Liczba produktów: 7
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw 2 uniwersalnych klipsów montażowych, które pozwalają na łatwe mocowanie różnorodnych akcesoriów w studiu, np. tła. Posiadają mocną sprężynę. Gumowe wykończenie zapobiega rysowaniu zamocowanych akcesoriów.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Akcesorium pozwalające uzyskać równomiernie napięte tło dowolnego typu. Produkt może być stosowany zarówno z tłami zamocowanymi na napędzie ręcznym, elektrycznym jak i systemie przenośnym.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Akcesorium umożliwiające montaż dowolnych teł o szerokości nieprzekraczającej 280 cm. Średnica wewnętrzna rury (46 mm) pozwala na korzystanie z produktu wraz z uchwytami napędów łańcuchowych. Grube, 2 milimetrowe ścianki oraz wykonanie z wysokiej klasy aluminium gwarantują sztywność i ułatwiają równomierne napięcie tła.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Obciążnik tła zapewniający równomierne napięcie tła. Może być używany z napędami elektrycznymi, ręcznymi i z systemami przenośnymi. Długość obciążnika tła wynosi 160 cm.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Obciążnik tła OT-160, który służy do równomiernego napięcia wiszącego tła. Łatwy montaż tła. Długość: 160cm
1/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Obciążnik tła OT-160, który służy do równomiernego napięcia wiszącego tła. Bardzo łatwy montaż tła. Długość: 275cm
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Akcesorium, które umożliwi Ci bezpieczne i wygodne przechowywanie teł w jednym miejscu. Dodatkową zaletą produktu jest możliwość zobaczenia kolorów teł bez ich wyjmowania i rozwijania, ułatwiając tym samym zachowanie porządku w studiu. Produkt wykonano z pianki pozwalającej na bezpieczne przechowywanie do 6 rolek.

Najczęściej kupowane

Porady

Jakie tło fotograficzne kupić?

Wiesz, że na dobre zdjęcie składa się zarówno pierwszy plan jak i to, co dzieje się w tle? Tło to dosłownie i w przenośni - bohater drugiego planu.