Ośmiokątny softbox do fotografowania w warunkach studyjnych i plenerowych. Najważniejszą zaletą płynącą z wykorzystania softboxu jest otrzymywane delikatne światło, sprawiające, iż osoby i rzeczy wyglądają bardzo atrakcyjnie. Specjalny, ośmiokątny kształt sprawia, że fotografowany obiekt jest otoczony światłem z każdej strony, a podczas fotografowania ludzi w ich oczach pojawia się charakterystyczny, atrakcyjny odblask.
Przeznaczenie
Wersja Deep charakteryzuje się pogłębioną czaszą w porównaniu do wersji standardowej. Skutkuje to większym skupieniem wiązki światła.
Opcjonalne akcesoria
Modyfikator jest kompatybilny ze sprzedawanymi oddzielnie akcesoriami takimi jak deflektor czy Rotagrid 30 stopni.
Wewnętrzne i zewnętrzne dyfuzory
Softbox wykorzystuje wewnętrzne i zewnętrzne dyfuzory, które dają jeszcze większą kontrolę nad wiązką światła. Z przednim dyfuzorem softbox daje miękkie światło, natomiast bez niego oferuje bardziej wyraziste oświetlenie. Gdy nie zastosuje się żadnego z dyfuzorów można użyć softbox niczym beauty-dish, który zapewnia dużo bardziej ostre cienie.
Softbox o średnicy 70 cm cechujący się ośmiokątną konstrukcją i pogłębioną czaszą. Oferuje wewnętrzne i zewnętrzne dyfuzory, które umożliwiają kreatywne kształtowanie wiązki.
Ustawienia cookies
Na naszej stronie korzystamy z plików cookies niezbędnych do jej funkcjonowania, a pozostałe, służące do poprawienia jakości użytkowania oraz lepszego stosowania reklam, możesz kontrolować.
Ustawienia