Liczba produktów: 8
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak robić interesujące zdjęcia tu i teraz, jak zrobić idealne selfie, jak zrobić doskonałe zdjęcia z wakacji niczym z aparatu oraz wiele innych przydatnych rzeczy z zakresu fotografii mobilnej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak tworzyć klimatyczne zdjęcia, jak pracować z kolorem i robić wyjątkowe czarno-białe portrety, jak uratować popsute zdjęcia oraz wielu innych przydatnych rzeczy z zakresu retuszu w programie Lightroom.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak robić piękne portrety, jak i czym oświetlać osoby, by wyszły na zdjęciu korzystnie, jak dobrać obiektyw i ogniskową oraz wielu innych rzeczy z zakresu fotografii sensualnej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się komponować piękne kadry oraz otrzymasz receptę na to, jak robić dobre zdjęcia w najczęstszych sytuacjach: portret, plener, architektura, ruch lub zdjęcia nocne.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak robić piękne portrety, jak i czym oświetlać osoby, by wyszły na zdjęciu korzystnie, jak dobrać obiektyw i ogniskową oraz wielu innych przydatnych rzeczy z zakresu fotografii portretowej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak robić piękne portrety w plenerze, jak poradzić sobie w różnych warunkach, jak wykorzystywać światło błyskowe w plenerze oraz wielu innych przydatnych rzeczy z zakresu fotografii portretowej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak dobrze obrabiać zdjęcia, jak przyśpieszyć i usprawnić swoją pracę, jak retuszować, by nie przesadzić oraz wielu innych przydatnych rzeczy z zakresu retuszu w programie Capture One.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak tworzyć klimatyczne zdjęcia, jak poprawić ostrość na zdjęciu, jak retuszować, by nie przesadzić oraz wielu innych przydatnych rzeczy z zakresu retuszu w programie Photoshop.

Najczęściej kupowane