Liczba produktów: 38
Sortowanie:
7.7/10 (3 opinie) Czytaj opinie
Manfrotto ML035 Super Clamp to uniwersalna klamra do mocowania akcesoriów o średnicy od 13 do 55mm. Ergonomiczna rączka klamry pozwala na łatwe i pewne blokowanie zacisku. Klamra została wyposażona w sześciokątne gniazdo 5/8 cala.
6.5/10 (2 opinie) Czytaj opinie
Manfrotto MN243 to klamra mocowania do szyby samochodowej - pozwala na zamocowanie głowic 482 lub 234 do szyby samochodowej lub cienkich ścianek. Uchwyt jest wyposażony w śrubę mocującą 3/8 cala.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Przyssawka do lekkiego sprzętu fotograficznego i video. Zalecana zwłaszcza do aparatów 35mm, aparatów cyfrowych oraz lekkich kamer video.
9/10 (4 opinie) Czytaj opinie
Manfrotto ML035 Super Clamp to uniwersalna klamra do mocowania akcesoriów o średnicy od 13 do 55mm. Ergonomiczna rączka klamry pozwala na łatwe i pewne blokowanie zacisku. Klamra została wyposażona w sześciokątne gniazdo 5/8 cala.
10/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Super Clamp GlareOne to uniwersalna klamra do mocowania akcesoriów o średnicy od 5 do 60 mm. Ergonomiczna rączka klamry pozwala na łatwe i pewne blokowanie zacisku.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Klamra Manfrotto SuperClamp specjalnie zaprojektowana, aby bezpiecznie trzymać lornetkę.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Uniwersalna klamra, która sprawdzi się w wielu zastosowaniach. Charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami, a jednocześnie oferuje maksymalny udźwig wynoszący 4 kg. Została wyposażona w gwinty 3/8'' i 1/4''. Można ją przymocować do przedmiotów o średnicy w zakresie 13-35 mm. W miejscu stykania się z obiektami, do których jest przymocowywana, znajduje się antypoślizgowa podkładka. Dodatkowo klamra posiada gniazdo AR kompatybilne z ramionami 244MINI i 244MICRO.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Uniwersalna klamra Pelican C500 pozwala na swobodne montowanie różnego rodzaju akcesoriów oraz urządzeń oświetleniowych na rurach. Nazwa Pelican nawiązuje do kształtu klamry oraz jej dużych możliwości.
9/10 (2 opinie) Czytaj opinie
Manfrotto NANO CLAMP 386B-1 to niewielkich wymiarów klamra aluminiowa. Do klamry można z łatwością zamocować akcesoria o średnicy od 13 do 33mm. Klamra wyposażona w mocowanie za pomocą gwintu 1/4 cala i 3/8 cala.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Specjalistyczna klamra umożliwiająca mocowanie i podwieszanie różnych akcesoriów i sprzętu oświetleniowego. Posiada gwint 1 1/8 cala (28 mm) oraz 5/8 cala (16 mm). Umożliwia podwieszanie sprzętu na rurach o średnicy 28 - 78 mm.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Klamra C4469 pozwala na mocowanie i podwieszanie różnego rodzaju akcesoriów wykorzystywanych w studiu do rur o średnicy 42 - 52 mm. Klamra wytrzymuje obciążenie do 500 kg.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Specjalistyczna klamra o średnicy 13 mm służąca do podwieszania i montowania różnych akcesoriów oraz sprzętu oświetleniowego na rurach i różnego rodzaju wspornikach. Klamra wytrzymuje obciążenie do 300 kg.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Manfrotto MAC337 to klamra Quick Action Junior.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Manfrotto ML171 to aluminiowa klamra, którą można zamocować na drążkach i rurkach o średnicy od 5mm do 35mm.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Manfrotto SPRING CLAMP ML175 to klamra mocująca do rurek i drążków o średnicy od 5 do 40mm. Klamra została wykonana ze stali.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Manfrotto ML196AC to klamra, która pozwala zamocować akcesoria z rurkami o średnicy od 2mm do 16mm. Klamra została wykonana ze stali.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Manfrotto ML271 to prostokątna klamra do okrągłych i kwadratowych na rur o średnicy od 22mm do 30mm. Klamra została wykonana z aluminium.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Manfrotto ML275 to stalowa klamra, która może być mocowana na rurkach i drążkach o średnicy od 5 do 35 mm.
10/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Manfrotto ML635 Super Clamp to uniwersalna klamra do mocowania akcesoriów o średnicy od 13 do 55mm. Klamra została wyposażona w sześciokątne gniazdo 5/8 cala. W stosunku do pierwotnej klamry ML035 jest wzbogacona o system szybkiego zamykania i otwierania.
10/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Manfrotto ML649 to klamra, która jest kompatybilna nie tylko z okrągłymi rurkami, lecz również z prostokątnymi i kwadratowymi. Szeroki rozstaw zacisku, od 5mm do 80mm, sprawia, że klamra jest uniwersalna.

