Liczba produktów: 3
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kompaktowa kamera internetowa rejestrująca obraz o rozdzielczości HD. Urządzenie wyróżnia się szeregiem funkcjonalności sprawiających, iż wideorozmowy będą przyjemniejsze niż kiedykolwiek. Można do nich zaliczyć przede wszystkim wideo w jakości HD, zdjęcia w rozdzielczości 3 MPx, wbudowany mikrofon z redukcją szumów oraz automatyczne dostosowanie do jasności w pomieszczeniu.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kamera internetowa Logitech C310 została stworzona z myślą o zapewnieniu prostego sposobu na transmisje w jakości 720p z prędkością 30 kl./s. Dodatkowo oferuje funkcję automatycznej korekty światła, co pozwala na zachowanie żywej i naturalnej kolorystyki nawet w trudnym oświetleniu. Dodatkowo kamera posiada wbudowany mikrofon z funkcją redukcji zakłóceń.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kompaktowa kamera internetowa do komputerów stacjonarnych i laptopów. Urządzenie wyróżnia się szeregiem funkcjonalności sprawiających, iż wideorozmowy będą przyjemniejsze niż kiedykolwiek. Można do nich zaliczyć przede wszystkim wideo w jakości Full HD, wbudowane mikrofony rejestrujące dźwięk stereo z redukcją szumów oraz automatyczne dostosowanie do jasności w pomieszczeniu. Uniwersalny zaczep pasuje do monitorów LCD, CRT, laptopów i statywów.