnymi Windows, macOS, Android czy iOS.

Profesjonalne słuchawki do spotkań online


Zestawy słuchawkowe ze zintegrowanymi mikrofonami pozwalają na łatwe komunikowanie się ze współpracownikami, kursantami, uczniami czy członkami zespołu. Dzięki nim możesz być z łatwością słyszany przez innych uczestników spotkania i zapewnić sobie komfortowe słuchanie wypowiedzi innych nawet w gwarnym otoczeniu. Rozwiązania takie jak np. zarządzanie połączeniami, redukcja szumów czy redukcja hałasu otoczenia zagwarantują Ci zawsze doskonałą jakość połączeń.