Porady

Jak wybrać dobry statyw fotograficzny?

Ile kosztuje dobry statyw, jakie powinien mieć nogi, udźwig i głowicę? Wszystkiego dowiesz się z naszego poradnika!

Czym statyw fotograficzny różni się od statywu filmowego?

Jaki rodzaj statywu warto kupić w Twoim przypadku? Przeczytaj, jeśli oprócz zdjęć, chcesz nagrywać także video.

Jaką głowicę wybrać do statywu i dlaczego?

Poznaj, jakie są rodzaje głowic statywowych i dowiedz się, która będzie odpowiednia do uprawianej przez Ciebie dziedziny fotografii.

Czasami realizując ciekawe ujęcia konieczne jest zastosowanie nietypowego mocowania aparatu. Dotyczy to np. sytuacji gdy chce się przymocować lampę do blatu, zamocować aparat na masce samochodu czy zyskać dodatkowy punkt montażowy na wysięgniku itp. Przy wszystkich takich nietypowych mocowaniach z pomocą przychodzą klamry i uchwyty. Poniżej znajdziesz kilka ciekawych rozwiązań i pomysłów, jak przy ich pomocy wykonać nietypowe ujęcia.

Fotografowanie i filmowanie z samochodu


Jeżeli chcesz pokazać świat z perspektywy pędzącego samochodu lub potrzebujesz sfotografować lub sfilmować osoby w trakcie jazdy, to z pomocą przyjdą specjalne uchwyty na aparat do samochodu. Dzięki nim możesz przymocować za pomocą silnych przyssawek aparat do maski lub innego elementu nadwozia, a także do szyby. W pierwszym przypadku możesz pokazać dynamiczny ruch auta i zaprezentować go w atrakcyjny sposób podczas jazdy. Montowanie aparatu na szybie pozwala na rejestrowanie tego co dzieje się w środku - ujęcia do odcinka vloga czy wykonywania fotografii samochodowej. Wszędzie tam gdzie trudno umieścić tradycyjny statyw.

Montowanie akcesoriów fotograficznych w nietypowych miejscach


Czasami konieczne jest przymocowanie akcesoriów fotograficznych do rur i innych obiektów. Ma to miejsce np. podczas przymocowywania dodatkowych modyfikatorów światła do statywów czy wysięgników itp. Wtedy z pomocą przychodzą klamry typu Super Clamp, takie jak np. Manfrotto ML035. Dzięki nim można zamocować sprzęt na obiektach o średnicy od 13 do 55 mm. Warto też sprawdzić ofertę w poszukiwaniu klamry o innym rozstawie szczęk. W ofercie znajdziesz wiele różnych mocowań Super Clamp od Manfrotto.

Mocowanie lornetki na statywie


Klamry typu Super Clamp nadają się także do zamontowania lornetki na statywie. Przykładowo uchwyt Manfrtto 035BN umożliwia wygodne zamocowanie lornetki na głowicy statywowej. Wystarczy połączyć go za pomocą standardowego gwintu statywowego z szybkozłączka i włożyć lornetkę pomiędzy szczęki klamry Super Clamp, aby móc wygodnie i stabilnie korzystać z lornetki.

Klamry do lamp studyjnych i akcesoriów


Klamry i uchwyty studyjne umożliwiają podwieszanie na systemach podsufitowych różnego rodzaju akcesoriów oświetleniowych. Co więcej klamry takie jak np. Manfrotto C4469 cechują się maksymalnym udźwigiem wynoszącym nawet 50 kg, tak więc pozwalają na zamocowanie m.in. lamp studyjnych. Mocne śruby motylkowe jednocześnie ułatwiają korzystanie z mocowania i pozwalają na mocne i pewne dokręcenie śruby.

Klamry Manfrotto - najwyższa jakość i pewność mocowania


Klamry Manfrotto to akcesoria, które wyróżniają się jakością wykonania i rozwiązaniami ułatwiającymi ich obsługę. Zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, gwarantując zawsze pewne i stabilne mocowanie sprzętu. Dzięki temu uda się uniknąć irytującej sytuacji, gdy zamiast na fotografowaniu czy filmowaniu trzeba skupiać się na konfiguracji mocowań. Jednocześnie zastosowano w nich ergonomiczne śruby i klamry typu Super Clamp, które działają w intuicyjny sposób i umożliwiają łatwą instalację nawet ciężkich akcesoriów.