Liczba produktów: 9
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Akcesorium służące do konwersji sygnału z HDMI do SDI. Idealnie nadaje się do podłączenia konsumenckich kamer ze złączem HDMI do profesjonalnych urządzeń korzystających z portu SDI. Konwerter został wyposażony w funkcję automatycznego przełączania między jakością SD i HD oraz dwa wyjścia SDI.
Koniec modelu (wyprzedany)
1 159
Koniec modelu Brak możliwości zamówienia
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Akcesorium służące do konwersji sygnału z SDI do HDMI. Idealnie nadaje się do podłączenia profesjonalnych kamer wyposażonych w złącze SDI do monitorów z portem HDMI. Urządzenie posiada funkcję automatycznego przełączania między jakością SD i HD oraz funkcję pętli SDI do połączenia z innym sprzętem. Konwerter posiada wbudowany akumulator litowo-jonowy, który powinien być zasilany przy pomocy dołączonego zasilacza zewnętrznego.
Koniec modelu (wyprzedany)
1 159
Koniec modelu Brak możliwości zamówienia
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Blackmagic Micro Converter to niezwykle kompaktowy przetwornik wideo o doskonałej jakości transmisji, który umożliwia konwersję sygnału z SDI do HDMI i na odwrót. Wytrzymała, zminiaturyzowana konstrukcja sprawia, że urządzenie jest na tyle małe, że można je z łatwością używać w każdej sytuacji zdjęciowej, ukrywając jednocześnie przed wzorkiem oglądających wideo. Blackmagic Micro Converter to złącza HDMI i profesjonalne złącza 3G-SDI współpracujące ze wszystkimi formatami SD i HD. Akcesorium jest zasilane za pośrednictwem USB, co pozwala na zasilanie za pomocą laptopów, ultrabooków, telewizorów, ekranów i innych urządzeń, bez konieczności korzystania z zasilania sieciowego.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Blackmagic Micro Converter to niezwykle kompaktowy przetwornik wideo o doskonałej jakości transmisji, który umożliwia konwersję sygnału z SDI do HDMI i na odwrót. Wytrzymała, zminiaturyzowana konstrukcja sprawia, że urządzenie jest na tyle małe, że można je z łatwością używać w każdej sytuacji zdjęciowej, ukrywając jednocześnie przed wzorkiem oglądających wideo. Blackmagic Micro Converter to złącza HDMI i profesjonalne złącza 3G-SDI współpracujące ze wszystkimi formatami SD i HD. W zestawie znajduje się zasilacz z adapterami do różnych gniazdek sieciowych.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Akcesorium służace do konwersji pojedynczego sygnału z HDMI do dwóch sygnałów 3G-SDI. Docenią to szczególnie profesjonaliści pracujący w zaawansowanym środowisku wideo. Sygnał wejściowy jest wykrywany automatycznie. Niewielkie wymiary konwertera umożliwiają jego przechowywanie w dowolnym miejscu oraz bezproblemowe używanie. Co więcej do zasilania wystarczy źródło prądu ze złączem USB, na przykład powerbank.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Akcesorium pozwalające na podłączenie profesjonalnego sprzętu wideo, korzystającego ze złącza SDI do monitorów i telewizorów ze złączem HDMI. Urządzenie obsługuje sygnał SD, HD, a nawet 3G-SDI i konwertuje go bezstratnie do HDMI. Niewielkie wymiary konwertera umożliwiają jego przechowywanie w dowolnym miejscu oraz bezproblemowe używanie. Co więcej do zasilania wystarczy źródło prądu ze złączem USB.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Konwerter służy do zmiany sygnału HDMI lub SD na dowolne formaty SD lub  HD w maksymalnej rozdzielczości 1080p60. Urządzenie wykorzystuje zaawansowane algorytmy przetwarzania obrazu Teranex. Jest to niezbędne akcesorium do podłączenia konsumenckich kamer HDMI do komputerów w celu transmisji sygnału w wysokiej jakości.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Konwerter służący do zmiany sygnału HDMI na SD, HD, 3G lub 6G-SDI w maksymalnej rozdzielczości 4K. Jest to niezbędne akcesorium do podłączenia konsumenckich kamer HDMI do komputerów w celu transmisji sygnału w wysokiej jakości. Format materiału wejściowego jest rozpoznawany automatycznie i konwertowany do SD, HD, UHD lub DCI 4K.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Urządzenie służące do konwersji sygnału z 6G-SDI do HDMI 4k. Złącze SDI jest wyjątkowo popularne w profesjonalnym sprzęcie wideo natomiast HDMI w monitorach, telewizorach i projektorach. W związku z tym Mini Converter może być z powodzeniem wykorzystywany do łączenia wyżej wymienionych urządzeń w celu dokonania postprodukcji, weryfikacji oraz transmisji. Konwerter obsługuje materiał o maksymalnej rozdzielczości UHD 4K do 60 kl./s. Sygnał na wejściu jest rozpoznawany automatycznie, a następnie natychmiast konwertowany.