Liczba produktów: 4
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Odbiornik Shure MoveMic pozwala rozszerzyć bezprzewodowy system mikrofonowy MoveMic One lub MoveMic Two (dostępny osobno) do współpracy z aparatami DSLR/bezlusterkowcami, komputerami i aplikacjami innych firm na urządzeniach mobilnych. Odbiornik posiada zintegrowany uchwyt do szybkiego i łatwego montażu na kamerze i zapewnia gniazdo wyjściowe 3,5 mm do podłączenia kamery wraz z drugim gniazdem wyjściowym 3,5 mm do monitorowania słuchawek. Dźwięk może być również przesyłany do urządzeń mobilnych cyfrowo za pośrednictwem portu USB-C, który również ładuje wbudowaną baterię i może zasilać urządzenie.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw bezprzewodowy obejmujący 1 mikrofon typu lavalier, zapewniający jakość audio broadcast. Sprzęt umożliwia rejestrowanie audio w terenie przez 24 godziny. Mikrofon jest zgodny z normą IPX4, co umożliwia wykorzystanie tego zestawu także przy gorszej pogodzie.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw bezprzewodowy obejmujący 2 mikrofony typu lavalier, zapewniające jakość audio broadcast. Sprzęt umożliwia rejestrowanie audio w terenie przez 24 godziny. Mikrofony są zgodne z normą IPX4, co umożliwia wykorzystanie tego zestawu także przy gorszej pogodzie.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw bezprzewodowy obejmujący 2 mikrofony typu lavalier i odbiornik, zapewniające jakość audio broadcast. Sprzęt umożliwia rejestrowanie audio w terenie przez 24 godziny. Mikrofony są zgodne z normą IPX4, co umożliwia wykorzystanie tego zestawu także przy gorszej pogodzie.