Liczba produktów: 0
Nie znaleziono ofert spełniających zadane kryteria.
Usuń wybór z niektórych filtrów lub wyłącz wszystkie.
Urządzenia do transmisji bezprzewodowej dają w sali konferencyjnej wyjątkową swobodę współpracy w czasie spotkania online czy hybrydowego. Umożliwiają płynne przełączanie się pomiędzy urządzeniami i źródłami multimediów, tak aby każdy uczestnik mógł z łatwością przekazywać to, co ma do powiedzenia i pokazania reszcie grupy. To także znakomite rozwiązanie w zastosowaniach edukacyjnych.

Transmisja bezprzewodowa w salach konferencyjnych


Urządzenia do bezprzewodowej transmisji pozwalają na łatwe udostępnianie treści z laptopów, komputerów i urządzeń mobilnych. Dzięki temu każdy może prosto i bezpośrednio włączyć się do wideokonferencji. Tego typu sprzęt można skonfigurować tak, aby udostępniał treści zarówno w obrębie sali konferencyjnej, jak i online. Z tego typu transmiterami do projektorów czy telewizorów spotkania przebiegają naturalnie i intuicyjnie.

Prowadzenie warsztatów z transmiterami bezprzewodowymi


Sprzęt do transmisji bezprzewodowej to nie tylko niezastąpione wyposażenie sali konferencyjnej, ale również świetne narzędzie do prowadzenia zajęć edukacyjnych. W czasie warsztatów online czy nauczania zdalnego możliwe jest płynne współuczestnictwo zarówno wykładowcy, jak i kursantów. Uczniowie mogą płynnie włączać się do udziału w zajęciach i przekazywać materiały przygotowane na własnych komputerach, smartfona i tabletach.

Nowoczesny sprzęt do nauczania online


Transmisja bezprzewodowa to gwarancja jeszcze większego zaangażowania w zajęcia. Tego typu sprzęt do nauki rozwiązuje problemu przełączania kabli czy przesyłania materiałów do jednego komputera, co zawsze zakłóca przebieg zajęć. Co więcej korzystanie z różnych kabli czy pendrive’ów skutkuje problemami technicznymi i zbędnymi przerwami w zajęciach. Z systemami transmisji bezprzewodowej cały czas lekcji jest wykorzystany na naukę.

Wyposażenie sal konferencyjnych - co się przyda?


Sprzęt do transmisji bezprzewodowej posiada szereg ciekawych funkcji, które pozwalają na pełne zintegrowanie go z rozwiązaniami w sali konferencyjnej. Przykładowo transmitery do prezentacji współpracują z tablicami interaktywnymi czy umożliwiają łatwe zarządzanie udostępnianiem treści (co ma być pokazane, które okno systemu itp.). Poza świetnym projektorem czy ekranem projekcyjnym w każdej sali konferencyjne niezbędny jest system, który to zintegruje i umożliwi uczestnikom spotkania wygodne korzystanie ze sprzętu wideokonferencyjnego.

Popularne platformy do spotkań online a transmisja bezprzewodowa


Transmitery takie jak Acer czy Barco zostały zaprojektowane tak, aby zachowywać zgodność z najważniejszymi platformami wideokonferencyjnymi, takimi jak przykładowo MS Teams, Skype for Businnes, Google Workgroups i wiele innych. Posiadają także certyfikaty, które dają pewność, że wszystko będzie działało prawidłowo z ww. platformami, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa poufności danych.

Transmiter HDMI do projektorów i telewizorów


Transmitery HDMI podłącza się do odpowiedniego złącza w komputerze i laptopie, aby móc natychmiast udostępniać zawartość ekranu czy wybrane materiały. Cechują się błyskawicznym przesyłaniem treści, co pozwala na organizowanie naprawdę komfortowych i wydajnych spotkań w salach konferencyjnych. Dodatkowo mają stylowy wygląd, który będzie świetnie uzupełniał wystrój każdego biura.