Liczba produktów: 3
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Do smartfona: Tak
Bezprzewodowa ładowarka samochodowa Momax CM9 łączy w sobie 2 funkcje - ładowarki i uchwytu na smartfona. Dzięki technologii bezprzewodowego ładowania (ładowarka wspiera standard ładowania Qi Charge) wystarczy, że zamocujesz urządzenie w uchwycie, a proces ładowania rozpocznie się automatycznie. Dodatkowo ładowarka obsługuje technologię Qualcomm Quick Charge 3.0, która sprawia, że proces ładowania przebiega natychmiastowo.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Typ statywu: Trójnóg
  • Rodzaj mocowania: Zacisk
  • Rodzaj ramienia: Sztywne
  • Do smartfona: Tak
Szukasz zgrabnego i poręcznego statywu do swojego smartfona lub małego cyfrowego aparatu? Przyjrzyj się temu tripodowi od firmy Momax. Pro 3 Mobility to trójnożny statyw, który możesz zabrać ze sobą wszędzie, gdyż nie zajmuje dużo miejsca. Pozwoli unieruchomić Twojego smartfona, a Tobie zapewni wygodę i pewność użytkowania. W tej ofercie statyw dostępny jest w klasycznym czarnym kolorze.
Koniec modelu (wyprzedany)
65
Koniec modelu Brak możliwości zamówienia
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Do smartfona: Tak
Bezprzewodowa ładowarka samochodowa Momax CM8 łączy w sobie 2 funkcje - ładowarki i uchwytu na smartfona. Dzięki technologii bezprzewodowego ładowania (ładowarka wspiera standard ładowania Qi Charge) wystarczy, że zamocujesz urządzenie w uchwycie, a proces ładowania rozpocznie się automatycznie. Ładowarka jest kompatybilna z urządzeniami mobilnymi o szerokości do 5,5'' (około 14 cm). Uchwyt można obracać o 360°, co pozwala na swobodne korzystanie ze smartfona w orientacji poziomej np. dając łatwy dostęp do nawigacji.