Liczba produktów: 7
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Profesjonalny uchwyt rowerowy stworzony dla Ciebie. Kompaktowy, stabilny i niezwykle funkcjonalny. Konstrukcja pozwala na montaż prawie każdego smartfona, nawet w etui (urządzenia o szerokości 5 cm - 8.9 cm)
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Dodatkowe, zamienne mocowania magnesowe zwiększają funkcjonalność uchwytów Spigen. Ponadto pozwalają na mocowanie różnych smartfonów do jednego uchwytu. Cienkie, ale jednocześnie trwałe akcesoria zostały zaprojektowane tak, aby zachować kompatybilność ze wszystkimi uchwytami Spigen. Są w pełni bezpieczne dla urządzeń mobilnych i nie powodują zarysowania ich obudowy oraz etui.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Rodzaj mocowania: Przyssawka na szybę/powierzchnie
  • Rodzaj ramienia: regulowane
  • Do smartfona: Tak
Zamontuj swojego smartfona pewnie i wygodnie, umożliwiając sobie swobodne i bezpieczne korzystanie w podróży. Uchwyt AP12T został wyposażony w najnowszą technologię, która natychmiastowo blokuje urządzenie mobilne. Ramię może mieć maksymalną długość ok. 16,5 cm. Mocowanie z podkładką żelową pozwala na wielokrotne użytkowanie uchwytu, dodatkowo umożliwiając jego wszechstronne mocowanie zarówno do szyby, jak i deski rozdzielczej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zamontuj swojego smartfona pewnie i wygodnie, umożliwiając sobie swobodne i bezpieczne korzystanie w podróży. Uchwyt H35 został wyposażony w najnowszą technologię, która natychmiastowo blokuje urządzenie mobilne. Mocowanie magnetyczne gwarantuje prostotę użytkowania. Mocowanie z podkładką żelową pozwala na wielokrotne użytkowanie uchwytu, dodatkowo umożliwiając jego wszechstronne mocowanie zarówno do szyby, jak i deski rozdzielczej. 
10/10 (1 opinia) Czytaj opinie
  • Rodzaj mocowania: Uchwyt na kratkę wentylacyjną
  • Do smartfona: Tak
Zamontuj swojego smartfona za pomocą uchwytu QS11 mocowanego na kratce wentylacji. Dzięki niemu uzyskasz wyjątkową stabilność i pewność. Dodatkowo akcesorium ma bardzo minimalistyczny kształt, który komponuje się z każdą deską rozdzielczą. Niska waga sprawia, że uchwyt nie obciąża elementów wyposażenia auta.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zamontuj w prosty, wygodny i bezpieczny sposób swojego smartfona w samochodzie, wykorzystując do tego uchwyt magnetyczny. Akcesorium zapewnia stabilność, a minimalistyczny design sprawia, że nie rzuca się w oczy i świetnie komponuje się z wnętrzem każdego auta. Pomimo kompaktowych rozmiarów QS40 zawiera silny magnes, który gwarantuje bezpieczeństwo smartfona. Po prostu przymocuj magnes do swojego urządzenia mobilnego lub jego etui, aby mieć pewność, że smartfon pozostanie na swoim miejscu, a korzystanie z niego będzie wygodne i bezpieczne.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Spigen TMS24 to niezwykle uniwersalne mocowanie do każdego auta. Technologia One-touch umożliwia natychmiastowe blokowanie i odblokowywanie urządzenia mobilnego. Mocowanie uchwytu jest wyłożone gumowymi wykończeniami, co gwarantuje bezpieczeństwo szczeliny na płyty CD. Konstrukcja głowicy zapewnia dostęp do elementów sterujących deski rozdzielczej.

Najczęściej kupowane