Liczba produktów: 13
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wymiary wewn. (szer. x wys. x gł.) [mm]: 9 x 17 x 9
Pokrowiec reporterski, przeznaczony do bezpiecznego przenoszenia obiektywu. S3 został wyposażony w zapinki, dzięki którym możliwe jest doczepienie go do pasa biodrowego. Zamykany ściągaczem, wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz gąbki zabezpieczającej sprzęt przed uszkodzeniem. Istnieje możliwość złożenia pokrowca przez co nie zajmie on wiele miejsca w torby czy plecaku.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wymiary wewn. (szer. x wys. x gł.) [mm]: 80 x 200 x 50
Pokrowiec przeznaczony do bezpiecznego przenoszenia lampy błyskowej, wyposażony w ściągacz oraz zapinki, dzięki którym możliwe jest przymocowanie do pasa biodrowego. W przedniej części znajduje się kieszonka z siatki na dodatkowe akcesoria jak karty pamięci czy płaskie akumulatory. Pokrowiec został wykonany z materiału oraz siatki dystansowej zabezpieczającej lampę przed uszkodzeniem. Wymiary 9 x 5 22cm, istnieje możliwość złożenia pokrowca, dzięki czemu zajmie mniej miejsca.
10/10 (2 opinie) Czytaj opinie
 • Wymiary wewn. (szer. x wys. x gł.) [mm]: 9 x 10 x 9
Pokrowiec reporterski, przeznaczony do bezpiecznego przenoszenia obiektywu. S1 został wyposażony w zapinki, dzięki którym możliwe jest doczepienie go do pasa biodrowego. Zamykany ściągaczem, wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz gąbki zabezpieczającej sprzęt przed uszkodzeniem. Istnieje możliwość złożenia pokrowca przez co nie zajmie on wiele miejsca w torby czy plecaku.
8/10 (1 opinia) Czytaj opinie
 • Wymiary wewn. (szer. x wys. x gł.) [mm]: 9 x 14 x 9
Pokrowiec reporterski, przeznaczony do bezpiecznego przenoszenia obiektywu. S2 został wyposażony w zapinki, dzięki którym możliwe jest doczepienie go do pasa biodrowego. Zamykany ściągaczem, wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz gąbki zabezpieczającej sprzęt przed uszkodzeniem. Istnieje możliwość złożenia pokrowca przez co nie zajmie on wiele miejsca w torby czy plecaku.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wymiary wewn. (szer. x wys. x gł.) [mm]: 9 x 22 x 9
Pokrowiec reporterski, przeznaczony do bezpiecznego przenoszenia obiektywu. S4 został wyposażony w zapinki, dzięki którym możliwe jest doczepienie go do pasa biodrowego. Zamykany ściągaczem, wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz gąbki zabezpieczającej sprzęt przed uszkodzeniem. Istnieje możliwość złożenia pokrowca przez co nie zajmie on wiele miejsca w torby czy plecaku.
9/10 (1 opinia) Czytaj opinie
 • Wymiary wewn. (szer. x wys. x gł.) [mm]: 12 x 14 x 12
Pokrowiec reporterski, przeznaczony do bezpiecznego przenoszenia obiektywu. S5 został wyposażony w zapinki, dzięki którym możliwe jest doczepienie go do pasa biodrowego. Zamykany ściągaczem, wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz gąbki zabezpieczającej sprzęt przed uszkodzeniem. Istnieje możliwość złożenia pokrowca przez co nie zajmie on wiele miejsca w torby czy plecaku.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wymiary wewn. (szer. x wys. x gł.) [mm]: 12 x 21 x 12
Pokrowiec reporterski, przeznaczony do bezpiecznego przenoszenia obiektywu. S6 został wyposażony w zapinki, dzięki którym możliwe jest doczepienie go do pasa biodrowego. Zamykany ściągaczem, wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz gąbki zabezpieczającej sprzęt przed uszkodzeniem. Istnieje możliwość złożenia pokrowca przez co nie zajmie on wiele miejsca w torby czy plecaku.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wymiary wewn. (szer. x wys. x gł.) [mm]: 12 x 25 x 12
Pokrowiec reporterski, przeznaczony do bezpiecznego przenoszenia obiektywu. S7 został wyposażony w zapinki, dzięki którym możliwe jest doczepienie go do pasa biodrowego. Zamykany ściągaczem, wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz gąbki zabezpieczającej sprzęt przed uszkodzeniem. Istnieje możliwość złożenia pokrowca przez co nie zajmie on wiele miejsca w torby czy plecaku.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wymiary zewn. (szer. x wys. x gł.) [mm]: 120 x 260 x 70
Sakwa reporterska typu drop`in z klapką oraz kołnierzem ściągającym. Doskonale nada się do pracy, w której niezbędny jest stały i szybki dostęp do posiadanego sprzętu. Jak przystało na firmę Reporter, sakwę charakteryzuje wysoka jakość wykonania.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wymiary zewn. (szer. x wys. x gł.) [mm]: 200 x 220 x 70
Sakwa reporterska typu drop`in z klapką oraz kołnierzem ściągającym. Doskonale nada się do pracy, w której niezbędny jest stały i szybki dostęp do posiadanego sprzętu. Jak przystało na firmę Reporter, sakwę charakteryzuje wysoka jakość wykonania.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wymiary wewn. (szer. x wys. x gł.) [mm]: 7 x 6
Sakwa 7 x 6 cm na obiektyw zapinana na pasu biodrowym. Idealne rozwiązanie dla osób chcących komfortowo i błyskawicznie zmieniać obiektywy. System dopinania do pasów biodrowych Reporter nie wykorzystuje rzepów tylko wygodniejszy system przelotek stabilizujących sakwę. Za bezpieczeństwo odpowiada 20 mm Airlock. Zamknięcie poprzez ściągany kołnierz jest ciche i szybkie w użyciu oraz zapewnia bezpieczeństwo noszonego sprzętu.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wymiary wewn. (szer. x wys. x gł.) [mm]: 13 x 30
Sakwa 13 x 30 cm na obiektyw zapinana na pasku biodrowym. Idealne rozwiązanie dla osób chcących komfortowo i błyskawicznie zmieniać obiektywy. System dopinania do pasów biodrowych Reporter nie wykorzystuje rzepów tylko wygodniejszy system przelotek stabilizujących sakwę. Za bezpieczeństwo odpowiada 20 mm Airlock. Zamknięcie poprzez ściągany kołnierz jest ciche i szybkie w użyciu oraz zapewnia bezpieczeństwo noszonego sprzętu.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wymiary wewn. (szer. x wys. x gł.) [mm]: 140 x 800
 • Wymiary zewn. (szer. x wys. x gł.) [mm]: 140 x 800
Worek na monopod pozwalający na wygodny transport i przechowywanie. Wykonany z materiału typu ripstop. Worek jest zamykany za pomocą 2 sznurków i zacisku. Gdy jest nie używany zajmuje niewiele miejsca.

Najczęściej kupowane