Liczba produktów: 9
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Łatwy sposób na redukcję drgań w nagraniach z GoPro. Stabilizator wykonany jest specjalnie pod kamery sportowe, co zapewnia idealne wyważenie i dopasowanie. Dodatkowe zalety to lekkość i nowoczesny design akcesorium.
Produkt w archiwum

IK Multimedia iRig Mic Lav

0/10 (0 opinii) Napisz opinię
iRig Mic Lav to idealne rozwiązanie w sytuacjach, gdy realizujesz dźwięk dla filmu, telewizji albo podczas transmisji. Za pomocą tego mikrofonu lavalier wygodnie dostarczysz wyraźny, wysokiej jakości sygnał bezpośrednio do swojego smartfona albo tabletu.
Produkt w archiwum

IK Multimedia iRig Pro

0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Interfejs Audio/Midi przeznaczony dla urządzeń Apple. iRig PRO to pierwszy w pełni wyposażony kompaktowy interfejs audio i MIDI, którego możesz używać z mikrofonami podłączanymi przez XLR, gitarą i basem, instrumentami klawiszowymi i innymi źródłami sygnału liniowego oraz kontrolerami MIDI. Jest wyposażony w złącze combo XLR/1/4 cala do podłączania mikrofonów i instrumentów (obsługuje kable XLR i TS 1/4 cala) oraz wejście MIDI do podłączania Twojego ulubionego kontrolera.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Przenośny cyfrowy mikrofon wielkomembranowy, przeznaczony do iPhone\'a, iPada, iPoda touch, komputerów Mac/PC i urządzeń z Androidem. W wyjątkowo kompaktowej obudowie mieści kapsułę pojemnościową o średnicy 1 cala, dzięki czemu może być używany do dokonywania profesjonalnych nagrań praktycznie gdziekolwiek. Świetny dla muzyków, wokalistów, domowych producentów, twórców podcastów, nadawców, lektorów itp. Daje Ci do ręki ponadprzeciętną moc wielkomembranowego mikrofonu.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kieszonkowy mikrofon dedykowany do urządzeń mobilnych firmy Apple. Wyposażony w złącze Lighting współpracuje z iPadami czy iPhone. Doskonale sprawdzi się w profesjonalnych zastosowaniach muzycznych. Regulowana konstrukcja ułatwia dostosowanie do jak najwygodniejszego uchwytu.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kieszonkowy mikrofon wysokiej jakości przeznaczony do nagrywania dźwięku przy użyciu tabletu lub smartfona. Jednokierunkowa charakterystyka eliminuje szum tła, dlatego też mikrofon ten doskonale sprawdzi się przy rejestracji wszelkiego rodzaju wywiadów, przemówień czy podcastów.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Podświetlany, kompaktowy kontroler przeznaczony do zmiany stron przez Bluetooth do iPhone, iPad, komputerów Mac i urządzeń z Androidem. Jest doskonałym rozwiązaniem do użytku w czasie koncertów czy festiwali.
Produkt w archiwum

IK Multimedia iRig Pro Duo

0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Uniwersalny, przenośny, 2-kanałowy interfejs audio-MIDI. W kompaktowej, niedużej obudowie dostępne są wszystkie złącza, jakich potrzebujesz aby nagrywać wysokiej jakości dźwięki za pomocą iPhone\'a, iPada i komputerów Mac/PC. iRig Pro DUO posiada 2 analogowe wejścia combo do podłączenia mikrofonów lub instrumentów, wejście i wyjście MIDI, wyjście słuchawkowe oraz stereofoniczne, symetryczne wyjścia liniowe.
9/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Kompaktowy stabilizator naramienny niezwykle przydatny w filmowaniu lustrzankami cyfrowymi oraz kamerami wideo. Użycie aparatu zamontowanego na rigu daje nieporównywalnie lepszy materiał filmowy w stosunku do filmowania z ręki. Statyw składa się z rączki ze złączem kulowym, uchwytem z szybkozłączką i gniazdem 1/4 cala oraz kolby umożliwiającej zaparcie zestawu o bark. Racam Mini Rig R04-T jest produktem niezwykle przystępnym cenowo co czyni go niezbędnym wyposażeniem każdego ambitnego filmowca.